samsung galaxy s4 gizli geliştirici seçeneklerini etkinleştirmek

Sizin Android Aygıt USB hata ayıklama etkinleştirme nasıl

Eğer flaş istediğinizde, kök, yedek, yükseltme veya Android cihazınızdan silinmiş verileri kurtarmak, Eğer ilk USB hata ayıklamayı etkinleştirmek gerekir. Bu bağlanmak ve Android cihazınızla iletişim kurmak için olduğu. USB hata ayıklama modu, varsayılan olarak her marka yeni cihaz için devre dışı bırakılır, cihazınızda kasıtsız değişiklikleri önlemek için. Ama sizin Android geliştirme süreci için elle etkinleştirmeniz gerekir. Farklı Android işletim sistemi sürümleri için, USB hata ayıklama modunu açmak için farklı yapılandırmaları olacak. Ve bu kılavuz etkinleştirmek için nasıl göstereceğim.

Android için 2.3 veya daha önceki

Ayarlar> Uygulamalar> Gelişme> USB hata ayıklama

USB hata ayıklama 2.3.6

Android için 3.0 karşı 4.1

Ayarlar> Geliştirici Seçenekleri> USB hata ayıklama

USB hata ayıklama 4.1.2

Android için 4.2 veya daha yeni

1. Açık Ayarlar > Hakkında > Yapı numarası Android telefon ya da tablet.

USB-hata ayıklama-4.2.2-1

Not:

  1. Bir Samsung Galaxy S4 varsa, Not 8.0, Çıkıntı 3 ya da Android ile başka bir Galaxy cihaz 4.2, açık Ayarlar > Daha sekmesi > Hakkında ve dokunun.
  2. Galaxy S5 varsa, Not 3 ya da Android ile herhangi Galaxy cihaz 4.3 veya daha sonra, kontrol Ayarlar > Genel > Hakkında.

2. Şimdi için Oluştur numaraya dokunun 7 kez. Sonra "bir mesaj göreceksinizSen artık bir geliştirici!"Veya" Geliştirici modu "etkin olmuştur.

samsung galaxy s4 gizli geliştirici seçeneklerini etkinleştirmek

3. Ana dön Ayarlar menü ve şimdi görmek mümkün olacak Geliştirici Seçenekleri. Üzerine dokunun ve önündeki kutuyu işaretleyin USB hata ayıklama etkinleştirmek için.

Paylaş düğmesi

  • dobzselaci

    teşekkürler.
    çok, many thanks 🙂