odzyskiwanie zdjęć iPhone 5

Jak odzyskać usunięte notatki z iPhone

Wziąłem notatki w mojej klasie za pomocą aplikacji na moim iPhone, ale tydzień później, kiedy wróciłem do notatek została usunięta i zniknął. Wiem, że to było w moim telefonie, bo spojrzał na nią po lekcjach. Czy jest jakiś sposób, aby je odzyskać? Sprawdziłem na icloud, ale nie było tam nic na.

Może spotkali się podobne pytanie przed. Jeśli chcesz znaleźć kilka ważnych wskazówek, jakich dokonałeś w telefonie, ale są one po prostu poszedł. Chcesz otrzymać je z powrotem, ale nie wiem jak. Dobrze, Ten artykuł będzie mówić, co zrobić, gdy znajdziesz notatki stracił.

3 Metody, aby odzyskać utracone lub usunięte notatki z iPhone

Wprowadzimy trzy metody w różnych sytuacjach. Proszę wybrać właściwą dla siebie. Jeśli masz kopię zapasową telefonu przed, Możesz spróbować były dwie metody. A może masz wobec próbować 3rd-oprogramowanie, która nie jest wolna. Ale należy pamiętać, że jeśli nie masz pewności nigdy kopii zapasowej telefonu, to lepiej najpierw próby trzecia Metoda. Ponieważ przywracanie z iTunes lub iCloud kopia zapasowa może zastąpić dane w telefonie.

1. Przywracanie z archiwum iCloud
2. Przywracanie z kopii zapasowej iTunes
3. Skanowanie iPhone i spróbuj pobrać zagubionych notatek

Metoda 1: Przywracanie z archiwum iCloud

1. Do wymazania telefonu iPhone, Stuknij kolejno opcje Ustawienia > Ogólny > Resetowanie > Skasować całą zawartość i ustawienia. Konieczne może być wprowadzenie kodu i hasła konta Apple ID przed możesz wymazać całą zawartość i ustawienia. Dlaczego to zrobi? Ponieważ jedynym sposobem, aby przywrócić z kopii zapasowej iCloud jest za pomocą Asystenta ustawień. Aby dostać się do Asystenta ustawień na urządzeniu jest już skonfigurowany, trzeba będzie wymazać całą zawartość na telefonie iPhone i zainstaluj go ponownie.
2. Włącz swoje urządzenie. Powinien zostać wyświetlony ekran powitalny.
3. Wykonaj kroki Asystenta ustawień systemu iOS. Dołącz do sieci Wi-Fi i wykonaj kroki, aż zobaczysz ekran Skonfiguruj urządzenie.
4. Stuknij opcję Odtwórz z archiwum iCloud. Następnie zaloguj się do usługi iCloud.
5. Wybierz kopię zapasową. Spójrz na daty i rozmiar każdego i wybrać najbardziej odpowiednie. Po wybraniu kopii zapasowej, rozpocznie się przesyłanie.
6. Jeżeli nabyłeś iTunes i App Store przy użyciu wielu kont Apple ID, konieczne będzie zalogowanie się do każdego. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz stuknąć opcję Pomiń ten krok i później wprowadzić.
7. Pozostań w kontakcie. Po rozłączeniu się z siecią Wi-Fi przed zakończeniem procesu, proces przywracania zatrzymuje się dopiero po ponownym połączeniu. Poczekaj na zakończenie. Przywracanie z kopii zapasowej może potrwać, w zależności od rozmiaru kopii zapasowej i szybkość sieci.

Ustaw swój telefon

Metoda 2: Przywracanie z kopii zapasowej iTunes

1. Podłącz urządzenie do komputera, na którym kopia zapasowa jest przechowywana na.
2. Otwórz program iTunes. Jeśli program iTunes zaleci jest uaktualnienie systemu iOS, Pobierz najnowszą wersję.
3. Przejdź do menu Plik > Urządzenia > Przywracanie z kopii zapasowej. If you’re using Windows and don’t see a File menu, press the Alt key.
4. Look at the date and size of each backup and pick the most relevant.
5. Click restore and wait for the process to finish. Your device will restart and then sync with your computer. Stay connected until the sync finishes.

Metoda 3: Skanowanie iPhone i spróbuj pobrać zagubionych notatek

If you haven’t backed up your iPhone or not sure ever did that, then you can try this method. We will use some 3rd-party programs to directly scan your iPhone and try to find the lost notes. When you delete a file on your phone, you just delete the index file, the file still exists, until be overwrited by new data. This gives us the opportunity to restore it.

To retrieve the deleted notes on your iPhone, you need to install an iPhone data recovery program first. Obecnie istnieje wiele tego rodzaju oprogramowania na rynku, Tutaj możemy użyć Dr.Fone na przykład.
1. Pobierz program tutaj. Lub przejdź do Oficjalna strona.
2. Zainstalować go.
3. Jesteś powinien zainstalować najnowszą wersję programu iTunes. Ponieważ program będzie wywoływać częściowe funkcji programu iTunes. Ale nie musisz uruchomić je w tym samym czasie, i to najlepiej wyłączyć automatyczne synchronizowanie w programie iTunes. (Uruchom program iTunes > Edytuj > Preferencje > Urządzenia, sprawdzać “Zapobiec iPody, telefonów iPhone, i iPadów automatyczną synchronizację”.)
3. Podłącz swój telefon iPhone do komputera i uruchom Dr.Fone. Domyślnie, to automatycznie wykryje urządzenie z systemem iOS i pokazuje okno “Odzyskiwanie danych z urządzenia z systemem iOS”.
Przywracanie iphone notatki-01
4. Kliknij “Rozpocznij skanowanie” przycisk, aby rozpocząć skanowanie iPhone'a, utracone lub usunięte notatki. Proces skanowania może trwać kilka minut. Jeśli widzisz, że danych, którego szukasz jest tam, Następnie możesz kliknąć “Wstrzymaj” przycisk, aby zatrzymać proces.
Przywracanie iphone notatki-01
5. Po zakończeniu procesu skanowania, Możesz zobaczyć wynik skanowania. Zarówno brak i istniejących danych są wyświetlane w kategorii. Można przesunąć palcem w opcji “Only display the deleted items” na ON. Kliknij typ pliku, po lewej stronie, można wyświetlić podgląd usuniętych notatek. I tam jest pole wyszukiwania na górze prawej, gdzie można wyszukać określony plik wpisując słowo kluczowe.
Przywracanie iphone notatki-01
6. Gdy znajdziesz dane należy, po prostu zaznacz pole i naciśnij “Odzyskaj do komputera” przycisk. Wiadomości tekstowych, iMessage, Kontakt, i notatki, można wybrać “Odzyskaj do komputera” lub “Odzyskaj do urządzenia”.

To, że wszystkie trzy metody pobierania utracone notatki. Mamy nadzieję, że pomoże to. Należy pamiętać, że jeśli okaże się, że niektóre ważne informacje zostaną utracone, nie panikuj, ale do rozwiązania.

Przycisk udostępniania

  • jingporan

    Dziękujemy pobrać iphone danych, które nigdy nie wiem !! Rozwiązałem ten problem odzyskania Uwagi iphone, Dziękuję bardzo !!