Samsung-galaxy-s4

Jak odzyskać utracone zdjęcia lub filmy wideo z Samsung Galaxy S6 / 5/4

Jak wiemy,, Samsung Galaxy S seria mieć ładny aparat i ekran o wysokiej rozdzielczości. Możesz wziąć bardzo wysokiej jakości filmy & Zdjęcia w siebie, podzielić się z przyjaciółmi i rodzinami, co jest naprawdę fajne.

Jednak, nadal istnieje ryzyko utraty zdjęć i filmów w dowolnym czasie z powodu przypadkowego usunięcia lub błędów danych. Należy tworzyć dobry zwyczaj regularnych kopii zapasowych. Wtedy nie będzie paniki, gdy traci coś ważnego. Nawet jeśli nie masz kopii zapasowej, nadal masz szansę odzyskać zdjęcia lub filmy za pomocą Android Data Recovery.

Dr.Fone dla Android jest bezpieczny & łatwy w użyciu android program do odzyskiwania danych i może pomóc odzyskać żadnych danych, takich jak zdjęcia, filmy, Kontakt, wiadomości tekstowe, dokumenty, muzyka & pliki archiwów itp.. na Twoje Galaxy S6/5/4.

Przygotowania

1. Pobierz za darmo Android odzyskiwania danych i zainstalować go. (Wersja dla Windows i Wersja Mac)

2. Korzeń telefon Android. (Zobacz także: Jak root Android urządzenia.)

P.S. Niedokonanie uaktualnienia do Android 6.0, bo to jest trudne do głównego.

Kroki, aby odzyskać dane z Galaxy S6/5/4

Krok 1, Łączyć twój Galaxy S6/5/4 na PC
Uruchomienie Dr.Fone dla Androida, dostaniesz główne okno poniżej. Proszę podłączyć Galaxy do komputera za pomocą kabla USB.

connect Galaxy S4 to computer

Krok 2, Włącz debugowanie USB (Fakultatywny)
Jeśli masz włączone debugowanie USB w Galaxy S przed, można pominąć ten krok, jeszcze zobaczysz okno jak poniżej. Należy postępować zgodnie ze szczegółową wyraz w oknie, aby ustawić go teraz: Wpisać “Ustawienia” > Kliknij “Informacje o telefonie” > Kran “Numer kompilacji” dla 7 razy, aż dostaję wiadomości “Jesteś w trybie dewelopera” lub “Tryb dewelopera został włączony” > Powrót do “Ustawienia” > Kliknij “Opcje deweloperów” > Sprawdzać “Debugowanie USB”.

Szczegółowe informacje, możesz przeczytać ten post: Jak włączyć debugowanie USB na urządzeniach z systemem Android.

enable usb debugging

Krok 3, Rozpocząć skanowanie danych na urządzeniu
Po włączone debugowanie USB, program wykryje urządzenie automatycznie. Następnie kliknij “Początek” do analizy danych w urządzeniu. Należy pamiętać, że lepiej, aby utrzymać baterię więcej niż 20% Przed skanowaniem.

scanning-lost-data

Uwaga: Jeśli urządzenie nie jest zakorzeniona przed, Program rozpocznie skanowanie bezpośrednio po analizie. Albo trzeba będzie zezwalać na wydawanie pozwoleń programu superuser na ekranie telefonu. Wystarczy kliknąć “Dopuszczać” gdy pojawia się komunikat na ekranie swojego telefonu. A następnie z powrotem do komputera, i kliknij “Początek” na ekranie tego programu, aby przeskanować urządzenie.

allow superuser authorization

Uwaga: Nie należy odłączać urządzenia podczas skanowania, lub skanowania nie powiedzie. Jeśli program nie uruchomi się skanowanie przez długi czas, Spróbuj ponownie. I niektóre urządzenia obecne “Dopuszczać” Przycisk kilkakrotnie. Po prostu kliknij go, dopóki nie pojawi się ponownie lub program rozpocznie skanowanie.

do not disconnect device

Krok 4, Podgląd i odzyskać
Proces skanowania zajmie chwilę. Następnie można przejrzeć wszystkie dane do odzyskania znalezionych w wyniku skanowania posortowane według kategorii. Zaznacz te, które chcesz, a następnie kliknij “Wyzdrowieć” zapisać je na komputerze.

preview and recover

Uwaga: Usunięte kontakty, wiadomości tekstowe, i inne jeszcze są wyświetlane w wyniku, i usunięte SMS i kontakty są wyświetlane w kolorze czerwonym. Można je rozdzielić przez kolor.

Przycisk udostępniania