transfer-iPhone-Data-to-Galaxy-S5

Jak przenieść dane z iPhone do Galaxy S5

Chcesz być szczęśliwy, kiedy można odebrać nowy Galaxy S5, ale być trochę kłopotów z kopiowaniem kontaktów, wiadomości, kalendarze, zdjęcia i inne dane z telefonu iPhone do Galaxy S5. Tutaj będzie wprowadzenie 2 sposoby przesyłania danych z telefonu iPhone do Galaxy S5.

Metoda 1: Przesyłanie danych do Samsung Galaxy przy użyciu Smart Switch Mobile App

Samsung napisać darmową aplikację o nazwie Smart Switch Telefon aby pomóc ludziom przekazać ważne informacje przechowywane w kopii zapasowych iCloud tak, że użytkownicy iPhone mogą być bardziej skłonni do korzystania z nowego Galaxy S5. Jest to oprogramowanie, które sprawia, że ​​łatwo przenieść kontakty, wiadomości, Zdjęcia, muzykę i inne dane ze starego typu smartphone (Obecnie wspiera przejście od większości iPhone, BlackBerry, LG, Nokia (Symbian) i smartfonów Samsung) do Galaxy S4, S5 i inne modele.

1. Powrót do iPhone przy użyciu iCloud. (Zobacz także: Jak wykonać kopię zapasową telefonu iPhone Korzystanie z iCloud)

2. Odebrać swój nowy Galaxy S5 i zainstalować bezpłatny Samsung Smart Switch aplikacja mobilna od Sklep Google Play.

3. Uruchom aplikację, wybierać Import z iCloud. Wpisz swój Apple ID i hasło. Po zalogowaniu się, dotknij najnowszą kopię zapasową z listy i czekać na informacje, aby wypełnić.

transfer danych do s5 galaxy

4. Następna strona wyświetli zawartość w kopii zapasowej według kategorii. Wybrać element, który chcesz przenieść lub po prostu zaznaczyć Zaznacz wszystko totransfer wszystkie dane. Następnie stuknij Import przycisk na dole. Nowy na ekranie pojawi się komunikat, wyjaśniając, jak przenieść większych przedmiotów, takich jak muzyka i filmy na nowy Samsung Galaxy S5.

Transfer-Data-to-Galaxy-S5-2

5. W zależności od szybkości połączenia, i rozmiar kopii zapasowej, Proces importowania zajmie trochę czasu. Po zakończeniu transferu, naciśnij Gotowy przycisk, aby wyjść z aplikacji. Twoje kontakty, wiadomości i inne dane są w Galaxy S5 teraz. Następnie można usunąć aplikację.

Metoda 2: Transfer danych z iPhone do Galaxy S5 przy użyciu oprogramowania MobileTrans

Inny z Smart Switch Komórka, MobileTrans jest shareware. Został on opracowany przez Wondershare Software. Pomoże Ci to na przesyłanie danych między iPhone, Android, Nokia (Symbian) komórkowych i BlackBerry w jednym kliknięciem. Absolutnie, Twój Galaxy S5 jest wliczone. Faktycznie, inne smartfony Android.

Pierwszy, trzeba go pobrać tutaj (Dla Okna i dla Mac) . Następnie wykonaj kroki.

1. Wystrzel MobileTrans po jej zainstalowaniu

Wybierać Przeniesienie telefonu do telefonu tryb. Oprogramowanie obsługuje także Przywracanie z kopii zapasowej, Kopii zapasowych telefonu i Kasowanie starego telefonu jeśli chcesz go sprzedać.

2. Conect zarówno iPhone i Galaxy S5 do komputera

Podłącz swój stary iPhone i nowy Galaxy S5 do komputera w czasie,. Po program rozpoznaje urządzenia, pokaże treści na iPhone tak. Zaznacz elementy, które chcesz przenieść. Z iPhone do Androida, można przenieść kontakty, wiadomości tekstowe, Zdjęcia, muzyka i filmy.

Uwaga: Dla powodzeniem przenieść cenne dane z iPhone, program ten będzie musiał zainstalowane iTunes. I będzie ci przypominać, że jeśli nie masz w iTunes.

3. Przeniesienie chcesz dane do nowiutkim Galaxy S5

Kliknij Rozpocznij kopiowanie przycisk, aby rozpocząć proces transferu. Program zapyta, czy chcesz usunąć wszystkie dane z telefonu z systemem Android, zaznaczając Wyczyść dane przed skopiowaniem. Pozwoliłoby to zmniejszyć powielania danych na nowy telefon, jeśli podałeś informacje przed lub był on wcześniej używany przez krótki czas przez znajomego lub członka rodziny. Proces transferu zajmie natomiast zależy od szybkości połączenia i wielkości danych.

Uwaga: Nie należy odłączać ani iPhone'a lub telefonu z systemem Android do dnia wpisu oprogramowania MobileTrans, że cały proces transferu jest kompletny.

Przycisk udostępniania