tryb DFU

Jak Put Your iPhone, iPad i iPod Touch w trybie DFU

Co to jest tryb DFU?

DFU (Aktualizacja oprogramowania urządzenia) Tryb jest stanem, który pozwala umieścić swój iPhone do współpracy z iTunes, ale nie ładuje najnowszą wersję iOS lub na nim bootloadera. To jest główna różnica między trybem DFU i trybie odzyskiwania.

Tryb DFU pozwala zmienić i wybrać oprogramowanie, które chcesz zainstalować na telefonie iPhone. Na przykład, należy użyć trybu DFU, jeśli chcesz zainstalować poprzednią wersję iOS, jailbreak iPhone lub odblokować kartę SIM. Jeśli średnia odzyskiwania nie działa, aby uzyskać urządzenie z powrotem do stanu roboczego, DFU może pomóc.

Jak wejść w tryb DFU

1. Podłączyć urządzenie do komputera i wybierz iPhone'a z listy urządzeń w iTunes.
2. Wyłączyć urządzenie.
3. Przytrzymaj przycisk zasilania przez 3 sekund.
4. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Home kontynuując przytrzymaj przycisk zasilania. Zrób to dla 10 sekund.
5. Zwolnij przycisk zasilania i nadal trzymając przycisk HOME, aż pojawi się okienko z iTunes, że urządzenie jest uznanym w trybie odzyskiwania.

To jest to, jesteś w trybie DFU. Proces ten działa na iPhone, iPod, i iPad więc nie wiem co iOS urządzenie używasz możesz użyć tego samouczka.

Jak wyjść z trybu DFU

Jeśli chcesz wyjść z trybu DFU, przytrzymaj przycisk usypiania / budzenia i zasilania oraz przycisk Początek w dół w tym samym czasie na co najmniej dziesięć sekund, , aż pojawi się logo Apple.

Zatrzymany w trybie DFU

Jeśli utkniesz w tryb DFU i trzeba wyjść, wystarczy przytrzymać przycisk zasilania i przycisk home jednocześnie, aż pojawi się logo Apple. (Zobacz także: Jak wyjść z trybu DFU)

Przycisk udostępniania