IOS-8

IOS silinen fotoğrafları kurtarma nasıl 8

Yanlışlıkla iPhone veya iPad üzerinde fotoğrafları kesinlikle deli yapmak silmek. Önceden, Eğer onlar sadece gitmiş düşünürdüm. Ama şimdi biz onları geri almak için bir şans var.

Apple iOS yayımladı 8 Birkaç gün önce etrafında kazma ve yeni özelliklerini keşfetmek için geliştiricilere beta. Eğer iOS indirilen ve kurduysanız 8, Eğer Fotoğraf uygulaması 'Son Eklenenler' adlı iki yeni klasör vardır ve Albümler altında 'son Silindi' bulundu edebilir. Adından da anlaşılacağı gibi, 'Son zamanlarda Silindi' diğer klasörü geçici olarak son zamanlarda sildiğiniz fotoğrafları tutar ise sadece var fotoğrafları 'Son Eklenenler' klasöründe olduğunu. Bu yüzden, Sadece kaza ile fotoğraf veya görüntüleri silinmiş varsa, bunları kolayca kurtarabilirsiniz.

ios8-Fotoğraflar-son zamanlarda-silindi

Kurtarmak istediğiniz resimleri bu klasörün içinde değilseniz, iTunes yedekten onları kurtarmak için deneyebilirsiniz, sürece onlar daha önce yedeklenen gibi. Bu basit adımları izleyin:

Adım 1: IPhone Backup Extractor yazılımı açın, üstüne 'iTunes Backup dosyadan kurtarma' geçiş. Sonra tüm iTunes iPhone yedekleme dosyaları görebilirsiniz, Hiç iTunes ile senkronize olan iPad ve iPod Touch (eşzamanlarken iTunes cihazlarınızı otomatik olarak yedeklemek olacak). İstediğiniz birini seçin ve ayıklamak için 'Start Scan tıklayın.

Adım 2: Tarama tamamlandığında, Eğer iTunes yedekleme dosyası içerdiği tüm verileri önizleme yapabilirsiniz. Onlar dosya türlerine göre sınıflandırılmaktadır. Sen Fotoğraflar altında silinen fotoğrafları görebilirsiniz & Kategorisindeki videolar. İstediğiniz fotoğrafları işaretleyin ve tıklayın “Kurtarmak” bilgisayarınıza kaydetmek için düğmeye.

Adım 3: Cihazlara iTunes ve yeniden senkronizasyon kurtarıldı fotoğrafları çalıştırın.

Paylaş düğmesi

  • Jack chanel

    Ben asla biliyorum veri iphone almak için teşekkür ederiz !! Ben bu sorunun fotoğraf iphone almak çözdük, çok teşekkür ederim !!