transfer-iPhone-Data-to-Galaxy-S5

Galaxy S5 iPhone Veri Transferi nasıl

Yeni Galaxy S5 pick up zaman mutlu olurdu, ancak kişileri kopyalama ile biraz dertte, mesajlar, takvimler, resim ve Galaxy S5 iPhone'dan diğer veri. İşte size tanıtacağım 2 Galaxy S5 için iPhone veri aktarmak için yollar.

Yöntem 1: Samsung Smart Switch Mobile App kullanarak Galaxy veri transferi

Samsung adlı ücretsiz bir uygulama yazmak Akıllı Switch Mobil iPhone kullanıcıları yeni Galaxy S5 kullanmak için daha istekli olabilir ki insanlar iCloud yedekleme saklanan kritik bilgileri aktarmak yardımcı. Bu kolay kişileri aktarmak için kılan yazılım, mesajlar, fotoğraflar, müzik ve eski smartphone diğer veriler (Şu anda en çok iPhone'dan hareketli destekler, BlackBerry, LG, Nokia (Symbian) ve Samsung akıllı telefonlar) Galaxy S4, S5 ve diğer modeller.

1. Geri iCloud kullanarak iPhone kadar. (Ayrıca bkz: ICloud'u kullanarak iPhone Nasıl Yedeklenir)

2. Yeni marka Galaxy S5 Pick up ve gelen serbest Samsung Smart Switch Cep uygulamasını yükleyin Google Play Store.

3. Uygulamayı başlatın, seçmek ICloud İthalat. Sonra Apple ID ve şifrenizi girin. Giriş yaptıktan sonra, Listede en son yedeği dokunun ve bilgi doldurmak için bekleyin.

transferi veri gökada s5

4. Bir sonraki sayfa kategoriye göre yedekleme içeriği listeler. Aktarmak ya da sadece kene istediğiniz öğeyi seçin Tümünü Seç tüm verileri totransfer. Sonra dokunun Ithalat altındaki düğmeye. Yeni bir mesaj ekranda görünecektir, Yeni Samsung Galaxy S5 için müzik ve video gibi büyük öğeleri aktarmak için nasıl açıklayan.

transfer-Data-to-Galaxy-S5-2

5. Bağlantı hızınıza bağlı olarak, ve yedekleme boyutu, alma işlemi bir süre alacaktı. Transfer bittikten sonra, basın Tamam app çıkmak için düğmeye. Kişileriniz, iletileri ve diğer verileri, şimdi Galaxy S5 vardır. Sonra uygulamayı silebilirsiniz.

Yöntem 2: MobileTrans yazılımı kullanarak Galaxy S5 iPhone Veri Transferi

Akıllı Switch Mobile ile farklı, MobileTrans Bir shareware. Bu Wondershare Software tarafından geliştirilen. Bu iPhone arasında veri transferi için yardımcı olacaktır, Android, Nokia (Symbian) tek-tıklamayla telefonları ve BlackBerry. Kesinlikle, Galaxy S5 dahildir. Aslında, diğer Android akıllı telefonlar.

Ilk, buradan indirmeniz gerekir (Için Camlar ve için Mac) . Sonra adımları izleyin.

1. Bunu yükledikten sonra MobileTrans başlatın

Seçmek Telefon Transferi Telefon kip. Yazılım aynı zamanda destekler Yedeklerden geri, Telefonunuzu Yedekleme ve Your Old Telefonu sil Eğer satmak istiyorsanız.

2. Bilgisayarınıza iPhone ve Galaxy S5 hem Conect

Bir anda bilgisayarınıza eski iPhone ve yeni Galaxy S5 bağlayın. Program aygıtları tanımak sonra, Bu gibi iPhone içeriği gösterecektir. Aktarmak istediğiniz öğeleri işaretleyin. IPhone Android, Eğer kişileri aktarabilirsiniz, kısa mesajlar, fotoğraflar, müzik ve videolar.

Not: Başarıyla iPhone değerli veri aktarmak için, bu program yüklü iTunes gerekir. Ve size hatırlatacaktır iTunes yoksa.

3. Yeni marka Galaxy S5 için istediğini tüm veri aktarımı

Tık Kopyala başlayın transfer sürecini başlatmak için düğmeye. Eğer işaretleyerek Android telefon üzerindeki tüm verileri silmek istiyorsanız yazılımı soracaktır Kopya öncesi net veriler. Daha önce bazı bilgileri girmiş veya daha önce bir arkadaş veya aile üyesi tarafından kısa bir süre için kullanılan bu yeni telefona veri tekrarını azaltacak. Transfer işlemi bir süre bağlantı hızınıza ve veri boyutuna bağlıdır alacak.

Not: Tüm transfer işlemi tamamlandıktan olduğu iPhone veya MobileTrans yazılım uyarısı sen kadar Android telefon ya da kesmeyin.

Paylaş düğmesi