android iletilerden yeniden elde etmek silmek

Samsung Galaxy S5 / S6 gelen Silinmiş Mesajlar Kurtar nasıl

Q:”Bütün konuşma metin mesajları yerine yanlışlıkla sildim 2 özel mesajlar. Nasıl benim silinen mesajları kurtarmak mı? Onlar bulut tarafından yedeklenmedi.” – ariat89 sordu

Everyone may encounter this problem. Soru şu ki, how to retrieve the messages? The answer is, restoring from the backup file is always the best solution if you have a good backup habit. But if you do not have a backup? Merak etmeyin, this article will provide you with a solution.

Ayrıca bkz: Nasıl 04/05 Samsung Galaxy S6 / dan Lost Fotoğraflar veya videolar Kurtar

Why we can retrieve the deleted messages?

When you delete a message on your phone, in fact, it does not actually deleted but just be invisible. The phone just delete it from the index file, so you can’t see it any more. But it does still exist on your phone. That is the reasion why we get some possibilities to find the message back.

How to retrieve deleted messages from Samsung Galaxy

Telefonunuzu tarayabilir ve veri geri almak deneyin bir program gerekiyor. Orada çok bu tür yazılımlar, Android için gibi Dr.Fone, Aiseesoft, vb. Yani sadece birini seçin ve yönergeleri izleyin gerekir. Burada biz Dr.Fone Android için bir örnek olarak kullanacağız.

1. Android veri kurtarma programı indir burada, ya da onun Resmi Web sitesi.
2. Kök, telefonunuzu. (Ayrıca bkz: Nasıl senin gökada S5 kök)
3. Telefonunuzu USB hata ayıklamayı etkinleştir.
4. Programı kurun ve çalıştırın, sonra PC'ye Samsung Galaxy S5 bağlamak. Aygıtınızı ve bilgisayarınızı bağlamak için program başlar. MobileGo adında bir app bağlantı ve kurtarma işlemleri garanti altına almak için telefonunuzda otomatik olarak yüklenir. Ve bu işlem sırasında herhangi bir diğer Android yönetim yazılımını başlatmak etmeyiniz.
gökada bilgisayara bağlayın
5. Taramak istediğiniz veri türlerini seçin: İletişim, SMS, Çağrı Kayıtları, WhatsApp mesajları & ekleri, Fotoğraflar, Videolar, Ses, ya da diğer dosyaları. Onları kontrol edin ve devam etmek için İleri'yi tıklatın.
veri türü seçin
6. Bir depolama tarama modu seçin: Silmek eğe ya da inceden inceye gözden geçirmek için tüm dosyaları taramak. Sonraki isabete.
tarama modunu seçin
7. Taramaya başlamak için Başlat düğmesini.
8. Bu işlem bitene kadar bir kaç dakika bekleyin. Programın taranan veriyi listelerde verecektir. Elde edilebilir ve kurtar'ı tıklatın gerekiyor verileri seçin. Bir HTML veya TXT dosyası olarak bu kurtarılan verileri kaydetmek için bilgisayarınızda bir yolu seçebilirsiniz.
Not: Silinen olanlar siyah turuncu ve mevcut olanları olacak. Yukarıda düğmesini kullanarak ayırabilirsiniz: Sadece silinen öğeleri görüntülemek.
yeniden elde etmek silmek veri

Paylaş düğmesi

 • disqus_jgdfkRwlBN

  Program cihazımı algılamıyor veremeyiz! Ne yapalım? Başarısız olduğunda ben seçeneklerinizi takip.

  • Irade

   Telefon modeliniz ve taşınan android versiyonu nedir?

 • Genn

  Yazdırma SMS (Whatsapp,Viber) çok güzel ve büyük havuzundan.
  Havuzu çok güzel ve büyük ayrıntılı fatura.
  Havuzu çok güzel ve büyük oda delip.
  Garanti!
  Gerçek kanıt!
  Aslında ödemede.

  SMS-ya@Live.ru