macfreedvdripper

Mac için en iyi DVD Rippers

Sabit diskinize DVD Rip diskinizi yönetmek ve korumak için iyi bir yoldur

Sizin toplama DVD'ler bir sürü olabilir, odanızda fazla yer alacağını. Ve onları yönetmek de zor. Bakın, Bir film izlemek istiyorum, her zaman, Eğer büyük bir koleksiyonundan ilk onu dışarı almak için biraz zaman gerekir. Ve DVD disk oynuyor sırasında çizilmiş olabilir.

Eğer DVD daha iyi bir yönetim istiyoruz ve onları daha iyi korumak eğer, sonra sadece dijital formatta DVD rip. Eğer düşünce olarak bu karmaşık bir iş değil. DVD Ripper ile kolayca sadece birkaç tıklama tüm DVD rip. Ve bu makalede, Mac için en iyi ücretsiz DVD dönüştürücüler tanıtacak.

Mac için el freni

el freni-macİyi bilinen açık kaynak kodlu bir video dönüştürücü ve DVD Ripper. Bu, birden fazla platformda çalıştırabilirsiniz, Mac dahil. El freni kopya koruma her türlü içermeyen en yaygın multimedya dosyalarını ve herhangi bir DVD ya da BluRay kaynaklarını işleyebilir. Çıkış biçimi vardır. MP4(.M4V) ve. MKV. Her zaman seçmelisiniz. MP4(M4V) MKV dosyalarını Mac OS X üzerinde iyi çalınamaz yok gibi. (Ayrıca bkz: En iyi 4 Mac OS X için ücretsiz MKV Video Oynatıcı)

Not: El freni kopya korumalı DVD'leri dönüştürmek değil.

 

Mac için MakeMKV

makemkv-macMakeMKV DVD ve Blu-ray diskler rip ve video dosyalarını dönüştürebilirsiniz bir video dönüştürücü olduğunu. Bu kaynak medyanın en çok bilgi korur, ancak herhangi bir şekilde değiştirmek değil. Yani dönüşüm sırasında çok yüksek hıza sahip. Ve bu MakeMKV dikkat etmelisiniz yapabilirsiniz sadece çıkış. MKV biçimi.

Not: MakeMKV korumalı DVD ve Blu-ışınları rip. Sökük Blu-ray bir ücret gerekir iken DVD müthiş ücretsiz.

MacX DVD Ripper

macxdvdripperMacX DVD Ripper Free Edition DVD Ripper güçlü ve özgür. Bu ev yapımı ve korumalı DVD'leri hem rip sağlar. MacX DVD Ripper sürekli yeni DVD şifreleme teknolojisini maç için destek var, Kolayca DVD kopya koruması kaldırma, CSS şifreleme gibi, RCE bölge korumaları, ARccOS kopya koruması, Hatta rip Disney şifreli DVD'leri.

 

Mac için DVDFab HD Decrypter

HD decrypter-02Mac için DVDFab HD Decrypter Mac üzerine DVD / Blu-ray kopya Mac için Mac ve DVDFab Blu-ray Copy için DVDFab DVD Copy basit bir sürümüdür. Neredeyse herhangi bir eski DVD / Blu-ışınları kopyalayabilirsiniz, kopyalama hızı çok hızlı ve kalitesi harika. Buna ek olarak, olabildiğince DVD klasör ve Blu-ray klasör sadece çıkış.

Paylaş düğmesi