Yedekleme android telefon

Sizin Android Telefonlar Yedekleme Nasıl

Düzenli telefon verilerinizi yedeklemek için iyi bir alışkanlıktır. Eğer ihtiyacınız olacak zaman asla bilemezsiniz çünkü. Örneğin, Telefonunuzu köklenme, Bir ROM yanıp sönen riskli, Eğer önemli verilerinizi kaybedebilirsiniz.

Bu eğitimde, Biz tanıtmak için gidiyoruz 4 android telefonu yedeklemek için yolları.

 1. Bilgisayara kopyala Veriler
 2. Google hizmetini kullan
 3. Üçüncü parti App kullanın
 4. Mobil Transferi Yazılımı kullanmak

Yöntem 1: Bilgisayara kopyala Veriler

Android telefon bilgisayara harici bir sabit disk olarak monte edilebilir olarak, USB kablosuyla PC'ye Android telefon bağladığınızda, My Computer yeni Drive göreceksiniz. Aç ve tüm dosyalarınıza erişecek. Sonra bilgisayarınızda bir klasöre tüm dosyaları kopyalama ve yapıştırma.

Not: Mac kullanıcıları için, Eğer yüklemeniz gerekir Android Dosya Aktarımı Mac.

kopya fotoğraf pc 1
kopya fotoğraf pc 2
kopya fotoğraf pc 3

Bu kolay, sağ?

Yöntem 2: Google Yedekleme Hizmeti'ni kullanmak

Google çok uygun Otomatik Yedekleme hizmeti sağlamaktadır. Eğer Google hesabınıza verileri ve ayarları yedekleyebilirsiniz.

Yedeklenmiş olacak hangi verileri ve ayarları

 • İletişim
 • Takvim ve ayarları
 • Wi-Fi ağları & şifreleri
 • Gmail ayarları
 • Ana ekran duvar kağıtları
 • Uygulamalar Google Play üzerinden yüklenen
 • Görüntü ayarları (Parlaklık & Uyumak)
 • Lisan &Giriş ayarları

Adımlar Android Yedekleme Hizmeti'ni kullanarak verilerinizi yedeklemek için

1. Cihazınızın aç Ayarlar
2. Dokunma Yedek & reset
3. "Benim verileri yedekleyin." Kontrol

Yedekleme ve sıfırlama

Sen isteyebilir, Ne fotoğraf ve müzik hakkında? Merak etmeyin, Ayrıca fotoğraf yedekleyebilirsiniz, videos, Dosyaları, ve cihazınızdan müzik başka şekillerde Google hesabını kullanarak.

1. Fotoğraflar için, videos, otomatik olarak Google hesabınıza onları yedeklemek için Otomatik Yedekleme kullanabilirsiniz. Emin Otomatik Yedekleme telefonunuzda etkin olması olun.
2. Dosya ve klasörler için, Google Drive'a gidin (drive.google.com).
3. Müzik, indirebilir ve kurabilirsiniz Müzik Yöneticisi Bilgisayarınızda, ve Google Play'e müzik dosyalarını yüklemek için kullanabilirsiniz.
4. SMS ve Çağrı Kayıtlar İçin, yükleyebilirsiniz SMS Backup + App. Bu oldukça popüler 4.4/5 Google Play'de değerlendirme.

Iyi, Google aslında verilerinizi yedeklemek için farklı yöntemler sunar. Tüm verilerinizi yedeklemek istiyorsanız Ama uygun değildir. Biraz daha uygun yollar görelim.

Yöntem 3: Üçüncü Taraf App kullanın

Bazı ücretli üçüncü parti uygulamalar tarafından telefonunuzda hemen hemen her şeyi yedekleyebilirsiniz (Kök Gerekli). İşte size tanıtacağım 3 uygulamalar, ve bunların hepsi ücretsiz sürümü var:

 1. Titan Backup PRO Key
 2. G Bulut Yedekleme
 3. Helyum (Premium)

Daha fazla bilgi almak için yukarıdaki bağlantıları ziyaret ediniz.

Yöntem 4: Kullanım Telefon Transferi

Ilk, indirmek ve Telefon Transferi kurun. Windows ve Mac versiyonu var.

Transfer yazılımı başlatın. Ne zaman PC'nize telefon bağlayın, Aşağıdaki pencereyi görürsünüz. Tık Telefonunuzu Yedekleme,

Telefon Transferi, Kişilerinizi yedekleyebilirsiniz, SMS, uygulamalar, ses, videos, fotoğraflar, Günlükleri ve takvimleri Çağrı. Eğer yedekleme ve tıklama isteyen içeriği kontrol Transferi başlat.

yedek android telefon

Varsayılan olarak, yedekleme dosyası C kaydedilir:\Users Administrator Documents Wondershare MobileTrans Yedekleme . Değiştirebilir yolu kaydedebilirsiniz Ayarlar.

Not: Telefonunuzu geri yüklemek istiyorsanız. Yazılımını başlatın ve seçim Yedeklerden geri > MobileTrans, Yazılım otomatik olarak bilgisayarınıza yedekleme dosyalarını algılar. Geri yüklemek istediğiniz tüm içeriği kontrol ve tıklayın Transferi başlat.

geri yükleme---dan-mobiletrans-yedekleme

Paylaş düğmesi