IOS-8

IOS Düşürme Nasıl 8 IOS Beta 7.1.1

Apple iOS yayımladı 8 geliştiriciler için beta. Belki o yüklü, ama duramaz çok adamcağız bulundu. Sonra Sen iOS için geri dönmek istiyorum 7.1.1. Aslında, iOS downgrading 8 iOS için 7 Oldukça kolay. Sadece şu talimatları uygulayın.

Tüm verileri kaybedersiniz

Başlamadan önce, Eğer iOS tüm verileri kaybedersiniz olduğunu bilmek gerekir 8 ve bir iOS cihazınızı geri alamaz 8 iOS yedekleme 7. Yalnızca bir iOS varsa demektir 8 yedek, Eğer downgrading sonra cihazınızı geri yüklemek için kullanamazsınız. Ancak iOS eski iCloud ya da iTunes yedekleme varsa 7, ona geri mümkün olacak. Yani sahip olduğunuzdan emin olun iTunes veya iCloud ile önemli verilerinizi yedeklediğinizden.

IOS downgrade nasıl 8 iOS beta 7.1.1

1. ProperiOS indirin 7.1.1 Cihazınız için IPSW firmware dosyası burada.

2. Bilgisayarınıza cihazınızı bağlayın ve iTunes'un son sürümünü başlatmak.

3 Shift tuşunu basılı tutun (Windows) ve Geri Yükle düğmesini tıklatın, Mac kullanıcıları Alt veya Option tuşunu basılı tutarak.

dinlenme-iphone

4. İnsanlar ve iOS seçin 7.1.1 IPSW firmware dosyası daha önce indirilen ve 'Aç' düğmesine tıklayın.

5. Cihazınız artık iOS geri alacaktır 7.1.1. Geri yükleme işlemi yaklaşık alabilir 10-15 dakika. Tamamlandığında, Cihazınızın iOS indirilecek 8 iOS beta 7.

6. Bir iOS varsa 7 yedek, Şimdi ondan cihazınızı geri yükleyebilirsiniz.

Not:

1. Apple iOS altındaki herhangi bir firmware için imza pencereyi kapattı 7.1.1. Bu yüzden geri iOS gitmek imkansız 7.0.6 ya da, Sadece iOS 7.1.1.

2. Eğer jailbreak iOS ve yükseltme yapıyorsanız 8 beta, Eğer jailbreak kaybedersiniz. Eğer downgrading sonra jailbreak istiyorsanız, Bu okumak isteyebilirsiniz: IOS jailbreak nasıl 7.1.1 Windows Pangu ile veya Mac.

Paylaş düğmesi

  • Markw

    Ben iOS basit ve etkili bir downgrade yapmak için nasıl malzeme tavsiye ederim 8 iOS do 7 download.net.pl/downgrade-z-ios-8-do-ios-712/n/4758/