Windows-cant-Recognize-my-Android-Phone

System Windows nie może rozpoznać Mój telefon z systemem Android

"KitKat 4.4.2 Nota 3. Już nie mogę przesyłać pliki między telefonem a komputerem. Nawet nie wiem, czy jest to problem Win7 problem lub Android, ale podejrzany Android od komputera jest nadal uznają pendrive i aparat. Używam oryginalnego kabla USB."

Dobrze, Czasami system Windows nie może rozpoznać urządzenia z systemem Android. Po podłączeniu telefonu w, ładuje, ale po prostu nie jest rozpoznawana jako urządzenie przez system Windows. Ustawienia Android > Bagażu nie oferuje żaden sposób sprawdzić lub zmienić ustawienia MTP.

System Windows nie rozpoznaje mojego telefonu android

Może się to zdarzyć z wielu powodów, Proszę sprawdzić następujące kroki:

1) Proszę używać oryginalnego kabla USB
2) Upewnij się, że sterowniki są zainstalowane sterowniki, a nie MTP adb Urządzenie(to zrobić po odblokowaniu / root urządzenia. Jest to ważne. to jest to powód, dla którego nie wykryto jej coraz.)
3) Upewnij się, że Ustawienia ->Przechowywanie -> Menu -> Połączenie USB komputera jest MTP.
4) Debugowanie USB jest wyłączony.

Droga włączyć debugowanie USB

1) Dla Androida 2.3 lub wcześniej: Wprowadzić "Ustawienia" > Kliknij "Aplikacje" > Kliknij "Rozwój" > Sprawdź "debugowanie USB".
2) Dla Androida 3.0 do 4.1: Wprowadzić "Ustawienia" > Kliknij "Opcje developer" > Sprawdź "debugowanie USB".
3) Dla Androida 4.2 lub nowsza: Wprowadzić "Ustawienia" > Kliknij "Informacje o telefonie" > Dotknij "Budowanie numeru" dla 7 razy do momentu uzyskania wiadomości "Jesteś w trybie dewelopera" lub "został włączony tryb programisty" > Powrót do menu "Ustawienia" > Kliknij "Opcje developer" > Sprawdź "debugowanie USB".

Można przeczytać Jak włączyć debugowanie USB w urządzeniu z systemem Android w szczegółach.

Przycisk udostępniania