Top 7 Najlepsze darmowe oprogramowanie DVD Ripper

Mimo, że Blu-ray jest już dziś coraz bardziej powszechne. DVD jest nadal pozycję dominującą na rynku. And a DVD Ripper software would be a must-have application for DVD lovers. Można skopiować zawartość płyty DVD do pliku wideo przez kodowanie DVD do MP4, AVI, Mkv, WYŻYWIENIE, WMV i innych formatów wideo. Zgrywanie plik można zapisać na komputerze lub innym urządzeniu, jak telefon komórkowy i tabletki, dla dalszej edycji, Kopia zapasowa, udostępnianie lub odtwarzanie.

Jeśli masz dużą kolekcję filmów DVD i filmów muzycznych, Aby wyodrębnić rozdział lub pełnego ich kopię zapasową. Może trzeba DVD Ripper. A jeśli jesteś zawsze szuka wolnego DVD Ripper, nie wiem co jest najlepsze. Tutaj daje przegląd Top Free DVD Ripper.

Zobacz także: Najlepsze oprogramowanie Free DVD Ripper for Mac

Testowałem kilka Rippers darmo DVD, to naprawdę trudno powiedzieć, który z nich jest najlepszy. Może obsługuje różne formaty wideo, wyjściowe, ale nie może odszyfrować ochrony. Może B można zgrać zabezpieczone płyty DVD z najnowszymi. Jednak, będzie to trwać wiele godzin, aby zgrać na DVD. Nawet uzyskać lepszy wynik, gdy użycie C i D razem.

Rzućmy okiem na które są na liście teraz.

WinX DVD Ripper: Najlepsze Free DVD Ripper najszybciej do konwersji i Rip DVD do MP4, AVI, WMV, iPhone, Android

Winx dvd ripperWinX DVD Ripper jest samodzielny darmo DVD zgrywanie oprogramowania dla systemów Windows i Mac. Można zgrać DVD do różnych formatów wideo, w tym MP4, WMV, WYŻYWIENIE, FLV, MPEG, lub DVD do iPhone, iPod, Apple TV, Android, PSP obsługiwane pliki wideo na szybkość bez żadnych 3rd-pakiet kodeków stroną.

Jest to darmowy i shareware. Darmowa wersja pozwala usunąć wszystkie typowe zabezpieczenia kopii DVD, w tym szyfrowanie CSS, Kod regionu, Sony ARccOS, UOPs, APS, RCE, itd.. i zgrać DVD do wideo. Chociaż nie obsługuje najnowszy Disney Protected DVD. Jeśli chcesz to zrobić, należy uaktualnić do Platinum lub użyć innego programu do usuwania zabezpieczeń przed kopiowaniem pierwszy.

Hamulec ręczny: Open source wideo transkoder, obsługuje prawie każdy format

hamulec ręcznyHandBrake to nasze ulubione koder wideo dla jego prosta, łatwy w użyciu, łatwy w instalacji, i potężne możliwości Podkręcanie, aby uzyskać najlepszą jakość w wyniku konwersji. To narzędzie open source do konwersji wideo i DVD do prawie każdego formatu, dostępne dla systemu Windows, Linux lub Mac OS X.

Jest to idealne rozwiązanie, ale tylko może czytać i przekodować DVD niechronionych. Bo to jest nielegalne. Więc musisz użyć 3rd-Oprogramowanie stroną najpierw usunąć Proctection, na przykład, AnyDVD Jest to dobry wybór, Przeczytajcie i zgrać DVD z hamulca ręcznego.

DVDFab HD Decrypter: Kopiowanie DVD i Blu-ray na czystą płytę lub dysk twardy, Dostępne dwa tryby kopiowania

DVDFab-hd-decrypter
Faktycznie, DVDFab HD Decrypter jest częścią DVDFab DVD Copy i Blu-ray Copy. Więc to jest bardziej jak DVD Copy, a nie DVD Ripper. Pracuje jako wolny Decrypter DVD, można go usunąć ochronę i kopiowanie zawartości płyt DVD / Blu-ray do mdłe dysk lub dysk(Darmowa wersja nie obsługuje najnowszą ochronę odszyfrować). Umożliwia to albo skopiować pełną płytę lub tylko skopiować film główne cię.

Darmowa wersja może po prostu zrobić 1:1 kopiowanie, nie obsługuje kompresji DVD9 do DVD5. Albo trzeba będzie płacić. Można załadować płytę, Folder i obraz ISO, a wyjście tego samego.

