samsung-galaxy-s4

Nasıl 04/05 Samsung Galaxy S6 / dan Lost Fotoğraflar veya videolar Kurtar

Bildiğimiz gibi, Samsung Galaxy S serisi güzel bir kamera ve yüksek çözünürlüklü ekrana sahip. Çok yüksek kaliteli videolar çekebilirsiniz & Çevrenizde fotoğraflar, Arkadaşlarınızla ve aileleri ile paylaşmak, hangi gerçekten iyidir.

Ancak, Çünkü yanlışlıkla silinmesi veya veri hatası herhangi bir zamanda fotoğraf ve videoları kaybetme riski hala var. Düzenli yedeklemeler iyi bir alışkanlık oluşturmalıdır. Önemli bir şey kaybetme Sonra panik olmaz. Eğer bir yedek yoksa bile, Hala kullanarak fotoğrafları veya videoları kurtarmak için bir şans var Android Data Recovery.

Dr.Fone Android için güvenlidir & kolay kullanımlı android veri kurtarma programı ve fotoğraf gibi herhangi bir veri almak için yardımcı olabilir, videos, kontakları, kısa mesajlar, evraklar, müzik & arşiv dosyaları vb. senin gökada S6/5/4 üzerinde.

Hazırlıklar

1. Android veri kurtarma download ve install o. (Windows sürümü ve Mac sürümü)

2. Kök Android telefon. (Ayrıca bkz: Kök Android aygıtlar nasıl.)

P.S.. Android için yükseltme 6.0, Çünkü kök için zor.

Galaxy S6/5/4'ten veri için adımlar

Adım 1, Senin gökada S6/5/4 PC'ye bağlayın
Android için Dr.Fone başlatma, aşağıdaki birincil pencereyi alırsınız. Bir USB kablosu ile bilgisayara bağlayın Galaxy Lütfen.

connect Galaxy S4 to computer

Adım 2, USB hata ayıklama etkinleştirme (Isteğe bağlı)
Daha önce Galaxy S USB hata ayıklama etkin varsa, Eğer bu adımı atlayabilirsiniz, Başka aşağıdaki gibi bir pencere göreceksiniz. Şimdi ayarlamak için pencerede detaylı anlatım takip edin: Girmek “Ayarlar” > Tık “Telefonu Hakkında” > Musluk “Yapı numarası” için 7 kez bir not almak kadar “Sen geliştirici modu altında” veya “Geliştirici modu etkin olmuştur” > Geri “Ayarlar” > Tık “Geliştirici seçenekleri” > Kontrol “USB hata ayıklama”.

Ayrıntılar için, Eğer bu yazıyı okuyabilirsiniz: Android Cihazlarda USB hata ayıklama etkinleştirme.

enable usb debugging

Adım 3, Cihazınızdaki verileri taramaya başlayabilirsiniz
Sonra USB hata ayıklama etkin, Program otomatik olarak cihazınızı algılayacaktır. Sonra tıklayın “Start” cihazınızdaki verileri analiz. Birden fazla pil tutmak için daha iyi olur unutmayın 20% Tarama öncesi.

scanning-lost-data

Not: Cihazınızın önce köklü değilse, Program analizden sonra doğrudan taramaya başlayacak. Ya da telefonunuzun ekranında programı Süper yetki izin gerekir. Sadece tıklayın “Izin vermek” mesajı cihazınızın ekranında dışarı çıktığında. Ardından bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz, ve tıklayın “Start” Cihazınızı taramak için programın ekranda.

allow superuser authorization

Not: Tarama sırasında cihazın bağlantısını kesmeyin, veya tarama başarısız olur. Program uzun süre tarama başlamazsa, lütfen tekrar deneyin. Ve mevcut bazı cihazlar “Izin vermek” birkaç kez için düğmeye. Tekrar görünmüyor veya program tarama başlayana kadar sadece tıklayın.

do not disconnect device

Adım 4, Önizleme ve kurtarmak
Tarama işlemi bir zaman alacağını. Sonra kategoriye göre sıralanır tarama sonucu bulunan tüm geri kazanılabilir veri önizleme yapabilirsiniz. İstediğiniz işaretlemek ve tıklayın “Kurtarmak” bunları bilgisayarınıza kaydetmek için.

preview and recover

Not: Silinen kişiler, kısa mesajlar, ve başka bir diğer sonucu da görüntülenir, ve silinen SMS ve rehber kırmızı gösterilmiştir. Sen renk onları ayırabilirsiniz.

Paylaş düğmesi