Üst 7 Best Free DVD Ripper yazılımı

Blu-ray zaten günümüzde daha yaygın hale gelmektedir rağmen,. DVD piyasasında hala baskın olduğu. Ve bir DVD Ripper yazılımı DVD severler için bir-olması gerekir bir uygulama olur. Siz MP4 DVD kodlama ile bir video dosyası DVD içeriğini kopyalayabilirsiniz, AVI, MKV, IOC, WMV veya diğer video formatlarını. Yırtık dosya bilgisayara veya başka bir cihaza kaydedilebilir, cep telefonu ve tablet gibi, daha ileri düzenleme için, yedek, paylaşımı veya oynatma.

DVD filmleri ve müzik videoları geniş bir koleksiyon varsa, Bir bölüm ayıklamak ya da bunların tam yedekleme kopyasını yapmak istiyorum. DVD Ripper gerekebilir. Ve her zaman ücretsiz DVD Ripper arıyorsanız, iyi olduğunu bilmiyorum. İşte size Top Free DVD Ripper bir inceleme verecek.

Ayrıca bkz: Mac için en iyi Free DVD Ripper yazılımı

Ben birkaç ücretsiz DVD dönüştürücüler test, Bu bir iyi olduğunu söylemek gerçekten zor. Belki de bir çeşitli çıkış video formatlarını destekler, ancak koruma şifresini çözemez. Belki B son korumalı DVD rip olabilir. Ancak, Bir DVD rip saat sürer. Hatta kullanımı C ve D zaman birlikte daha iyi bir sonuç almak.

Şimdi listesinde kim bir göz atalım.

WinX DVD Ripper: Free DVD Ripper MP4 dönüştürme ve DVD Rip için en hızlı, AVI, WMV, iPhone, Android

WinX dvd ripperWinX DVD Ripper, Windows ve Mac için bir stand-alone ücretsiz DVD kopyalama yazılımı. Bu, MP4 gibi çeşitli video formatlarını DVD rip, WMV, IOC, FLV, MPEG, veya iPhone DVD, iPod, Apple TV, Android, PSP olmadan hızlı bir hızda video desteklenmektedir 3rd-taraf codec paketi.

Bu ücretsiz ve shareware. Ücretsiz versiyonu tüm ortak DVD kopya koruması kaldırmak için izin verir, CSS şifreleme dahil, bölge kodu, Sony ARccOS, UOPs, APS, RCE, vb. ve Video DVD rip. Iken son Disney Korumalı DVD desteklemiyor. Bunu yapmak istiyorsanız, İlk kopya koruma kaldırmak için başka bir program Platinum yükseltme veya kullanmanız gerekir.

El freni: Açık kaynak video dönüştürücü, hemen hemen her formatı destekliyor

el freniEl freni bizim favori video kodlayıcı için basit olduğunu, kolay kullanımlı, kolay kurulumu, ve güçlü verdiği seçenekleri bir sonucu olarak iyi dönüştürmek kaliteyi elde etmek. Neredeyse herhangi bir formatta video ve DVD dönüştürmek için bir açık kaynak aracı, Windows için geçerli, Linux ya da Mac OS X.

Bu mükemmel ama sadece korumalı olmayan DVD okuma ve transcode. Yasadışı için. Yani kullanmanız gereken bir 3rd-İlk karşı korunmasına kaldırmak için parti yazılım, Örneğin, AnyDVD iyi bir seçimdir, daha sonra okumak ve el freni ile DVD rip.

DVDFab HD Decrypter: Kopya DVD ve boş disk veya sabit sürücü Blu-ray, Mevcut iki kopya modları

DVDFab hd decrypter
Aslında, DVDFab HD Decrypter DVDFab DVD Copy ve Blu-ray Kopya parçasıdır. Bu yüzden daha bir DVD Copy yerine DVD Ripper gibi. Ücretsiz bir DVD Decrypter gibi çalışır, Bu korumayı kaldırmak ve mülayim disk veya sabit disk DVD / Blu-ray içeriği kopyalayabilirsiniz(ücretsiz sürümü son şifresini koruma desteklemiyor olabilir). Bu tam disk kopyalama ya da sadece ana film kopyalamak ya sağlar.

Ücretsiz sürümü sadece yapabilirsiniz 1:1 kopyalama, Bir DVD5 bir DVD9 sıkıştırmak desteklemiyor. Yoksa ödemeniz gerekir. Bu disk yükleyebilirsiniz, Klasör ve ISO görüntü, ve çıkış aynı.

MakeMKV: MKV DVD ve Blu-ray dönüştürmek için souliton Tek tıkla

MakeMKVMakeMKV hızlı ve kolay tek bir tıklama ile yüksek kaliteli MKV dosyalarını DVD ve Blu-ray diskler rip. Bu MKV formatında sadece çıkış olabilir ve tüm ticari DVD ve Blu-ray diskler korumaları destekler. DVD müthiş her zaman ücretsiz olacak, ancak Blu-Ray müthiş sürece sadece ücretsiz 30 günler.

MakeMKV tescilli gelen video klipleri dönüştürür (ve genellikle şifreli) MKV dosya kümesi disk içine, en çok bilgi koruyarak, ancak herhangi bir şekilde değiştirmeyen. Bu yüzden çok hızlı, sürücü verilerinizi okuyabilir o kadar hızlı dönüştürür olabilir.

Not: MKV formatı tüm meta-bilgi ile birden fazla video / ses parçaları saklamak ve bölümleri koruyabilirsiniz. Neredeyse tüm platformlarda MKV dosyalarını çalabilir birçok oyuncu var, Eğer ilgilenen olabilir En iyi 4 Mac OS X MKV oyuncular.

Format Factory: Taşınabilir aygıt için uygun çok sayıda dosya formatlarını DVD ve mucis CD'lerinden

biçimi-fabrikaOnun adı olarak, Bu ücretsiz destekleyen çok sayıda dosya formatları üzerinde güçlü olduğu, video, video da dahil olmak üzere, ses ses, Video DVD, görüntü ve aynı zamanda resim. Bu esnek ve özelleştirilebilir ve bu tür filigran ekleme gibi çeşitli çıkış ayarlarını değiştirmek sağlar, altyazılar ve diğer bir çok seçenek.

Format Factory rip korumalı DVD destekler, ama benim test, bunlardan sadece bir parçası olabilir. Belki de sadece bazı eski CSS korumalı DVD'leri destekler.

Format Factory ücretsiz, ama çok sinir bozucu reklamlar kendi arayüzünde var.

Freemake: Video ve DVD dönüştürmek için güçlü nihai ücretsiz

Freemake video dönüştürücüFreemake güçlü nihai bir yazılımdır, Bir video dönüştürücü değil sadece bulunuyor, aynı zamanda bir DVD Ripper, DVD yazıcı, Blu-ray Burner, Çevrimiçi MP3 Converter, Slayt makinesi ve daha fazla. Bu destekler 200+ giriş biçimi ve taşınabilir cihazlara video dönüştürme yeteneğine, gibi iPad, iPhone, iPod, Android, PSP, Böğürtlen, vb. DVD ve Blu-ray diske video yanmak. Yapıştırılan doğrudan bir URL ile çevrimiçi videoları akıntılar 50+ siteler.

