geri yükleme-kayıp-sms-android

Nasıl Android Telefon Silinmiş Metin mesajları kurtarma

SMS kutusunu boşaltırken bazı çok önemli mesajlar sildiyseniz. Çok hızlı hareket etmek zorundayız. SMS kutusunu boşaltırken aslında mesajları silmez çünkü, Sadece acil görünümden gizler. Yani hala onları geri almak şansına sahip, ya da başka bir şey yazılır. Burada Android telefon silinen metin mesajları kurtarmak için nasıl göstereceğim.

Araçlar silinmiş metin mesajları kurtarmak için

Size yardımcı olabilecek birçok farklı PC ve Mac tabanlı araçlar vardır, ve onlar temelde aynı şeyi yapmak: bilgisayarınıza Android telefon bağlamak, Android'inizin belleğini tarama, Daha sonra silinen mesajları tanımlamak ve kurtarmak. Burada bir Android Data Recovery aracı tanıtmak: Android için Dr.Fone.

Diğer preparasyonlar

Indir Android Data Recovery programı sonrası. Hala bir şey var.

Android silinmiş Metin Mesajları Kurtar nasıl

Şimdi kurtarma işlemine başlayalım. Bunu çok basit ve kolay çalışmasına bulacaksınız.

Not: Bütün kurtarma işlemi sırasında herhangi bir diğer Android yönetim yazılımı çalıştırmak etmeyiniz.

Adım 1: Android Data Recovery aracını başlatın ve cihazınızı bilgisayara bağlayın.

USB üzerinden bilgisayarınıza Android telefonunuzu veya tabletinizi bağlayın. Program cihazınız ile bağlandığını gösterir. Adlı bir uygulama MOBİL Bağlantı ve kurtarma işlemini garanti etmek, Android yüklü olacak.

telefonu PC'ye bağlayın

Adım 2: Kurtarmak istediğiniz dosya türlerini seçin

Bu kurtarabilirsiniz 8 dosya tipleri, Mesajlaşma kene ve İleri'yi tıklayın. Başkalarına kurtarmak istiyorsanız ya, Sonra hepsini işaretleyiniz.

kurtarmak için dosya türlerini seçin

Adım 3: Bir tarama modu seçin

Kayıp verileri saptayabilirseniz silinir, Sadece silinen dosyalar için tarama seçebilirsiniz. Ya da diğer tarama modunu denemelisiniz.

Not: Sadece tarama silinmiş dosyaları daha az zaman alacak.

Tarama modu

Adım 4: Başlatmak için hazır

Kurtarma aracı otomatik veri miktarını kurtarmak için cihazınızın kök edecek. Kurtarma işleminden sonra cihazınız Köklendirilmemiş durumuna dönecektir. Başlat '.

Adım 5: Senin Android'i Tarama

Program Cihazınızı analiz başlayacak, ve kök yetki almaya çalışın. Cihazınıza açın ve SuperSU requrest izin vermelidir.

Adım 6: Önizleme ve silinen içeriği geri

Android için Dr.Fone tüm geri kazanılabilir içeriğini listelemek olacak. Bunları önizleme ve kurtarmak istediğiniz karar verebilirsiniz. Onları Kene ve Kurtar tıklatın. Kurtarılan veriler bilgisayarınızda bir HTML veya TXT dosyası olarak kaydedilir.

yeniden elde etmek-sms-android

Tekrar metin mesajları kaybetmek asla nasıl

Veri kaybını önlemek için en iyi yolu yedekleme. Biz adlı ücretsiz bir uygulama önermek SMS Backup & Restore.

1. Uygulamasını açın ve dokunun Yedek.
2. Eğer bir yedek oluşturmak istiyorum tam olarak ne seçin, then tap Yerel Yedekleme sadece. Bu Android'inizin depolama yedekleme dosyası kurtaracak. Google Drive'a yedekleme dosya göndermek istiyorsanız, Dropbox veya e-posta adresi, Diğer seçebilirsiniz.

SMS-Yedekleme-geri yükleme-1
3. Yedekleme çok kolay gelen mesajları geri yüklemek için, Sadece dokunun Restore ana sayfasında, ve sonra listede yedekleme dosyasını dokunun. Yedekleme yükledi varsa, sağ üst köşesinde menü dokunun, then tap Yük.

SMS-Yedekleme-geri yükleme-2

Paylaş düğmesi