iPhone alışkanlık şarj

SSS: Benim iPhone şarj olmaz

iPhone alışkanlık şarjEğer iPhone şarj olmaz bulursanız ne yaparsınız? Belki pil kırık olduğunu düşünüyorum, ve yeni bir ihtiyaç. Ama aslında, iPhone pili şarj etmek için yeteneği ile müdahale olabilir bazı şeyler vardır. Pili değiştirmek için önce bunları deneyebilirsiniz.

1. USB Port Kontrol

Bir USB portu kullanarak iPhone şarj alamıyorsanız. Eğer denemek gereken ilk şey başka bir USB portuna ya da başka bir bilgisayara iPhone takın etmektir. Eğer bilgisayar tanır ve telefonunuzu şarj, önceki USB portu bozuldu demektir ediyorum.

2. USB Kablosunu Kontrol

Eğer USB kablosunu kontrol etmeniz gerekir. USB kablosu iPhone ve bilgisayar ya da duvar şarj bağlamak için kullanılır. Kırık ise, Daha sonra tabii ki şarj edemez. Burada kontrol etmek Yöntem Değiştirme kullanabilirsiniz (Başka bir USB kablosu değiştirmek). Sorunun USB kablosu olduğunu fark ederseniz, sadece yeni bir tane satın gitmek.

3. Duvar Şarj Kontrol

Duvar şarj cihazı nadiren yanlış giderse rağmen, Biz dikkate bu olasılığı almak gerekir. Hala bir test var Değiştirme Yöntemi kullanabilirsiniz. Başka insanların şarj ödünç veya sadece bilgisayar tarafından iPhone şarj. Bu nedenle duvar şarj cihazı kırık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

4. Gerilim Kontrol

Telefon şarj belli bir gerilim gerektirir. Belki telefonunuzu şarj etmek için klavye gibi bazı cihazı kullanmak için kullanılır, ama bazen yeterli voltajı sağlayamaz. Sonra telefon şarj alamadım. Yani bir klavye ancak bilgisayarınızda iPhone takarak olmadığından emin olun.

5. Yeniden iPhone

Reboot küçük sorunları çözmek için en yaygın yolu. Bunu verimliliği sürpriz olabilir. Bu arada, tüm sorunları çözemez. Ama bulmak ne zaman telefonunuz şarj edemezsiniz, Neden iktidar bunu ve yeniden fişi yeniden başlatma. Bu size bir sürprizim verebilir.

6. IPhone Kurtarma Modu kullanın

Bazen iPhone daha karmaşık sorunların çözümünde daha kapsamlı adımları gerektirir. Yeniden bu el olamaz. Sonra bir yedekleme veya fabrika ayarlarına formu yüklemek için kurtarma moduna telefonunuzu yapabilirsiniz (tüm verilerinizi silecektir). Bu iyi bir yol olurdu.

7. Piliniz öldü

Eğer işin üstünde şeylerin hiçbiri, ne yazık ki, size pil bitmişse ve değiştirilmesi gerekiyor. Apple için pil hizmeti sunmaktadır $79, artı $6.95 nakliye. IPhone Apple'ın Bir Yıl Sınırlı Garanti kapsamında ise, AppleCare , veya AppleCare Koruma Planı, ücretsiz değiştirebilirsiniz.

Paylaş düğmesi