Ama o da şifreli DVD'leri desteklemiyor. Böyle Thor ve Iron Man gibi hemen hemen tüm ticari DVD çöküyor 3.

Not: Ve bu yazılım gerek. NET Framework 4.0 Client Profile. Eğer yoksa, Freemake kurulum sihirbazı bilgisayarınıza kuracaktır.

DVD Shrink: Kaydedilebilir medya üzerine orijinal DVD'leri küçülen için ÜCRETSİZ çözüm.

Shrink DVDDVD Shrink etkili DVD diskleri yedeklemek olacak en popüler ücretsiz DVD dönüştürücüler biridir, standart 4.7-konser DVD DVD verileri sıkıştırmak için benzersiz yeteneği ile şık bir arayüze sahip. Bu video dosyaları olarak veya ISO görüntüsü olarak sabit diskinize DVD rip yapabiliyor. Sonra Nero veya diğer DVD yazma yazılımı ile entegre ederek çıktı dosyalarını yakabilir.

Onun yılında piyasaya beri güncellendi değildir 2006, ve yeni kopya koruma ile bazı DVD'ler şifresini mümkün olmayabilir.

Download Page

Şimdi üst gördük 7 en iyi ücretsiz DVD dönüştürücüler. Bazıları şifreli DVD destek değildir. Bazı büyük bir görüntü kalitesi var. Benim test için, Bazı şifreleme en çıkarmak, bazı değil iken. Bu yüzden, belki iki ya da üçü kullanmak mükemmel DVD ile başa çıkabilirim.

Samsung Galaxy S5 / S6 gelen Silinmiş Mesajlar Kurtar nasıl

Q:”Bütün konuşma metin mesajları yerine yanlışlıkla sildim 2 özel mesajlar. Nasıl benim silinen mesajları kurtarmak mı? Onlar bulut tarafından yedeklenmedi.” – ariat89 sordu

Everyone may encounter this problem. Soru şu ki, how to retrieve the messages? The answer is, restoring from the backup file is always the best solution if you have a good backup habit. But if you do not have a backup? Merak etmeyin, this article will provide you with a solution.

Ayrıca bkz: Nasıl 04/05 Samsung Galaxy S6 / dan Lost Fotoğraflar veya videolar Kurtar

Why we can retrieve the deleted messages?

When you delete a message on your phone, in fact, it does not actually deleted but just be invisible. The phone just delete it from the index file, so you can’t see it any more. But it does still exist on your phone. That is the reasion why we get some possibilities to find the message back.

How to retrieve deleted messages from Samsung Galaxy

Telefonunuzu tarayabilir ve veri geri almak deneyin bir program gerekiyor. Orada çok bu tür yazılımlar, Android için gibi Dr.Fone, Aiseesoft, vb. Yani sadece birini seçin ve yönergeleri izleyin gerekir. Burada biz Dr.Fone Android için bir örnek olarak kullanacağız.

1. Android veri kurtarma programı indir burada, ya da onun Resmi Web sitesi.
2. Kök, telefonunuzu. (Ayrıca bkz: Nasıl senin gökada S5 kök)
3. Telefonunuzu USB hata ayıklamayı etkinleştir.
4. Programı kurun ve çalıştırın, sonra PC'ye Samsung Galaxy S5 bağlamak. Aygıtınızı ve bilgisayarınızı bağlamak için program başlar. MobileGo adında bir app bağlantı ve kurtarma işlemleri garanti altına almak için telefonunuzda otomatik olarak yüklenir. Ve bu işlem sırasında herhangi bir diğer Android yönetim yazılımını başlatmak etmeyiniz.
gökada bilgisayara bağlayın
5. Taramak istediğiniz veri türlerini seçin: İletişim, SMS, Çağrı Kayıtları, WhatsApp mesajları & ekleri, Fotoğraflar, Videolar, Ses, ya da diğer dosyaları. Onları kontrol edin ve devam etmek için İleri'yi tıklatın.
veri türü seçin
6. Bir depolama tarama modu seçin: Silmek eğe ya da inceden inceye gözden geçirmek için tüm dosyaları taramak. Sonraki isabete.
tarama modunu seçin
7. Taramaya başlamak için Başlat düğmesini.
8. Bu işlem bitene kadar bir kaç dakika bekleyin. Programın taranan veriyi listelerde verecektir. Elde edilebilir ve kurtar'ı tıklatın gerekiyor verileri seçin. Bir HTML veya TXT dosyası olarak bu kurtarılan verileri kaydetmek için bilgisayarınızda bir yolu seçebilirsiniz.
Not: Silinen olanlar siyah turuncu ve mevcut olanları olacak. Yukarıda düğmesini kullanarak ayırabilirsiniz: Sadece silinen öğeleri görüntülemek.
yeniden elde etmek silmek veri

Nasıl 04/05 Samsung Galaxy S6 / dan Lost Fotoğraflar veya videolar Kurtar

Bildiğimiz gibi, Samsung Galaxy S serisi güzel bir kamera ve yüksek çözünürlüklü ekrana sahip. Çok yüksek kaliteli videolar çekebilirsiniz & Çevrenizde fotoğraflar, Arkadaşlarınızla ve aileleri ile paylaşmak, hangi gerçekten iyidir.

Ancak, Çünkü yanlışlıkla silinmesi veya veri hatası herhangi bir zamanda fotoğraf ve videoları kaybetme riski hala var. Düzenli yedeklemeler iyi bir alışkanlık oluşturmalıdır. Önemli bir şey kaybetme Sonra panik olmaz. Eğer bir yedek yoksa bile, Hala kullanarak fotoğrafları veya videoları kurtarmak için bir şans var Android Data Recovery.

Dr.Fone Android için güvenlidir & kolay kullanımlı android veri kurtarma programı ve fotoğraf gibi herhangi bir veri almak için yardımcı olabilir, videos, kontakları, kısa mesajlar, evraklar, müzik & arşiv dosyaları vb. senin gökada S6/5/4 üzerinde.

Hazırlıklar

1. Android veri kurtarma download ve install o. (Windows sürümü ve Mac sürümü)

2. Kök Android telefon. (Ayrıca bkz: Kök Android aygıtlar nasıl.)

P.S.. Android için yükseltme 6.0, Çünkü kök için zor.

Galaxy S6/5/4'ten veri için adımlar

Adım 1, Senin gökada S6/5/4 PC'ye bağlayın
Android için Dr.Fone başlatma, aşağıdaki birincil pencereyi alırsınız. Bir USB kablosu ile bilgisayara bağlayın Galaxy Lütfen.

connect Galaxy S4 to computer

Adım 2, USB hata ayıklama etkinleştirme (Isteğe bağlı)
Daha önce Galaxy S USB hata ayıklama etkin varsa, Eğer bu adımı atlayabilirsiniz, Başka aşağıdaki gibi bir pencere göreceksiniz. Şimdi ayarlamak için pencerede detaylı anlatım takip edin: Girmek “Ayarlar” > Tık “Telefonu Hakkında” > Musluk “Yapı numarası” için 7 kez bir not almak kadar “Sen geliştirici modu altında” veya “Geliştirici modu etkin olmuştur” > Geri “Ayarlar” > Tık “Geliştirici seçenekleri” > Kontrol “USB hata ayıklama”.

