Dlaczego do głównego

Co zyskam Od kibicowania

Ja zakorzenione mój telefon. Co teraz? Co mogę zyskać kibicowania?” To jest częste pytanie, przez tych, którzy po prostu zakorzeniona swoich telefonów. Faktycznie, przed wykorzenić telefon, może chcesz wiedzieć, co aplikacje, ROM i inne korzyści można uzyskać z kibicowania. A oto dlaczego należy wykorzenić telefonu Android.

Pokrewny:

Jaki jest średni korzeń?
Ryzyko kibicowania telefon
Jak odblokować bootloadera
Jak wykorzenić urządzenia z systemem Android
Jak wykonać kopię zapasową telefonu Android

Odinstaluj bloatware

Producent telefonów zawsze dodaje swoje aplikacje do telefonu, które są często oznaczone jako aplikacji systemowych, a więc nie można odinstalować (na przykład: Samsung Music Hub, Książka hub itp). Mogą one telefon wolno i zajmują pamięć i przestrzeń. Z prawami dostępu administratora, możesz się ich pozbyć.

odinstalować bloatware

Podkręcenie procesora lub underclock

Z aplikacji, jak SetCPU, można kontrolować szybkość procesora w telefonie przez overclocking (ustawić swoje częstotliwości procesora max wyższa od jego wartości standardowej) lub underclocking (ustaw niższa od jego wartości min). Overclocking pomaga, jeśli chcesz uruchomić aplikację, która wymaga wysokich wymagań. Podczas underclocking pomaga w uzyskaniu lepszego życia baterii.

Na przykład, sprawiają, że można przetaktować procesor podczas gry z dużą ilością grafiki gier, ale je wyciągnąć minimum energii, gdy ekran jest wyłączony.

SetCPU dla użytkowników root

Lepsze tworzenie kopii zapasowych

Google robi dobrą robotę utrzymując kontakty, poczta, wiadomości, kalendarze, Zdjęcia, aplikacje i inne rzeczy, Google-y w celu. Ale z aplikacji o nazwie Kopia zapasowa Titanium, nie tylko kopię zapasową wszystkich swoich aplikacji, ale również można wykonać kopię zapasową wszystkich danych przechowywanych w tych aplikacjach.

kopii zapasowej tytanu

Pobierz aktualizacje szybciej

Producentów telefonów Android zawsze miesięcy do wydania aktualizacji Android najnowszych (i niektóre telefony nawet nie mają szans, aby uaktualnić). Gdy Google ogłosił Lollipop, może i ty byłeś jeszcze dostać Jellybean. Więc dlaczego wciąż czeka na najnowszym systemie operacyjnym, kiedy można po prostu korzeń telefon i zrobić to właśnie teraz? Kto ma cierpliwość?

Społeczność programistów Android są często w stanie uzyskać nowy OS na telefon przed a miesiąc zwalnia przewoźnika aktualizację. Kiedy już zakorzenione, po prostu trzeba znaleźć wersję systemu operacyjnego, który chcesz i zainstalować go (zoptymalizowane dla konkretnego urządzenia).

Automatyzacja wszystko

Z niesamowitym aplikacji Tasker, które wykorzystuje "jeśli, następnie, że "mentalność, można zrobić telefon geniuszem. To może zautomatyzować wszystko w telefonie. Na przykład, można automatycznie wyciszyć telefon w nocy, włączyć Wi-Fi, gdy jesteś w domu, otworzyć aplikację muzyki po podłączeniu do Twojego samochodu Bluetooth. Faktycznie, nie wymaga roota, ale jeśli są zakorzenione, może to zrobić o wiele więcej, niż myślisz. Aby uzyskać więcej automatyki inspiracji, Sprawdź tutaj.

Tasker

Flash ROM niestandardowy

Jest to jeden z najlepszych korzyści z zakorzenienia. Jest w zasadzie custom ROM wersja niestandardowe Android, może to być wersja zapas Androida, dodaje kilka przydatnych funkcji,, Dodaje wiele naprawdę unikalnych cech, lub zmienić Android od stóp do głów. Przy okazji, CyanogenMod Jest to bardzo popularny rom, że wielu ludzi umieścić na swoich telefonach.

CyanogenMod

Uwaga: W rzeczywistości nie potrzebujesz uprawnień administratora miga niestandardowy ROM, choć trzeba będzie odblokować bootloadera (proces, który czasami w pakiecie z dostępem do roota). I zawsze należy zrobić kopię zapasową przed instalacją jakiegokolwiek ROM, ponieważ może być konieczne, aby wytrzeć wszystkie dane i pamięć w telefonie przed zainstalowaniem ROM.

Oprócz powyższych, Są też inne korzyści, które można kopać samemu. Na końcu, Muszę przypomnieć, że zakorzenienie cegły telefon będzie zawsze, więc proszę być ostrożnym. Ale myślę, że warto zaryzykować.

Przycisk udostępniania