mp4

MP4 Format DVD dönüştürme nasıl

Bu MP4 formatında bir DVD dönüştürmek için nasıl bir öğretici basit. Eğer taşınabilir cihazlar ile en sevdiğiniz DVD filmleri tadını çıkarmak istiyorsanız, Ben kılavuz sadece neye ihtiyacınız olduğuna inanıyorum.

Bildiğimiz gibi, MP4 iPhone gibi popüler taşınabilir cihazlar ile son derece uyumludur, iPod, iPad, Android telefonlar, Kindle Fire, vb. MP4 video formatına DVD kopyalama ve cep telefonu veya tablet aktarırken, mükemmel çıkış video kalitesi ile büyük bir DVD Ripper bu dönüşüm çok daha zevk haline yapabilirsiniz. Yani dönüşüm başlamadan önce, Ben MP4 film rip MP4 Converter bu DVD tavsiye.

El freni ile MP4 DVD dönüştürmek için nasıl

El freni iyi bir ünlü ücretsiz video dönüştürücü aracı. Onunla, kolayca MP4 veya MKV formatında olmayan bir korumalı DVD dönüştürmek.

el freni

Adım 1: Dan El freni İndir burada. Çalıştırın.
Adım 2: Tıklama ile İthalat DVD “Kaynak” -> “Klasör Aç”, sonra DVD'yi seçin.
Adım 3: İnsanlar ve dönüştürülen MP4 dosya hedef yolunu seçin.
Adım 4: Çıktı Ayarlar MP4 seçin. Yoksa aracın sağında bazı hazır ayarlar seçebilirsiniz.
Adım 5: Tık “Start” ve bitmiş dönüştürme sürecini bekleyin.

Video Converter Ultimate ile MP4 korumalı DVD Rip nasıl

El freni ile, Eğer bir çok durumla başa çıkabilirim. Ama korumalı DVD'ler zayıf. Bu durumda,, Bazı diğer DVD Ripper yazılımı kullanmanız gerekir, gibi WinXDVD (Ayrıca bkz: En iyi 7 Free DVD Ripper ve Üst 5 Mac Free DVD Ripper ).

Burada egitim Video Converter Ultimate kullanın.

Adım 1: İthalat Kaynak DVD
DVD sürücüsüne DVD diski takın ve tıklayın “Yük DVD” DVD yüklemek için düğmeye.

Adım 2: Çıkış profili seçin
Pencerenin sağında çıkışı ayarları tıklayın ve MP4 seçin.

mp4 DVD dönüştürmek

Adım 3: MP4 dönüştürme DVD başlayın

Dönüştürülen video dosyası için çıkış yolunu seç. Daha sonra büyük tıklayın “Dönüştürmek” bitmiş olacak ise mp4 ve bir kısa dvd dönüştürme başlatmak için düğmeye. Dönüşümden sonra, Eğer tıklama ile hızlı bir şekilde video dosyalarını alabilirsiniz “Klasör Aç”.

Paylaş düğmesi