Ayrıntılar için, Eğer bu yazıyı okuyabilirsiniz: Android Cihazlarda USB hata ayıklama etkinleştirme.

enable usb debugging

Adım 3, Cihazınızdaki verileri taramaya başlayabilirsiniz
Sonra USB hata ayıklama etkin, Program otomatik olarak cihazınızı algılayacaktır. Sonra tıklayın “Start” cihazınızdaki verileri analiz. Birden fazla pil tutmak için daha iyi olur unutmayın 20% Tarama öncesi.

scanning-lost-data

Not: Cihazınızın önce köklü değilse, Program analizden sonra doğrudan taramaya başlayacak. Ya da telefonunuzun ekranında programı Süper yetki izin gerekir. Sadece tıklayın “Izin vermek” mesajı cihazınızın ekranında dışarı çıktığında. Ardından bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz, ve tıklayın “Start” Cihazınızı taramak için programın ekranda.

allow superuser authorization

Not: Tarama sırasında cihazın bağlantısını kesmeyin, veya tarama başarısız olur. Program uzun süre tarama başlamazsa, lütfen tekrar deneyin. Ve mevcut bazı cihazlar “Izin vermek” birkaç kez için düğmeye. Tekrar görünmüyor veya program tarama başlayana kadar sadece tıklayın.

do not disconnect device

Adım 4, Önizleme ve kurtarmak
Tarama işlemi bir zaman alacağını. Sonra kategoriye göre sıralanır tarama sonucu bulunan tüm geri kazanılabilir veri önizleme yapabilirsiniz. İstediğiniz işaretlemek ve tıklayın “Kurtarmak” bunları bilgisayarınıza kaydetmek için.

preview and recover

Not: Silinen kişiler, kısa mesajlar, ve başka bir diğer sonucu da görüntülenir, ve silinen SMS ve rehber kırmızı gösterilmiştir. Sen renk onları ayırabilirsiniz.

Nasıl iPhone'dan silinen notları kurtarmak için

Ben benim iPhone app kullanarak benim sınıfta not aldı ama geri notları gittiğinde bir hafta sonra silindi ve gitti edildi. Ben sınıfta sonra bitti baktım çünkü benim telefon olduğunu biliyorum. Onu kurtarmak için herhangi bir yolu var mı? Benim icloud kontrol ettim ama orada hiçbir şey yoktu.

Belki benzer bir soru daha önce tanıştım. Bazı önemli notlar bulmak istediğinizde telefonda yaptık, Ama onlar sadece gitti. Onları geri almak istiyorum ama bilmiyorum nasıl. Iyi, Bu makalede kaybetti, notlarınızı bulduğunuzda yapmanız gerekenler size bildirir.

3 İPhone için yeniden elde etmek kayıp ya da silinmiş notlar yöntemleri

Farklı durumlar için üç yöntem tanıtacak. Lütfen kendiniz için doğru bir seçim. Telefonunuz önce yedeklediyseniz, eski iki yöntemi deneyebilirsiniz. Ya da belki 3. parti yazılım denemek var, hangi ücretsiz değil. Ama unutmayın ki emin değilseniz hiç telefonunuzu destekli, belgili tanımlık üçüncü yöntem ilk daha iyi denemek. Çünkü geri yükleme yedekleme veri üstünde senin telefon--dan iTunes ya da iCloud üzerine yazabilir.

1. ICloud Yedekten Geri Yükleme
2. İTunes yedekleme geri yükleme
3. Tarama iPhone ve kayıp notları almak için deneyin

Yöntem 1: ICloud Yedekten Geri Yükleme

1. İPhone silmek için, Ayarları'na dokunun > Genel > Ayarlamak > Tüm İçerik ve Ayarlar Sil. Tüm içerik ve ayarları silmek önce giriş kodu ve Apple ID şifre girmeniz gerekebilir. Neden ki?? Çünkü bir iCloud yedekten geri yüklemek için tek yolu Kurulum Yardımcısı. İçin almak için Kurulum Yardımcısı bir aygıtta zaten ayarladığınız, iPhone üzerinde tüm içeriği silmek ve yeniden kurmak için ihtiyacınız.
2. Aygıtınızı açın. Merhaba ekran görmeniz gerekir.
3. IOS Kurulum Yardımcısı'ndaki adımları izleyin. Wi-Fi ağına katılın ve Set Up cihaz ekranını görene adımları izleyin.
4. Bir iCloud yedekleme geri yükleme dokunun. Ardından iCloud için oturum açın.
5. Bir yedeği seçin. Tarihi ve her biri boyut olarak bakmak ve en alakalı Seç. Bir yedek seçtikten sonra, transfer başlar.
6. Sen iTunes ya da birden çok Apple kimlikleri kullanarak App Store içeriği satın aldıysanız, her oturum istenir. Bir parolayı anımsamıyorsa, Bu adımı atla dokunun ve sonra girin.
7. Bağlı kalmak. İşlem tamamlanmadan önce Wi-Fi'den keserseniz, Seni yeniden bağlanana kadar geri yükleme işlemini duraklatır. Bitirmek için işlem süresi vermek. Bir yedekten geri yükleme biraz zaman alabilir, Yedekleme ve ağ hız boyutuna bağlı olarak.

Telefonunuzu ayarlayın

Yöntem 2: İTunes yedekleme geri yükleme

1. Yedeğinizi depolanan bilgisayar için aygıtınızı bağlayın.
2. Açık iTunes. İTunes bir IOS güncelleştirme olduğunu söylerse, En son sürümü almak.
3. Dosya git > Cihazlar > Yedekleme dosyasından geri yükler. Windows kullanıyorsanız ve bir dosya menü göremiyorum, Alt tuşuna basın.
4. Look at the date and size of each backup and pick the most relevant.
5. Click restore and wait for the process to finish. Your device will restart and then sync with your computer. Stay connected until the sync finishes.

Yöntem 3: Tarama iPhone ve kayıp notları almak için deneyin

If you haven’t backed up your iPhone or not sure ever did that, then you can try this method. We will use some 3rd-party programs to directly scan your iPhone and try to find the lost notes. When you delete a file on your phone, you just delete the index file, the file still exists, until be overwrited by new data. This gives us the opportunity to restore it.

