iphone jailbreak sonra verileri kurtarmak

Firar sonra iPhone Data Restore Nasıl

Ben iPhone / iPad firar eğer benim tüm verileri kaybedersiniz

İlk bilmek, Eğer iPhone veya iPad Jailbreak gelen herhangi bir veri kaybetmezsiniz. Biz iOS dosya sistemi ve yöneticisi root erişimi alabilirsiniz böylece Jailbreak iOS sınırlamaları kaldırır. Bu yedekleme veya iTunes ile senkronize engel olmaz. Ama herhangi bir yolu Jailbreak her zaman veri kaybetme riskini taşır.

Ayrıca bkz:
Windows Pangu ile iOS 7.1.x jialbreak nasıl
Mac Pangu ile iOS 7.1.x jailbreak nasıl

Jailbreak sonra iPhone verileri geri yüklemek için nasıl

Tüm Fist, Bir iPhone veri kurtarma aracı almak. Kesinlikle ayrıca iPhone verileri geri yüklemek için iTunes'u kullanabilirsiniz.

Adım 1: İndir iPhone Data Recovery (Burada Mac kullanıcı tıklayın) ve yükleme. Cihazlarınızı tarama ve önceki kişileri kurtarmak güvenilir bir program hangisi, SMS, notlar, fotoğraflar, videolar ve daha fazlası.

Adım 2: Yükledikten sonra programı çalıştırın, "iTunes Backup Dosya Kurtarma" adlı modunu seçin. Ve sonra da tüm iTunes yedekleme dosyaların bir listesini göreceksiniz, En son yedek dosyasını seçin ve "Start Scan" butonuna tıklayınız.

Adım 3: Tarama Sonrası, Eğer iTunes yedekleme dosyasındaki tüm önceki içeriği önizleme, Eğer isteyen seçin ve "Kurtar" tıklayın. Şimdi hepsi geri konum.

Bu nedenle, Eğer gerektiği zaman yedekleme önce jailbreak. Bu size sadece bir kaç dakika sürer, ama hayatında çok önemli bir rol oynayacak.

Paylaş düğmesi