Windows-cant-Recognize-My-Android-Phone

, Windows Phone Benim Android tanır Can not

"KitKat 4.4.2 Not 3. Ben artık benim telefon ve benim bilgisayar arasında dosya transferi yapabilirsiniz. Bile bir Win7 sorun veya Android sorunu olup olmadığını bilmiyorum, ancak şüpheli Android beri bilgisayar başparmak götürmek ve fotoğraf makinesini tanımak için devam ediyor. Ben orijinal USB kablosunu kullanarak ediyorum."

Iyi, Bazen, Windows, Android cihazınızı tanımıyor. Eğer telefonunuzu taktığınızda, bu ücretleri, ama sadece Windows tarafından bir cihaz olarak kabul edilmez. Android ayarları > Depolama denetlemek veya MTP ayarını değiştirmek için herhangi bir yol sunmuyor.

Windows benim android telefon kabul edemez

Bu, pek çok nedenden dolayı olabilirdi, aşağıdaki adımları gözden geçirin:

1) Please use the original USB cable
2) Make sure the drivers installed is MTP drivers rather than adb Cihaz(you do this when you unlock/root your device. This is important. onun tespit almıyor nedeni şu.)
3) Make sure Settings ->Depolama -> Menü -> USB Bilgisayar Bağlantısı OVP olduğunu.
4) USB debugging is disabled.

USB hata ayıklama etkinleştirme Yolu

1) Android için 2.3 veya daha önceki: Enter "Ayarlar" > Click "Uygulamalar" > Click "Kalkınma" > "USB hata ayıklama" kontrol edin.
2) Android için 3.0 karşı 4.1: Enter "Ayarlar" > "Geliştirici seçenekleri" tıkla > "USB hata ayıklama" kontrol edin.
3) Android için 4.2 veya daha yeni: Enter "Ayarlar" > "Telefon Hakkında" ya tıklayın > Için "Derleme numarası" dokunun 7 Bir not alma kadar süreleri veya "Geliştirici modu devrede" "Sen geliştirici modunda altında" > Geri "Ayarlar" > "Geliştirici seçenekleri" tıkla > "USB hata ayıklama" kontrol edin.

Sen okuyabilirsiniz Android Cihaz üzerinde USB hata ayıklama etkinleştirme Ayrıntılar için.

Paylaş düğmesi