To retrieve the deleted notes on your iPhone, you need to install an iPhone data recovery program first. There are many this kind of software on the market now, here we use Dr.Fone for example.
1. Program indir burada. Veya gitmek resmi web sitesi.
2. Yüklemek.
3. İTunes'un son sürümünü yüklemek gerekiyor. Çünkü program iTunes kısmi işlevini çağırın. Ama onları aynı anda çalışmasına gerek yok, ve otomatik iTunes senkronizasyonu devre dışı bırakmak en iyisi. (launch iTunes > Düzenle > Tercihler > Cihazlar, kontrol “İPod'lar önlemek, iPhone, ve otomatik olarak eşitlemeyi iPads”.)
3. Bilgisayara iPhone bağlayın ve Dr.Fone çalıştırın. Varsayılan olarak, IOS aygıtınızı otomatik olarak algılar ve belgili tanımlık pencere-gösterir “IOS Aygıt Kurtar”.
iPhone notları kurtarma-01
4. Tıklayın “Taramayı başlatmak” silmek ya da kayıp notları için iPhone tarama başlatmak için düğmesini. Tarama işlemi birkaç dakika sürebilir. Aradığınız verileri bkz: ise, o zaman sen-ebilmek tıkırtı “Duraklat” işlemi durdurmak için düğmesine.
iPhone notları kurtarma-01
5. Tarama işlemi tamamlandığında, bir tarama sonucu görebilirsiniz. Hem eksik ve varolan verileri kategoriler içinde görüntülenir. Seçeneği çalmak “Only display the deleted items” ON olarak. Dosya türü sol tıklatarak, sen-ebilmek önceki silinen notları. Burada da bir arama kutusu üst sağ, nerede bir anahtar kelime yazarak belirli bir dosyayı arayabilirsiniz.
iPhone notları kurtarma-01
6. Verileri bulmak ne zaman sen lüzum, adil kontrol belgili tanımlık kutu ve vurmak “Yeniden elde etmek için bilgisayar” düğme. Metin mesajları için, iMessage, kontakları, ve notlar, sen-ebilmek seçmek için “Yeniden elde etmek için bilgisayar” veya “Aygıta yeniden elde etmek”.

O kadar üç yöntemden kayıp notları alma. Biz bu yardımcı olacağını umuyoruz. Bazı önemli bilgiler kaybolur bulursanız lütfen unutmayın, Panik yapmayın, Ama çözüm bulmak için.

Nasıl Transfer içerik yeni iPhone için eski iPhone

Yeni iPhone aldın mı? Tüm içerik için yeni bir eski iPhone'dan taşımak istiyor musunuz? Ne zaman istersen, ilk düşünce kesinlikle iTunes ya da iCloud kullanıyor, resmi yöntem hangisi. Ve bu makale-ecek göstermek sen daha kolay yolu yeni iPhone için sizin ve eski iPhone veri aktarımı için.

1. İCloud kullanarak yeni iPhone veri aktarımı
2. Yeni iPhone iTunes kullanarak veri aktarımı
3. Yeni iPhone veri aktarmak için bazı yollar deneyin

İCloud kullan

İCloud kullanarak geçerli iPhone kadar geri

1. Sizin ve eski iPhone WiFi ile internete bağlanmak. Ayarları'na dokunun > iCloud > Yedek.
2. Yedekleme yanıyor o iCloud emin olun.
3. Şimdi geri kadar dokunun. İşlemi sırasında Wi-Fi için bağlı kalmak.
4. Bitene kadar, Tarih ve boyut ayarları ile belgili tanımlık sırt görebilirsiniz > iCloud > Depolama > Manage Storage. Ne iCloud yedekler öğrenin.

icloud_backup

Yeni iPhone için iCloud yedeğinizi aktarabilir

1. Yeni senin iPhone üzerinde. Sen-ecek görmek a "Merhaba" perde.
Not: Ayarı yeni iPhone kadar zaten eğer, Lütfen ayarları'na dokunun > Genel > Ayarlamak > Tüm İçerik ve Ayarlar Sil. Sen iPhone yeniden başlatılır ve "Merhaba" ekranı göreceksiniz.
2. Tokatlamak Wi-Fi ekranını görene adımları izleyin. Wi-Fi ağına katılmak için yeni iPhone olun.
3. Belgili tanımlık Apps görene belgili tanımlık merdiven izlemeye devam edin & Veri ekran, sonra dokunun iCloud yedekleme geri yükleme > Sonraki. Apple ID ve parola istenecektir.
4. Yaptığınız yedekleme seçebilirsiniz. Wi-Fi için bağlı kalmak ve geri yükleme işlemini tamamlamak için bekleyin. It will take you some time, yedek dosyası ve ağ hız boyutuna bağlıdır.

Telefonunuzu ayarlayın

İTunes kullanarak

Sizin ve eski iPhone iTunes kullanarak bir yedeğini alın

1. Geçerli iPhone bilgisayarınıza bağlayın.
2. Açık iTunes ve en son sürümüne sahip olduğundan emin olun.
3. Cihazınızı seçin ve dosya'yı tıklatın >Cihazlar > İTunes Store veya App Store indirdiğiniz içeriği kaydetmek için transfer alımları. Bu işlem bitene kadar bekle.
4. Şimdi Yedekle'yi tıklatın ve işlemi tamamlanana kadar bir süre bekleyin. İTunes tercihleri yedeklemeye görebilirsiniz > Cihazlar.

Yedekleme iphone ipad ipod

Yeni iPhone için iTunes yedekleme aktarabilir

1. Senin yeni iPhone ve iTunes yedekleme saklanan bilgisayara bağlanmak için.
2. Wi-Fi ekranını görene adımları izleyin. Bağlan iTunes onaylamak için.
3. Belgili tanımlık Apps görene için adımları izleyin & Veri ekran, daha sonra dokunun geri iTunes yedekleme > Sonraki.
4. Apple ID ve şifre.
5. Yaptığınız yedekleme ve tamamlanmasını bekle seçin. Yedeğinizi şifreli, parolayı girmeniz istenir.
6. Yedek iPhone iTunes kullanarak değildi herhangi bir içerik eşitleme.

Telefonunuzu ayarlayın

Yeni iPhone veri aktarmak için diğer yollar

İTunes ile iCloud hariç, verilerinizi aktarmak için diğer bazı araçları kullanabilirsiniz.

1. MobileTrans

MobileTrans bir kullanımı kolay veri aktarım aracı. Bu her şeyi bir aygıttan başka bir aygıta tek bir tıklamayla aktarabilirsiniz. Ve Android destekler, IOS, Pencere eşiği hareket eden ve hatta BlackBerry. Sadece yeni bir akıllı telefon elde, ve bu aracı kişi aktarımı yapmak yardımcı olabilir, kısa mesajlar, Çağrı günlükleri, takvim, fotoğraflar, videos, müzik ve yenisine eski telefonunuzdan apps.

mobiletran-genel bakış

2. AnyTrans

AnyTrans içerik IOS cihazlar arasında aktarabilirsiniz bir IOS içerik yöneticisi program. O çekmek tüm tip-in veri: kontakları, fotoğraflar, müzik, mesajlar, notlar, takvim, duvar kağıdı gibi bile özelleştirilmiş ayarları, iCloud hesabı, sesler, uygulamalar, Hatta app veri ve oyun kaydetme, vb.

anytrans-genel bakış

Nasıl Google Nexus kök 5 One Click

Rabıta 5 (Çekiç balığı) Android smartphone LG tarafından üretilmiştir. Bu amiral gemisi cihazların Google'ın Nexus hattının bir ve Android için lansman cihazı olarak servis edilir 4.4 KitKat. Bu yüzden, her zaman son Android sürümü ile güncel.

Köklendirme Nexus 5 internet üzerinden sıcak konulardan biridir (Yani buna bir özel ROM yanıp sönen yok). Birçok köklendirme yönden arasında, Kingo Android Root iyi bir seçim olacaktır.