MakeMKV: Jedno kliknięcie souliton do konwersji DVD i Blu-ray do MKV

MakeMKVMakeMKV mogą szybko i łatwo zgrać DVD i Blu-ray do wysokiej jakości plików MKV za pomocą jednego kliknięcia. To może tylko wyjście w formacie MKV oraz obsługuje wszystkie komercyjne DVD i Blu-ray zabezpieczeń. Zgrywanie DVD zawsze będzie darmowe, ale Blu-ray zgrywanie jest bezpłatna tylko tak długo, jak 30 dni.

MakeMKV konwertuje pliki wideo z zastrzeżone (i zazwyczaj szyfrowane) dysk do zestawu plików MKV, zachowaniu większość informacji, ale nie zmienia w żaden sposób. Więc to jest bardzo szybki, może to tak szybko, jak przekształca Twój napęd może odczytywać dane.

Uwaga: Format MKV może przechowywać wiele ścieżek audio / video ze wszystkich meta-informacji i zachowania rozdziałów. Jest wielu graczy, którzy mogą grać pliki mkv niemal na wszystkich platformach, Może jesteś zainteresowany Najlepszy 4 MKV Gracze na Mac OS X.

Format Factory: Zgrywanie płyt DVD i mucis licznych formatów odpowiednich dla urządzenia przenośnego

formatu factoryJak sama nazwa, To darmowe jest najsilniejszy na licznych formatów wspomagających, w tym wideo na wideo, audio do audio, DVD do wideo, , a także zdjęć do obrazu. Jest elastyczny i konfigurowalny i pozwala na zmianę wielu ustawień wyjściowych, takich jak dodawanie znaków wodnych, napisy i wiele innych opcji.

Format Factory obsługuje rip chronione DVD, ale do mojego testu, to może tylko część z nich. Może to obsługuje tylko stare płyty DVD zabezpieczone CSS.

Format Factory jest bezpłatna, ale istnieje tak wiele irytujących reklam na jego interfejs.

Freemake: Potężny ostatecznym darmowy do konwersji wideo i DVD

Freemake-video-converterFreemake jest potężnym ostatecznym oprogramowania, to nie tylko konwerter wideo, ale także DVD Ripper, Nagrywarka DVD, Nagrywarka Blu-ray, MP3 Online Converter, Slideshow Maker i więcej. Obsługuje 200+ format wejściowy i zdolny do konwersji plików wideo do urządzeń przenośnych, takich jak iPad, iPhone, iPod, Android, PSP, Jeżyna, itd.. Nagrać film na DVD i Blu-ray. Zgrywa filmy online przez bezpośredni adres URL wklejone z 50+ strony.

Ale nie obsługuje zaszyfrowanych DVD albo. Zawiesi się na prawie wszystkich moich płyt DVD handlowych takich jak Thor i Iron Man 3.

Uwaga: I oprogramowanie potrzebne. NET Framework 4.0 Profil klienta. Jeśli nie masz go, Freemake kreator konfiguracji zainstalować ją na swoim komputerze.

DVD Shrink: DARMOWE rozwiązanie kurczy oryginalnych płyt DVD na nośniki danych.

DVD ShrinkDVD Shrink jest jednym z najbardziej popularnych rippers darmo DVD, które będzie skutecznie kopii zapasowych płyt DVD, który ma elegancki interfejs z unikalną zdolność do kompresji danych DVD do standardowego 4.7-gig DVD. Jest w stanie zgrać DVD na dysk twardy w postaci plików wideo lub obraz ISO. Następnie można nagrać pliki wyjściowe poprzez integrację z Nero lub innego oprogramowania do nagrywania DVD.

To nie był aktualizowany, ponieważ jego wydany w 2006, i może nie być w stanie odszyfrować kilka płyt DVD z nowszych zabezpieczenie przed kopiowaniem.

Strona pobierania

Teraz, gdy widziałem na szczyt 7 Najlepsze darmowe rippery DVD. Niektóre z nich nie są obsługuje zaszyfrowanych DVD. Niektóre mają świetną jakość wideo. Do mojego testu, niektóre mogą usunąć większość szyfrowania, a niektóre nie. Tak, może wykorzystywać dwa lub trzy z nich radzi sobie doskonale z DVD.

Przycisk udostępniania