Si të shërohen Fotografitë për iPhone nga një Backup iTunes

Have you ever encountered such a situation: My iPhone has broken, and I don’t have another Apple device in hand that can view photos, my iCloud account does not contain any photos as well. për fat të mirë, I have synced with iTunes yesterday. So how can I recover photos from an iTunes back-up?

Apple does not support to retrieve data from iTunes backup, you can only do that by syncing. But now we can get help from some 3rd party software.

iOS Data Recovery është një profesionist dhe të lehtë-to-use software të cilat mund të ju ndihmojë në mënyrë efikase të shërohen të dhënave nga iTunes backup. Ajo mund të rivendosur humbur ose fshihet 12 Llojet e të dhënave: Kontaktet, mesazhe, historia Call, kalendar, shënime, Reminder, Safari bookmark, Camera Roll, photo Library, photo Stream, attachments mesazh, memorandume zë, etj.

Shkarko këtë version pa gjyq më poshtë dhe të instaloni atë në kompjuterin tuaj.

Si të shërohen fotografi për iPhone 5 / 4S / 4 / 3GS nga iTunes backup?

Hap 1: Run software dhe të zgjidhni iTunes backup fotografi.

Kur nisjen software, zgjidhni "Recover nga iTunes Backup File" tag në krye. Dhe pastaj ju do të merrni ndërfaqen më poshtë, software do të scan kompjuterin tuaj dhe lista nga të gjitha file backup iTunes të iPhone tuaj në PC tuaj, zgjidhni një që ju dëshironi për nxjerrjen dhe klikoni "Start Scan".

shërohen fotografi nga iTunes backup

Hap 2: Recover fotografi humbur ose fshihet iPhone.

Pas skanimit përfunduar, të gjitha dosjet në rezervë do të shfaqet për ju në kategori, Fotografitë përfshijnë. Ju mund preview ato lirisht. Pastaj zgjidhni ato që ju duhet dhe klikoni "shërohen" butonin për të ruajtur në kompjuterin tuaj.

shërohen fotografi iPhone nga iTunes

awesome iTunes Backup Extractor nuk është vetëm për t'ju ndihmuar nxjerrjen e backup fotografi iPhone, dhe gjithashtu mbështetjen e të gjitha llojet e iPad dhe iPod. Ajo mund të shërohen 12 lloje të të dhënave përfshijnë fotot tuaja humbur, videos, Kontaktet, SMS / MMS, shënime dhe bookmarks Safari. Mos hezitoni për të shkarkuar versionin e saj gjurmët, sepse ajo do të zgjidhë problemin tuaj!