Hazırlıklar

1. Bedava indir Android Root aracını tek tıkla.
2. Telefonunuz AÇIK ve en azından açık olduğundan emin olun 30% Pil seviyesi.
3. USB Kablosu.
4. Cihazınızdaki USB hata ayıklama etkinleştirme.
5. Android için yükseltme 6.

Adımlar Nexus kök 5

Adım 1: Android Root aracını başlatın.

Aşağıdaki gibi bir pencere göreceksiniz.

kök-nexus5-1

Adım 2: Bağlan Nexus 5 USB kablosu ile bilgisayara.

Bu biraz zaman alacak. Yazılım otomatik olarak mobil sürücüyü yüklemek olacak.

Adım 3: Telefonunuzda USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.

Daha önce bu yaptıysanız, bu adımı atlayın ve hareket. Değilse, Bu öğretici lütfen okuyun: Nasıl Android USB hata ayıklama modunu etkinleştirmek için.

Adım 4: Dikkatle okuyunuz bildirimleri.

Emin ne yaptığınızı biliyor bunu dikkatlice okuyun ve yapın.

kök-nexus5-2

Adım 5: Köklendirme başlamak için Root tıklayın.

Bu sizin Nexus kök birkaç dakika sürecektir 5. Başlamak kez, o açılır ve devam etmek istiyorsanız soracaktır. Garanti ve muhtemelen tuğla telefonunuz geçersiz olacaktır Köklenme(Telefonunuzu kök herhangi riskler vardır?). Tık Tamam ne olacağını eminseniz.

kök-nexus5-3

Adım 6: Kök Başarılı! Son'u tıklatın ve yeniden başlatma için bekle.

Cihazınız artık başarıyla köklü. Tık Bitiş kararlı yapmak için yeniden başlatmak için. Sistem yeniden başlatıldıktan sonra, Eğer cihazınızda bir SuperSU simge göreceksiniz, hangi Başarılı kök işareti.

kök-nexus5-4

How to Retrieve Deleted Text Messages from an iPhone

Metin mesajları aslında silinmiş alamadım

Apple iOS depolar Hiç iPhone üzerinde yapılan her kısa mesaj bile sildiniz. Bir şey bulmak için spot arama kullanarak ve belki bazı metin Oturumlar ay önce yapılmış olduğunu göreceksiniz zaman, kendiniz tarafından silindi hangi, hala gösteriyor!

Apple müşteri desteği doğruladı ve bana kalıcı remove tek yolu tüm metin mesajları ve e-postalar anlattı , Bir ana sıfırlama yapmak için, veya iTunes üzerinde fabrika ayarlarına geri. Bu yöntem, telefonunuzdaki tüm verileri silecek. Kişileriniz, uygulamalar, ve ayarları da silinir.

Bu yüzden, Eğer yanlışlıkla silinmiş metin mesajları ise. Jailbreak nedeniyle onları Kayıp, or upgrading to the latest iOS. Sen yine de onları almak için bir şans var. İşte size göstereceğim 5 yöntemleri bir iPhone silinmiş metin mesajları almak için.


5 iPhone'dan silinmiş metin mesajları almak için yöntemler

Here we introduce 5 yolları iPhone kayıp metin mesajları kurtarmak için. Mevcut durum uygun olanını seçiniz. Biz kurtarma işlemi sırasında iTunes ve iCloud yedeklemeyi gerekebilir.

 1. Retrieve deleted text messages directly from the iPhone
 2. Extract text messages from iCloud backup using iPhone Backup Extractor
 3. Extract SMS from iTunes backup with iPhone Data Recovery software
 4. Retrieve deleted text messages directly from iCloud (Ücretsiz)
 5. Restore lost messages from iTunes backup (Ücretsiz)

Yöntem 1: Retrieve deleted text messages directly from the iPhone

This method is applicable to the case of people lost their text messages while have no backup. It is suitable for all iPhone generation, including iPhone 6 ve 6 Plus.

We will need a 3rd-party iPhone veri kurtarma tool to help us, which can directly scan the phone and find the deleted content, then put them back to your iPhone or save on the computer.

Ilk, download iPhone Data Recovery software and install it. There has both Windows and Mac version. Sonra adımları izleyin.

Adım 1: Connect your iPhone to the computer and run the iPhone data recovery tool.
Connect your iPhone to the computer and do not pull it down during the recover process. Then open the program, you will see the main interface as below.

iletilerin IPhone'dan kurtarmak

Adım 2: Start the scan process in order to find the lost messages
After you click the “Taramayı başlatmak” düğme, the program will begin to scan your phone and try to find all the data on your device, including those deleted.

Adım 3: Önizleme ve iPhone'dan silinmiş metin mesajları kurtarmak
Taramadan sonra, bulunan tüm veriler kategoriler gösterilir, you can preview the messages. The deleted ones are in orange. Tick those you need and click “Kurtarmak” düğme. The program will ask you if you want to save them on your device or to the computer.

iletilerin IPhone'dan kurtarmak


Yöntem 2: Extract text messages from iCloud backup using iPhone Backup Extractor

This method is suitable for those who backed up their iPhone with iCloud. You can extract the iCloud backup file and get the messages. Even you don’t have your iPhone around, you can still export the text messages out to the computer.

Tabii ki, you should download the iPhone Yedekleme Extractor yazılımı ilk.

Adım 1: Choose the recovery mode and connect to your iCloud account
Run the program and choose the recovery mode of “Recover from iCloud Backup Files”, then login to your iCloud account. The program would not keep the records of your account, password or content at any time during your sessions.

Adım 2: Download your iCloud backup and analysis
After you logged into iCloud, the program will show you all iCloud backups. Choose the latest one and click “İndir”, then tick the type of files you would like to download, click “Sonraki” to continue. When you click “Taramayı başlatmak” düğme, the program will download the backup file and analysis it.

Fotoğraf iCloud ayıklamak

Adım 3: Önizleme ve iCloud yedekten istediğiniz metin mesajları kurtarmak
Waiting for the scan is complete. You can preview all messages in your iCloud backup. Onları kontrol edin ve ihtiyacınız olan kene. Ardından tıklayın “Kurtarmak” button to save them on your computer. The software will prompt whether you want to restore those messages to your iPhone if it is connected with your computer during the recovery process.

iletilerin IPhone'dan kurtarmak


Yöntem 3: Extract SMS from iTunes backup with iPhone Data Recovery software

This method is very similar to Method 2; the difference between them is that this method is use iTunes backup. We know, the iTunes will create a backup every time you synched your iPhone with your computer. So this gives us a possibility to recover the data.

You should download the software first just like before.

