odzyskanie danych po iphone jailbreak

Jak przywrócić dane po Jailbreak iPhone

Czy stracę wszystkie moje dane, jeśli jailbreak mój iPhone / iPad

Pierwszy w kolejce, nie stracisz żadnych danych z jailbreaking na iPhone lub iPad. Jailbreaking usunięcie ograniczeń w iOS, dzięki czemu możemy uzyskać dostęp do katalogu głównego systemu plików iOS i menedżera. To nie uniemożliwi tworzenie kopii zapasowej lub synchronizacji z iTunes. Ale Jailbreaking wszelkich sposobów, zawsze niesie ze sobą ryzyko utraty danych.

Zobacz także:
Jak jialbreak iOS 7.1.x na systemie Windows z Pangu
Jak jailbreak iOS 7.1.x na komputerze Mac z Pangu

Jak przywrócić dane po jailbreak iPhone

Fist wszystkim, uzyskać narzędzie do odzyskiwania danych iPhone'a. Oczywiście można również użyć iTunes w celu przywrócenia danych iPhone.

Krok 1: Pobierz Odzyskiwanie danych iPhone (Mac użytkownik kliknij tutaj) i zainstalować. Który jest niezawodny program, który może skanować urządzenia i odzyskać wcześniejsze kontakty, SMS, notatki, Zdjęcia, Filmy i więcej.

Krok 2: Uruchom program po zainstalowaniu go, wybrać tryb o nazwie "Poprawa iTunes File Backup". I wtedy zobaczysz listę swoich wszystkich plików kopii zapasowej w iTunes, wybierz najnowszą plik kopii zapasowej i kliknij przycisk "Start Scan".

Krok 3: Po skanowania, można przeglądać wszystkie poprzednie zawartość pliku kopii zapasowej iTunes, wybierz te, które chcesz i kliknij przycisk "Odzyskaj". Przywracasz wszystkie z nich teraz.

Dlatego, Należy zawsze przed jailbreak zapasowej. Zajmuje to tylko kilka minut, ale to będzie odgrywać bardzo ważną rolę w życiu.

Przycisk udostępniania