Üst 7 Best Free DVD Ripper yazılımı

Blu-ray zaten günümüzde daha yaygın hale gelmektedir rağmen,. DVD piyasasında hala baskın olduğu. Ve bir DVD Ripper yazılımı DVD severler için bir-olması gerekir bir uygulama olur. Siz MP4 DVD kodlama ile bir video dosyası DVD içeriğini kopyalayabilirsiniz, AVI, MKV, IOC, WMV veya diğer video formatlarını. Yırtık dosya bilgisayara veya başka bir cihaza kaydedilebilir, cep telefonu ve tablet gibi, daha ileri düzenleme için, yedek, paylaşımı veya oynatma.

DVD filmleri ve müzik videoları geniş bir koleksiyon varsa, Bir bölüm ayıklamak ya da bunların tam yedekleme kopyasını yapmak istiyorum. DVD Ripper gerekebilir. Ve her zaman ücretsiz DVD Ripper arıyorsanız, iyi olduğunu bilmiyorum. İşte size Top Free DVD Ripper bir inceleme verecek.

Ayrıca bkz: Mac için en iyi Free DVD Ripper yazılımı

Ben birkaç ücretsiz DVD dönüştürücüler test, Bu bir iyi olduğunu söylemek gerçekten zor. Belki de bir çeşitli çıkış video formatlarını destekler, ancak koruma şifresini çözemez. Belki B son korumalı DVD rip olabilir. Ancak, Bir DVD rip saat sürer. Hatta kullanımı C ve D zaman birlikte daha iyi bir sonuç almak.

Şimdi listesinde kim bir göz atalım.

WinX DVD Ripper: Free DVD Ripper MP4 dönüştürme ve DVD Rip için en hızlı, AVI, WMV, iPhone, Android

WinX dvd ripperWinX DVD Ripper, Windows ve Mac için bir stand-alone ücretsiz DVD kopyalama yazılımı. Bu, MP4 gibi çeşitli video formatlarını DVD rip, WMV, IOC, FLV, MPEG, veya iPhone DVD, iPod, Apple TV, Android, PSP olmadan hızlı bir hızda video desteklenmektedir 3rd-taraf codec paketi.

Bu ücretsiz ve shareware. Ücretsiz versiyonu tüm ortak DVD kopya koruması kaldırmak için izin verir, CSS şifreleme dahil, bölge kodu, Sony ARccOS, UOPs, APS, RCE, vb. ve Video DVD rip. Iken son Disney Korumalı DVD desteklemiyor. Bunu yapmak istiyorsanız, İlk kopya koruma kaldırmak için başka bir program Platinum yükseltme veya kullanmanız gerekir.

El freni: Açık kaynak video dönüştürücü, hemen hemen her formatı destekliyor

el freniEl freni bizim favori video kodlayıcı için basit olduğunu, kolay kullanımlı, kolay kurulumu, ve güçlü verdiği seçenekleri bir sonucu olarak iyi dönüştürmek kaliteyi elde etmek. Neredeyse herhangi bir formatta video ve DVD dönüştürmek için bir açık kaynak aracı, Windows için geçerli, Linux ya da Mac OS X.

Bu mükemmel ama sadece korumalı olmayan DVD okuma ve transcode. Yasadışı için. Yani kullanmanız gereken bir 3rd-İlk karşı korunmasına kaldırmak için parti yazılım, Örneğin, AnyDVD iyi bir seçimdir, daha sonra okumak ve el freni ile DVD rip.

DVDFab HD Decrypter: Kopya DVD ve boş disk veya sabit sürücü Blu-ray, Mevcut iki kopya modları

DVDFab hd decrypter
Aslında, DVDFab HD Decrypter DVDFab DVD Copy ve Blu-ray Kopya parçasıdır. Bu yüzden daha bir DVD Copy yerine DVD Ripper gibi. Ücretsiz bir DVD Decrypter gibi çalışır, Bu korumayı kaldırmak ve mülayim disk veya sabit disk DVD / Blu-ray içeriği kopyalayabilirsiniz(ücretsiz sürümü son şifresini koruma desteklemiyor olabilir). Bu tam disk kopyalama ya da sadece ana film kopyalamak ya sağlar.

Ücretsiz sürümü sadece yapabilirsiniz 1:1 kopyalama, Bir DVD5 bir DVD9 sıkıştırmak desteklemiyor. Yoksa ödemeniz gerekir. Bu disk yükleyebilirsiniz, Klasör ve ISO görüntü, ve çıkış aynı.