Adım 1: Choose the iTunes recovery mode
Run the software and choose the recovery mode “Recover from iTunes Backup File”. It will detect and list all iTunes backups on your computer. Choose the most recent one and hit “Taramayı başlatmak”.

iletilerin IPhone'dan kurtarmak

Adım 2: Preview and recover previous data
After a while, all data in the iTunes backup file would be extracted and displayed in categories. It contains deleted and existing messages on your device. To separate them, please turn on “Only display the deleted items”. Pick those text you want and click the “Kurtarmak” düğme. The messages can be directly recovered to your iPhone if you keep your iPhone connected with your computer during the recovery process.

iletilerin IPhone'dan kurtarmak


Yöntem 4: Retrieve deleted text messages directly from iCloud (Ücretsiz)

Eğer iCloud için iPhone yedeklemişse, yapabilirsiniz restore your iPhone text messages from the backup (iCloud yedekleme bunu açık ederken, her gün Wi-Fi üzerinden cihazınızı otomatik olarak yedekleyebilirsiniz için sahip en iyi yedekleme olabilir, kilitli, ve bir güç kaynağına bağlı. Almak ayrıntılar iCloud yedekler ne).

This method applies to all iPhone generation running iOS 5 veya daha sonra. But you should know that, this will erase the current content and settings on your iPhone first and then copy the old data. It means if you have some new messages after you accidentally lost SMS, then you may lost the new texts.

İPhone iCloud yedekleme dosyasından geri yükler.

1. On your iPhone, go to Settings > Genel > Software Update. If a newer version of iOS is available, follow the onscreen instructions to download and install it.

2. Make sure you have a recent backup to restore from.
On your iOS 8 Cihaz: Ayarlar git > iCloud > Depolama > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.
On your iOS 7 Cihaz: Ayarlar git > iCloud > Depolama & Yedek > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.

3.Ayarlar git > Genel > Ayarlamak, then tap “Erase all content and settings”.

4. Kurulum Yardımcısı olarak, proceed to “Set up your device”, tap Restore from a Backup, then sign in to iCloud.

5. Proceed to “Choose backup”, then choose from a list of available backups in iCloud. Then the data in the backup file would be restored on your phone.


Yöntem 5: Restore lost messages from iTunes backup (Ücretsiz)

This method is applicable to all iOS device. If you didn’t disable the automatic sync option in iTunes, it will back up your phone every time you synched your iPhone with iTunes. You can easily retrieve the messages with those backups.

İPhone iTunes yedekleme dosyasından geri yükler.

1. Yedekleme dosyası olan iPhone'unuzu bilgisayara bağlayın.
2. Run the iTunes. Emin iTunes'un son sürümü olduğundan emin olun.
3. ITunes iPhone tanıdı sonra, Yedek Geri Yükle düğmesini tıklatın, or choose File > Cihazlar > Dön geri yükleyin. ITunes kullanıyorsanız 10.7 veya daha önceki, right click the device from the list and choose Restore from Backup.

But its disadvantage is the same as Method 4, You should always keep your iTunes backup up to date. Or you may lose your current data and settings since the iPhone would be fully erased and go back to the previous status.

And there is no ways to preview the contents in the backup, Ayrıca bunlardan sadece bir kısmını kurtarmak için değil. Yani iPhone Data Recovery kullanmanızı öneririm.

Ilgili: IPhone kayıp fotoğrafları kurtarmak için nasıl.

IPhone silinen fotoğrafları kurtarma nasıl

Q: Geçenlerde bir iPhone var 4 ve uzak mutlu yakalamaya edilmiştir. Ancak, Ben silmek istemedim yanlışlıkla fotoğrafları bir yük silmek. Ben iTunes ve Fotoğraf Akışı ya da böyle bir şey ne üzerinden herhangi bir yedekleme yapmak değil. Peki ben fotoğraflarımı geri almak için ne yapabilirim.

JohnJackRice

Q: I just synced over 2,000 photos from my camera roll on my iPhone 5S (iOS üzerinde çalışan 8) to iPhoto on MacBook Pro Snow Leopard. When the prompt asked to delete photos on phone, I clicked yes. The application wasn’t working after a while so I force quit. When I launch iPhoto again, the photos were not there and half the photos on my camera roll were gone. When I try to sync iPhoto with my iPhone, it says 0 fotoğraflar. How do I recover them?

h1kk1chan


Photos are not actually deleted

After you deleted photos on your iPhone, they are not gone, just you can’t see them. They are still be somewhere on the phone. And Apple doesn’t want people to access the data of deleted pictures. So we need a third party iPhone Data Recovery alet.

Ilgili:
IPhone metin mesajları almak için nasıl
IPhone kayıp kişileri nasıl kurtarılır

Sizin Dikkat Lütfen!
Before we start to recover the data, you should notice these:

 1. Uçuş moduna iPhone ayarlayın ve bu fotoğrafları bulana kadar bunu kullanmıyorum;
 2. ITunes ile iPhone senkronize etmeyin, iCloud veya diğer üçüncü parti araçları, kaçınma "Silinen fotoğrafları" yeni veri yazılır.

6 iPhone silinen resimleri kurtarmak için yöntemler

Here we introduce 6 ways to recover the lost or deleted photos from iPhone. Onları okumak ve mevcut durum için uygun olabilir birini seçiniz. Kurtarma işlemi sırasında, Biz iTunes veya iCloud yedeklemeyi gerekebilir.

 1. Extract photos from iCloud backup using iPhone Backup Extractor software
 2. Extract photos from iTune backup with iPhone Photo Recovery tool
 3. Recover deleted photos directly on the iPhone
 4. Retrieve deleted photos directly from iCloud (Ücretsiz)
 5. Restore lost photos from iTunes backup (Ücretsiz)
 6. IPhone iOS çalıştıran silinen resimleri geri yükleme 8 (Ücretsiz)

Yöntem 1: Extract photos from iCloud backup using iPhone Backup Extractor software

This method is applicable to the case of people lost their photos but have an iCloud backup. Especially for those who lost their iPhone but want to get the photos back. It is suitable for all iPhone generation that running iOS 5 veya daha sonra, including the latest iPhone 6 ve 6 Plus.

Please download and install the iPhone backup extractor software before following the steps.

Adım 1: Choose the recovery mode and Sign in your iCloud

After installed the iPhone Photo Recovery, program çalıştıran memnun ve kurtarma modunu seçin “Recover from iCloud Backup Files”, Daha sonra giriş Apple kimliğinizi ve şifrenizi girin. The program would not keep the records of your account, password or content at any time during your sessions.

Fotoğraf iCloud ayıklamak

Adım 2: Download and analysis your iCloud backup

When you logged into iCloud, the program will list all iCloud backup files in your account. Choose the most recent one and click İndir, and then choose the type of files you would like to download, click Sonraki to continue. Ondan sonra, iCloud içeriği tarayabilir. Tıklayın Taramayı başlatmak button to begin. It will take you some time, Tarama işlemi bittikten kadar lütfen bekleyin.

Fotoğraf iCloud ayıklamak

Adım 3: Preview and recover the photos you want from the iCloud backup

The scanning will last a few minutes. Once stops, Eğer iCloud Yedekleme dosyasındaki tüm verileri önizleme yapabilirsiniz, like contacts, mesajlar, fotoğraflar, notes and more. Onları kontrol edin ve ihtiyacınız olan kene. Ardından tıklayın Kurtarmak button to save them on your computer. Program kurtarılan kişileri koymak isteyip istemediğinizi soracaktır, notlar ve geri iPhone mesajlar bu kurtarma işlemi sırasında bilgisayarınızla birlikte bağlıysa.

