DFU modu

Sizin iPhone koymak nasıl, DFU modunda iPad ve iPod Touch

DFU mod nedir?

DFU (Cihaz Firmware Update) mod iTunes ile arayüz size iPhone koymak sağlayan bir devlettir, ama bunun üzerine iOS veya bootloader en son sürümünü yüklemek değildir. Bu DFU modu ve kurtarma moduna arasındaki temel fark.

DFU modu iPhone üzerine yüklemek istediğiniz firmware değiştirmek ve seçim yapmanızı sağlar. Örneğin, iOS önceki bir sürümünü yüklemek istiyorsanız eğer DFU modu kullanmak istiyorsunuz, iPhone jailbreak veya SIM kilidini. Geri çalışma koşullarına cihazınızı almak için standart kurtarma çalışmıyorsa, DFU size yardımcı olabilir.

DFU moduna girmek için nasıl

1. Bilgisayarınıza cihazınızı takın ve iTunes cihazlar listesinden iPhone seçin.
2. Aygıtı kapatın.
3. Için güç düğmesini basılı tutun 3 saniye.
4. Basın ve Güç düğmesini basılı tutun devam ederken Ev düğmesini basılı tutun. Için bunu yapın 10 saniye.
5. Eğer bir cihaz kurtarma modunda olarak kabul edilmektedir iTunes'dan bir pop-up olsun kadar güç düğmesini bırakın ve ev düğmesine basmaya devam.

İşte bu, Eğer DFU modunda konum. Bu süreç iPhone için çalışıyor, iPod, ve iPad nedenle olursa olsun, kullandığınız hangi iOS cihaz bu öğretici kullanabilirsiniz.

DFU modundan çıkmak için nasıl

Eğer DFU modundan çıkmak istiyorsanız, en az on saniye boyunca aynı anda Sleep / Wake veya Güç düğmesi ve Ev düğmesini basılı tutun, Apple logosu görünene kadar.

DFU Mode Stuck

Eğer DFU modunda takılıyorum ve çıkmak gerekiyorsa, Apple logosu görünene kadar sadece aynı anda güç düğmesine ve ev düğmesini basılı tutun. (Ayrıca bkz: DFU Mode Get Out Nasıl)

Paylaş düğmesi