MakeMKV: MKV DVD ve Blu-ray dönüştürmek için souliton Tek tıkla

MakeMKVMakeMKV hızlı ve kolay tek bir tıklama ile yüksek kaliteli MKV dosyalarını DVD ve Blu-ray diskler rip. Bu MKV formatında sadece çıkış olabilir ve tüm ticari DVD ve Blu-ray diskler korumaları destekler. DVD müthiş her zaman ücretsiz olacak, ancak Blu-Ray müthiş sürece sadece ücretsiz 30 günler.

MakeMKV tescilli gelen video klipleri dönüştürür (ve genellikle şifreli) MKV dosya kümesi disk içine, en çok bilgi koruyarak, ancak herhangi bir şekilde değiştirmeyen. Bu yüzden çok hızlı, sürücü verilerinizi okuyabilir o kadar hızlı dönüştürür olabilir.

Not: MKV formatı tüm meta-bilgi ile birden fazla video / ses parçaları saklamak ve bölümleri koruyabilirsiniz. Neredeyse tüm platformlarda MKV dosyalarını çalabilir birçok oyuncu var, Eğer ilgilenen olabilir En iyi 4 Mac OS X MKV oyuncular.

Format Factory: Taşınabilir aygıt için uygun çok sayıda dosya formatlarını DVD ve mucis CD'lerinden

biçimi-fabrikaOnun adı olarak, Bu ücretsiz destekleyen çok sayıda dosya formatları üzerinde güçlü olduğu, video, video da dahil olmak üzere, ses ses, Video DVD, görüntü ve aynı zamanda resim. Bu esnek ve özelleştirilebilir ve bu tür filigran ekleme gibi çeşitli çıkış ayarlarını değiştirmek sağlar, altyazılar ve diğer bir çok seçenek.

Format Factory rip korumalı DVD destekler, ama benim test, bunlardan sadece bir parçası olabilir. Belki de sadece bazı eski CSS korumalı DVD'leri destekler.

Format Factory ücretsiz, ama çok sinir bozucu reklamlar kendi arayüzünde var.

Freemake: Video ve DVD dönüştürmek için güçlü nihai ücretsiz

Freemake video dönüştürücüFreemake güçlü nihai bir yazılımdır, Bir video dönüştürücü değil sadece bulunuyor, aynı zamanda bir DVD Ripper, DVD yazıcı, Blu-ray Burner, Çevrimiçi MP3 Converter, Slayt makinesi ve daha fazla. Bu destekler 200+ giriş biçimi ve taşınabilir cihazlara video dönüştürme yeteneğine, gibi iPad, iPhone, iPod, Android, PSP, Böğürtlen, vb. DVD ve Blu-ray diske video yanmak. Yapıştırılan doğrudan bir URL ile çevrimiçi videoları akıntılar 50+ siteler.

Ama o da şifreli DVD'leri desteklemiyor. Böyle Thor ve Iron Man gibi hemen hemen tüm ticari DVD çöküyor 3.

Not: Ve bu yazılım gerek. NET Framework 4.0 Client Profile. Eğer yoksa, Freemake kurulum sihirbazı bilgisayarınıza kuracaktır.

DVD Shrink: Kaydedilebilir medya üzerine orijinal DVD'leri küçülen için ÜCRETSİZ çözüm.

Shrink DVDDVD Shrink etkili DVD diskleri yedeklemek olacak en popüler ücretsiz DVD dönüştürücüler biridir, standart 4.7-konser DVD DVD verileri sıkıştırmak için benzersiz yeteneği ile şık bir arayüze sahip. Bu video dosyaları olarak veya ISO görüntüsü olarak sabit diskinize DVD rip yapabiliyor. Sonra Nero veya diğer DVD yazma yazılımı ile entegre ederek çıktı dosyalarını yakabilir.

Onun yılında piyasaya beri güncellendi değildir 2006, ve yeni kopya koruma ile bazı DVD'ler şifresini mümkün olmayabilir.

Download Page

Şimdi üst gördük 7 en iyi ücretsiz DVD dönüştürücüler. Bazıları şifreli DVD destek değildir. Bazı büyük bir görüntü kalitesi var. Benim test için, Bazı şifreleme en çıkarmak, bazı değil iken. Bu yüzden, belki iki ya da üçü kullanmak mükemmel DVD ile başa çıkabilirim.

Paylaş düğmesi