yeniden elde etmek-silindi-dosyalar-Tarih-android

Sizin Android Telefon silinmiş verileri kurtarmak için nasıl

Yanlışlıkla kişileri silmiş olabilirsiniz, SMS, fotoğraflar, Android telefon videoları veya dosyalar. Üzgün ​​olmayın, Eğer kısa sürede verileri kurtarmak için çalışmalısınız. Ve kaydetmek veya cihazınıza bir şey yüklemek ya da kurtarma girişimi kadar kapatmayın unutmayın. Silinen veriler muhtemeldir çünkü her yeni içerik tarafından üzerine.

Hazırlıklar Android verileri kurtarmak için

Android'de silinen verileri kurtarmak için nasıl

Yukarıdaki hazırlıkları yaptıktan sonra, silinen veriler çok basit bir iştir kurtarmak. Sadece birkaç tıklama ihtiyacı.

Adım 1: Cihazınızı bağlayın

Cihazınızı bilgisayara bağlayın ve Android Data Recovery aracını başlatmak.

Adım 2: Cihazınızı tanımlayın

Yazılım Cihazınızı ve bilgisayarınızı bağlanmaya çalışacaktır. Adlı bir uygulama MOBİL telefonunuza otomatik olarak yüklenir bağlantı ve kurtarma işlemlerini garanti. Ve bu işlem sırasında herhangi bir diğer Android yönetim yazılımını başlatmak etmeyiniz.

Not: USB hata ayıklama devre dışı ise, Program nasıl etkinleştirmek için size öğretecektir.

telefonu PC'ye bağlayın

Adım 3: Cihazı taramaya hazır olun

Şimdi yazılım Android cihazınızı taramaya hazır. Böyle bir pencere göreceksiniz. Kurtarmak istediğiniz veri türlerini seçin: İletişim, SMS, Çağrı Kayıtları, WhatsApp mesajları & ekleri, Fotoğraflar, Videolar, Ses, ya da diğer dosyaları. Onları kontrol edin ve tıklayın Sonraki to continue.

kurtarmak için dosya türlerini seçin

Sonra silinen dosyaları veya tüm dosyaları taramak için seçmeniz istenecektir. Belli ki, sadece daha az zaman alacak silinen dosyaları tarama.

Tarama modu

Daha fazla veri kurtarmak için, Yazılım otomatik olarak cihazınızın kök ve kurtarma işleminden sonra Köklendirilmemiş durumuna iade edecektir.

Adım 4: Tarama Başlat

Program silinmiş veriler için Android telefon tarar. Birkaç dakika sonra, İşlem bittikten olmalıdır. Tüm geri kazanılabilir veriler listelenir. Kurtarılamaz gereken verileri seçin ve tıklayın Kurtarmak. Bir HTML veya TXT dosyası olarak bu kurtarılan verileri kaydetmek için bilgisayarınızda bir yolu seçebilirsiniz.

Not: Android Data Recovery yazılımı doğrudan telefonunuza geri kazanılabilir herhangi içerik koyamazsınız.

Telefonunuzu inceden inceye gözden geçirmek

Tekrar veri kaybetmek asla nasıl

Veriler paha biçilmez. Ancak, veri kurtarma pahalı. Düzenli verileri yedeklemek için iyi bir alışkanlık oluşturmalıdır.

Android'inizin verileri yedeklemek için bir çok yol vardır. Doğrudan fotoğraf kopyalayabilirsiniz, videos, ses, ve bilgisayara diğer belgeler. Google Yedekleme Hizmetini Kullanma kişileri senkronize etmek, SMS, takvim, vb. Google hesabınıza.

Android Dosya Aktarımı bilgisayarınıza Android'inizin verilerinizi yedekleyebilirsiniz çok kullanışlı bir yazılımdır. Windows hem de Mac sürümü vardır. Aşağıdaki indirebilirsiniz.

Tek bir tıklamayla Android yedeklemek için Adımlar
1. Yazılımı çalıştırın ve bilgisayarınıza telefonunuzu bağlamak. Tık Telefonunuzu Yedekleme Yazılım ana sayfasında.


2. Yazılım kişileri yedekleyebilirsiniz, kısa mesajlar, Çağrı günlükleri, uygulamalar, ses, videos, Fotoğraf ve takvimler. İstediğiniz bu işaretleyin ve Başlat Transferi tıklayın. Yedekleme dosyaları C varsayılan olarak kaydedilir:\Users Administrator Documents Wondershare MobileTrans Yedekleme . Ayarlar kaydedebilirsiniz yolu değiştirebilirsiniz.

mobiletrans-yedekleme

Paylaş düğmesi