Fotoğraf iCloud ayıklamak


Yöntem 2: Extract photos from iTunes backup with iPhone Photo Recovery tool

This method is suitable for those who backed up their iPhone with iTunes. If you have lost your photos, don’t have your iPhone around. Or your phone was stolen. You want the photos back. So please look at here, we will introduce how to extract the iTunes backup file and found the photos you want. First download the iPhone Photo Recovery tool. It has Windows version and Mac version, please make sure download the right one.

Adım 1: Choose your iTunes backup and extract it

Run the program and switch to the mode of “ITunes Backup dosyadan kurtarma”. Then all your iTunes backup on your computer will be found and listed. Select the one you want and click “Taramayı başlatmak” to extract it.

fotoğraf iTunes yedekleme dosyasından ayıklamak

Adım 2: Preview and recover previous data

After a while, all data in the backup file will be extracted and displayed in categories. It contains deleted and existing items on your device. To separate them, please turn on “Only display the deleted items”. You can preview them and tick those photos you want. Ardından tıklayın “Kurtarmak” düğme. The contacts, notes and messages can be directly recovered to your iPhone if you keep your iPhone connected with your computer during the recovery process.

fotoğraf iTunes yedekleme dosyasından ayıklamak


Yöntem 3: Direct scan and recover deleted photos on the iPhone

This method only applies to iPhone 4 ve iPhone 3GS. If you don’t have iCloud backup or iTunes backup of your iPhone, or your backups are out of date, then the last method is to using iPhone Data Recovery software to scan the iPhone directly and try to find them. Please download and install the software first.

Adım 1: PC için iPhone bağlayın ve programı çalıştırın

Connect your iPhone 4/3GS to the computer, ve programı çalıştırın. You’ll see the main window as below. Switch to the “Advanced Mode” through the button at the lower-right corner.

iphone fotoğraf kurtarma

You will be asked to follow the 3-step introduction to enter device scanning mode. The program will ask you to download a plugin before entering the iPhone device scanning mode.

iphone fotoğraf kurtarma

Adım 2: Kayıp fotoğrafları arayanlar için tarama işlemini başlatın

After you click the “Start” düğme, and follow the steps to enter the device scanning mode. The program will analysis your iPhone for the lost data.

iphone fotoğraf kurtarma

Adım 3: Önizleme ve iPhone silinen fotoğrafları kurtarmak

Taramadan sonra, bulunan tüm veriler kategoriler gösterilir, Eğer Kamera Roll veya Fotoğraf Stream seçeneğini seçin ile fotoğraf önizleme yapabilirsiniz. Tick those you want to get back and click “Kurtarmak” bunları bilgisayarınıza kaydetmek için.

iphone fotoğraf kurtarma

Not: Burada bulunan Fotoğraflar iPhone üzerinde silinir ve aynı zamanda mevcut olanları hala içerir. Sadece silinen fotoğrafları görmek isterseniz, Onları ayırmak için üst düğmesini kaydırın: “Only display the deleted items.”


Yöntem 4: Retrieve deleted photos directly from iCloud (Ücretsiz)

This method applies to all iPhone generation running iOS 5 veya daha sonra. If you lost photos just after backed up with iCloud. You can restore from iCloud backup directly.

Örneğin, you just deleted some photos by accident, but you have backed up the iPhone with iCloud yesterday and didn’t take any photo after that. Then you can restore those photos from the backup directly. Or You got your iPhone stolen, but want to get your photos back. If you have other iOS device like iPad, you can login your iCloud account on it, and restore the photos from the iCloud backup. The photos would be downloaded to your iPad. Here are the steps.

1. IOS cihazınızda, go to Settings > Genel > Software Update. If a newer version of iOS is available, follow the onscreen instructions to download and install it.

2. Make sure you have a recent backup to restore from.
On your iOS 8 Cihaz: Ayarlar git > iCloud > Depolama > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.
On your iOS 7 Cihaz: Ayarlar git > iCloud > Depolama & Yedek > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.

3.Ayarlar git > Genel > Ayarlamak, then tap “Erase all content and settings”.

tüm içerik ve ayarları silmek

4. Kurulum Yardımcısı olarak, proceed to “Set up your device”, tap Restore from a Backup, then sign in to iCloud.
5. Proceed to “Choose backup”, then choose from a list of available backups in iCloud. Then the data in the backup file would be restored on your phone.

İPhone iCloud yedekleme dosyasından geri yükler.

Not: Before the restore from iCloud backup, you’ll have to erase all the content and settings from your iPhone. You may lose your new data and settings.


Yöntem 5: Restore lost photos from iTunes backup (Ücretsiz)

This method is applicable to all iOS device. If you didn’t disable the automatic sync option in iTunes, it will create a backup every time you synched your iPhone with your computer. You can easily retrieve the photos with those backups.

1. Yedekleme dosyası olan iPhone'unuzu bilgisayara bağlayın.
2. Run the iTunes. Emin iTunes'un son sürümü olduğundan emin olun.
3. ITunes iPhone tanıdı sonra, Yedek Geri Yükle düğmesini tıklatın, or choose File > Cihazlar > Dön geri yükleyin. ITunes kullanıyorsanız 10.7 veya daha önceki, right click the device from the list and choose Restore from Backup.

İPhone iTunes yedekleme dosyasından geri yükler.

Not:
1. You should always keep your iTunes backup up to date. Or you may lose your new data and settings since the iPhone would be fully erased and go back to the previous status.
2. Yedekleme içeriği önizleme için hiçbir yolu yoktur, and you can’t choose to recover part of them. This is the point that I think iPhone Backup Extractor does better than iTunes.


Yöntem 6: IPhone iOS çalıştıran silinen resimleri geri yükleme 8 (Ücretsiz)

En son iOS 8 has a new function on Photo app. You may found there are two new folders named “Recently Added” ve “Recently Deleted” under Albums. Adından da anlaşılacağı gibi, the photos you just got is in the “Recently Added” folder while the other folder “Recently Deleted” temporarily keeps the photos you have recently deleted. Bu yüzden, Sadece kaza ile fotoğraf veya görüntüleri silinmiş varsa, bunları kolayca kurtarabilirsiniz. Tap into the “Recently Deleted” folder and choose the one you need. Sonra dokunun “Kurtarmak”. The photos would be moved to its original place.

yeniden elde etmek silmek fotoğraf IOS 8

Sizin Android Aygıt silinen resimleri kurtarmak için nasıl

Eğer yanlışlıkla silinen fotoğrafları ya sildi varsa cihazınızın yeni bir ROM flaş. Sonra Android kayıp fotoğrafları kurtarmak öğrenmek için bu adım adım kılavuzu okumak gerekir. Biz ne kadar kolay olduğunu göstereceğim. Sadece hızlı hareket etmek gerekir.

Fotoğrafları geri alabilirsiniz Neden

Fotoğrafları sildiğinizde, videos, Müzik veya diğer içerik, aslında silinmez. Onlar sadece görünmez hale. Onlar Android'inizin depolama hala. Yani bulduğunda yanlışlıkla bazı önemli fotoğraflar silindi, kısa sürede hızlı hareket edin. Ne kadar hızlı hareket, daha büyük olasılıkla silinmiş fotoğrafları kurtarmak için vardır.

