iPhone 5 fotoğraf kurtarma

Nasıl iPhone'dan silinen notları kurtarmak için

Ben benim iPhone app kullanarak benim sınıfta not aldı ama geri notları gittiğinde bir hafta sonra silindi ve gitti edildi. Ben sınıfta sonra bitti baktım çünkü benim telefon olduğunu biliyorum. Onu kurtarmak için herhangi bir yolu var mı? Benim icloud kontrol ettim ama orada hiçbir şey yoktu.

Belki benzer bir soru daha önce tanıştım. Bazı önemli notlar bulmak istediğinizde telefonda yaptık, Ama onlar sadece gitti. Onları geri almak istiyorum ama bilmiyorum nasıl. Iyi, Bu makalede kaybetti, notlarınızı bulduğunuzda yapmanız gerekenler size bildirir.

3 İPhone için yeniden elde etmek kayıp ya da silinmiş notlar yöntemleri

Farklı durumlar için üç yöntem tanıtacak. Lütfen kendiniz için doğru bir seçim. Telefonunuz önce yedeklediyseniz, eski iki yöntemi deneyebilirsiniz. Ya da belki 3. parti yazılım denemek var, hangi ücretsiz değil. Ama unutmayın ki emin değilseniz hiç telefonunuzu destekli, belgili tanımlık üçüncü yöntem ilk daha iyi denemek. Çünkü geri yükleme yedekleme veri üstünde senin telefon--dan iTunes ya da iCloud üzerine yazabilir.

1. ICloud Yedekten Geri Yükleme
2. İTunes yedekleme geri yükleme
3. Tarama iPhone ve kayıp notları almak için deneyin

Yöntem 1: ICloud Yedekten Geri Yükleme

1. İPhone silmek için, Ayarları'na dokunun > Genel > Ayarlamak > Tüm İçerik ve Ayarlar Sil. Tüm içerik ve ayarları silmek önce giriş kodu ve Apple ID şifre girmeniz gerekebilir. Neden ki?? Çünkü bir iCloud yedekten geri yüklemek için tek yolu Kurulum Yardımcısı. İçin almak için Kurulum Yardımcısı bir aygıtta zaten ayarladığınız, iPhone üzerinde tüm içeriği silmek ve yeniden kurmak için ihtiyacınız.
2. Aygıtınızı açın. Merhaba ekran görmeniz gerekir.
3. IOS Kurulum Yardımcısı'ndaki adımları izleyin. Wi-Fi ağına katılın ve Set Up cihaz ekranını görene adımları izleyin.
4. Bir iCloud yedekleme geri yükleme dokunun. Ardından iCloud için oturum açın.
5. Bir yedeği seçin. Tarihi ve her biri boyut olarak bakmak ve en alakalı Seç. Bir yedek seçtikten sonra, transfer başlar.
6. Sen iTunes ya da birden çok Apple kimlikleri kullanarak App Store içeriği satın aldıysanız, her oturum istenir. Bir parolayı anımsamıyorsa, Bu adımı atla dokunun ve sonra girin.
7. Bağlı kalmak. İşlem tamamlanmadan önce Wi-Fi'den keserseniz, Seni yeniden bağlanana kadar geri yükleme işlemini duraklatır. Bitirmek için işlem süresi vermek. Bir yedekten geri yükleme biraz zaman alabilir, Yedekleme ve ağ hız boyutuna bağlı olarak.

Telefonunuzu ayarlayın

Yöntem 2: İTunes yedekleme geri yükleme

1. Yedeğinizi depolanan bilgisayar için aygıtınızı bağlayın.
2. Açık iTunes. İTunes bir IOS güncelleştirme olduğunu söylerse, En son sürümü almak.
3. Dosya git > Cihazlar > Yedekleme dosyasından geri yükler. Windows kullanıyorsanız ve bir dosya menü göremiyorum, Alt tuşuna basın.
4. Look at the date and size of each backup and pick the most relevant.
5. Click restore and wait for the process to finish. Your device will restart and then sync with your computer. Stay connected until the sync finishes.

Yöntem 3: Tarama iPhone ve kayıp notları almak için deneyin

If you haven’t backed up your iPhone or not sure ever did that, then you can try this method. We will use some 3rd-party programs to directly scan your iPhone and try to find the lost notes. When you delete a file on your phone, you just delete the index file, the file still exists, until be overwrited by new data. This gives us the opportunity to restore it.

To retrieve the deleted notes on your iPhone, you need to install an iPhone data recovery program first. There are many this kind of software on the market now, here we use Dr.Fone for example.
1. Program indir burada. Veya gitmek resmi web sitesi.
2. Yüklemek.
3. İTunes'un son sürümünü yüklemek gerekiyor. Çünkü program iTunes kısmi işlevini çağırın. Ama onları aynı anda çalışmasına gerek yok, ve otomatik iTunes senkronizasyonu devre dışı bırakmak en iyisi. (launch iTunes > Düzenle > Tercihler > Cihazlar, kontrol “İPod'lar önlemek, iPhone, ve otomatik olarak eşitlemeyi iPads”.)
3. Bilgisayara iPhone bağlayın ve Dr.Fone çalıştırın. Varsayılan olarak, IOS aygıtınızı otomatik olarak algılar ve belgili tanımlık pencere-gösterir “IOS Aygıt Kurtar”.
iPhone notları kurtarma-01
4. Tıklayın “Taramayı başlatmak” silmek ya da kayıp notları için iPhone tarama başlatmak için düğmesini. Tarama işlemi birkaç dakika sürebilir. Aradığınız verileri bkz: ise, o zaman sen-ebilmek tıkırtı “Duraklat” işlemi durdurmak için düğmesine.
iPhone notları kurtarma-01
5. Tarama işlemi tamamlandığında, bir tarama sonucu görebilirsiniz. Hem eksik ve varolan verileri kategoriler içinde görüntülenir. Seçeneği çalmak “Only display the deleted items” ON olarak. Dosya türü sol tıklatarak, sen-ebilmek önceki silinen notları. Burada da bir arama kutusu üst sağ, nerede bir anahtar kelime yazarak belirli bir dosyayı arayabilirsiniz.
iPhone notları kurtarma-01
6. Verileri bulmak ne zaman sen lüzum, adil kontrol belgili tanımlık kutu ve vurmak “Yeniden elde etmek için bilgisayar” düğme. Metin mesajları için, iMessage, kontakları, ve notlar, sen-ebilmek seçmek için “Yeniden elde etmek için bilgisayar” veya “Aygıta yeniden elde etmek”.

O kadar üç yöntemden kayıp notları alma. Biz bu yardımcı olacağını umuyoruz. Bazı önemli bilgiler kaybolur bulursanız lütfen unutmayın, Panik yapmayın, Ama çözüm bulmak için.

Paylaş düğmesi

  • jingporan

    Ben asla biliyorum veri iphone almak için teşekkür ederiz !! Ben iphone Notlar kurtarmak için bu sorunu çözdük, çok teşekkür ederim !!