Recover silinmiş Fotoğraflar

Sizin Android Aygıt silinen resimleri kurtarmak için nasıl

Eğer yanlışlıkla silinen fotoğrafları ya sildi varsa cihazınızın yeni bir ROM flaş. Sonra Android kayıp fotoğrafları kurtarmak öğrenmek için bu adım adım kılavuzu okumak gerekir. Biz ne kadar kolay olduğunu göstereceğim. Sadece hızlı hareket etmek gerekir.

Fotoğrafları geri alabilirsiniz Neden

Fotoğrafları sildiğinizde, videos, Müzik veya diğer içerik, aslında silinmez. Onlar sadece görünmez hale. Onlar Android'inizin depolama hala. Yani bulduğunda yanlışlıkla bazı önemli fotoğraflar silindi, kısa sürede hızlı hareket edin. Ne kadar hızlı hareket, daha büyük olasılıkla silinmiş fotoğrafları kurtarmak için vardır.

Not: Wi-Fi kapatın ve veri bağlantısı daha iyi olurdu.

Android'de silinen resimleri kurtarmak için nasıl

UYARI: KURTARMA SÜRECİ telefonunuzda KÖK ERİŞİM GEREKTİRİR, HANGİ SİZİN GARANTİ Vaid OLACAK.

1. Indirin ve bir yükleme Android Dosya Kurtarma aracı Bilgisayarınızda Android için çağırdı Dr.Fone.

2. USB kablosuyla telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Yapmalısın USB hata ayıklama etkinleştirme Bu işlem için telefonunuzda. Mobilego adında bir uygulaması telefonunuzda yüklü olacak.

Not: Kurtarma işlemi sırasında herhangi bir diğer Android yönetim yazılımı çalıştırmak etmeyiniz.

telefonu PC'ye bağlayın

3. Kurtarmak istediğiniz dosyanın türlerini seçin: İletişim, Mesajlar, Çağrı Kayıtları, WhatsApp Mesajlar & ekleri, Fotoğraflar, Ses, Video ve Belgeler. Ardından tıklayın Sonraki.

kurtarmak için dosya türlerini seçin

4. Silinen dosyaları veya tüm dosyaları taramak için seçin. Sadece tarama silinen dosyalar daha az zaman alacak. Tık Sonraki.

Tarama modu

5. Program otomatik olarak telefonunuza kök ve kurtarma sonra Köklendirilmemiş durumuna dönecektir sizi bilgilendirmek. Tık Start.

6. Dr.Fone Telefonunuzu analiz edip onu yeniden başlayacaktır. Ve Superuser izni ne zaman telefonunuzda istemleri.

7. Kurtarma aracı telefonunuzu tarar ve sonuçları listeler. Önizleme ve önlerinde kutuları işaretleyerek kurtarmak isteyen içeriği seçebilirsiniz. Ardından tıklayın Kurtarmak. Program nerede bilgisayarınıza kurtarılan fotoğrafları kaydetmek isteyecektir. Süreç bitirmek kadar bekleyin.

, Android fotoğrafları nasıl yedeklenir

Ayarlar menüsünden Otomatik Yedekleme açarak Google Fotoğrafları kütüphanesine cihazınızın fotoğraflarınızı ve videolarınızı yedekleyebilirsiniz. Bu telefonun kamerası ile çektiğiniz fotoğrafları içerebilir, Fotoğraf cihazınıza indirebilirsiniz, ve fotoğraflar uygulamalar tarafından kaydedilen.

Not: Bunları paylaşmayı tercih sürece bu fotoğraflar özeldir.

Adımlar Otomatik Yedekleme açmak için

  1. Android telefon, musluk Google Ayarları app.
  2. Musluk Otomatik yedekleme
  3. Durumlu Anahtarı Açık.

Otomatik yedekleme

Paylaş düğmesi