Not: Wi-Fi kapatın ve veri bağlantısı daha iyi olurdu.

Android'de silinen resimleri kurtarmak için nasıl

UYARI: KURTARMA SÜRECİ telefonunuzda KÖK ERİŞİM GEREKTİRİR, HANGİ SİZİN GARANTİ Vaid OLACAK.

1. Indirin ve bir yükleme Android Dosya Kurtarma aracı Bilgisayarınızda Android için çağırdı Dr.Fone.

2. USB kablosuyla telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Yapmalısın USB hata ayıklama etkinleştirme Bu işlem için telefonunuzda. Mobilego adında bir uygulaması telefonunuzda yüklü olacak.

Not: Kurtarma işlemi sırasında herhangi bir diğer Android yönetim yazılımı çalıştırmak etmeyiniz.

telefonu PC'ye bağlayın

3. Kurtarmak istediğiniz dosyanın türlerini seçin: İletişim, Mesajlar, Çağrı Kayıtları, WhatsApp Mesajlar & ekleri, Fotoğraflar, Ses, Video ve Belgeler. Ardından tıklayın Sonraki.

kurtarmak için dosya türlerini seçin

4. Silinen dosyaları veya tüm dosyaları taramak için seçin. Sadece tarama silinen dosyalar daha az zaman alacak. Tık Sonraki.

Tarama modu

5. Program otomatik olarak telefonunuza kök ve kurtarma sonra Köklendirilmemiş durumuna dönecektir sizi bilgilendirmek. Tık Start.

6. Dr.Fone Telefonunuzu analiz edip onu yeniden başlayacaktır. Ve Superuser izni ne zaman telefonunuzda istemleri.

7. Kurtarma aracı telefonunuzu tarar ve sonuçları listeler. Önizleme ve önlerinde kutuları işaretleyerek kurtarmak isteyen içeriği seçebilirsiniz. Ardından tıklayın Kurtarmak. Program nerede bilgisayarınıza kurtarılan fotoğrafları kaydetmek isteyecektir. Süreç bitirmek kadar bekleyin.

, Android fotoğrafları nasıl yedeklenir

Ayarlar menüsünden Otomatik Yedekleme açarak Google Fotoğrafları kütüphanesine cihazınızın fotoğraflarınızı ve videolarınızı yedekleyebilirsiniz. Bu telefonun kamerası ile çektiğiniz fotoğrafları içerebilir, Fotoğraf cihazınıza indirebilirsiniz, ve fotoğraflar uygulamalar tarafından kaydedilen.

Not: Bunları paylaşmayı tercih sürece bu fotoğraflar özeldir.

Adımlar Otomatik Yedekleme açmak için

 1. Android telefon, musluk Google Ayarları app.
 2. Musluk Otomatik yedekleme
 3. Durumlu Anahtarı Açık.

Otomatik yedekleme

Nasıl Android Telefon Silinmiş Metin mesajları kurtarma

SMS kutusunu boşaltırken bazı çok önemli mesajlar sildiyseniz. Çok hızlı hareket etmek zorundayız. SMS kutusunu boşaltırken aslında mesajları silmez çünkü, Sadece acil görünümden gizler. Yani hala onları geri almak şansına sahip, ya da başka bir şey yazılır. Burada Android telefon silinen metin mesajları kurtarmak için nasıl göstereceğim.

Araçlar silinmiş metin mesajları kurtarmak için

Size yardımcı olabilecek birçok farklı PC ve Mac tabanlı araçlar vardır, ve onlar temelde aynı şeyi yapmak: bilgisayarınıza Android telefon bağlamak, Android'inizin belleğini tarama, Daha sonra silinen mesajları tanımlamak ve kurtarmak. Burada bir Android Data Recovery aracı tanıtmak: Android için Dr.Fone.

Diğer preparasyonlar

Indir Android Data Recovery programı sonrası. Hala bir şey var.

Android silinmiş Metin Mesajları Kurtar nasıl

Şimdi kurtarma işlemine başlayalım. Bunu çok basit ve kolay çalışmasına bulacaksınız.

Not: Bütün kurtarma işlemi sırasında herhangi bir diğer Android yönetim yazılımı çalıştırmak etmeyiniz.

Adım 1: Android Data Recovery aracını başlatın ve cihazınızı bilgisayara bağlayın.

USB üzerinden bilgisayarınıza Android telefonunuzu veya tabletinizi bağlayın. Program cihazınız ile bağlandığını gösterir. Adlı bir uygulama MOBİL Bağlantı ve kurtarma işlemini garanti etmek, Android yüklü olacak.

telefonu PC'ye bağlayın

Adım 2: Kurtarmak istediğiniz dosya türlerini seçin

Bu kurtarabilirsiniz 8 dosya tipleri, Mesajlaşma kene ve İleri'yi tıklayın. Başkalarına kurtarmak istiyorsanız ya, Sonra hepsini işaretleyiniz.

kurtarmak için dosya türlerini seçin

Adım 3: Bir tarama modu seçin

Kayıp verileri saptayabilirseniz silinir, Sadece silinen dosyalar için tarama seçebilirsiniz. Ya da diğer tarama modunu denemelisiniz.

Not: Sadece tarama silinmiş dosyaları daha az zaman alacak.

Tarama modu

Adım 4: Başlatmak için hazır

Kurtarma aracı otomatik veri miktarını kurtarmak için cihazınızın kök edecek. Kurtarma işleminden sonra cihazınız Köklendirilmemiş durumuna dönecektir. Başlat '.

Adım 5: Senin Android'i Tarama

Program Cihazınızı analiz başlayacak, ve kök yetki almaya çalışın. Cihazınıza açın ve SuperSU requrest izin vermelidir.

Adım 6: Önizleme ve silinen içeriği geri

Android için Dr.Fone tüm geri kazanılabilir içeriğini listelemek olacak. Bunları önizleme ve kurtarmak istediğiniz karar verebilirsiniz. Onları Kene ve Kurtar tıklatın. Kurtarılan veriler bilgisayarınızda bir HTML veya TXT dosyası olarak kaydedilir.

yeniden elde etmek-sms-android

Tekrar metin mesajları kaybetmek asla nasıl

Veri kaybını önlemek için en iyi yolu yedekleme. Biz adlı ücretsiz bir uygulama önermek SMS Backup & Restore.

1. Uygulamasını açın ve dokunun Yedek.
2. Eğer bir yedek oluşturmak istiyorum tam olarak ne seçin, then tap Yerel Yedekleme sadece. Bu Android'inizin depolama yedekleme dosyası kurtaracak. Google Drive'a yedekleme dosya göndermek istiyorsanız, Dropbox veya e-posta adresi, Diğer seçebilirsiniz.

SMS-Yedekleme-geri yükleme-1
3. Yedekleme çok kolay gelen mesajları geri yüklemek için, Sadece dokunun Restore ana sayfasında, ve sonra listede yedekleme dosyasını dokunun. Yedekleme yükledi varsa, sağ üst köşesinde menü dokunun, then tap Yük.

SMS-Yedekleme-geri yükleme-2