iPhone przyzwyczajenie bezpłatnie

Pomoc: Mój iPhone nie ładuje

iPhone przyzwyczajenie bezpłatnieCo zrobić, jeśli okaże się, że iPhone nie ładuje? Może uważasz, że akumulator jest uszkodzony, i trzeba nowy. Ale w rzeczywistości, istnieje kilka rzeczy, które mogą zakłócać zdolność do ładowania baterii telefonu iPhone. Możesz spróbować te rzeczy przed wymienić baterię.

1. Sprawdź port USB

Jeśli Twój iPhone nie może się opłatę przy użyciu portu USB. Pierwszą rzeczą, którą musisz spróbować to podłączyć iPhone do innego portu USB lub innego komputera. Jeśli to komputer rozpoznaje i ładuje telefon, które oznacza poprzednie port USB jest uszkodzony.

2. Sprawdź kabel USB

Trzeba sprawdzić, kabel USB. Kabel USB służy do podłączenia telefonu iPhone do komputera lub ładowarki na ścianie. Jeśli został uszkodzony, to oczywiście nie można naładować. Tutaj można użyć metody, by sprawdzić Wymiana (zmienić inny kabel USB). Jeśli okaże się, że problemem jest to, że kabel USB, tylko iść kupić nowy.

3. Sprawdź ściany ładowarka

Chociaż ładowarkę rzadko idzie źle, musimy wykorzystać tę możliwość do rozpatrzenia. Można nadal używać metody Wymiana mieć test. Pożyczyć ładowarkę innym ludzi lub po prostu ładowanie telefonu iPhone przez komputer. Dlatego możemy sprawdzić, czy ładowarka jest uszkodzona ściana.

4. Sprawdzić napięcie

Ładowanie telefonu wymaga pewnego napięcia. Może jesteś przyzwyczajony do korzystania z niektórych urządzeń takich jak klawiatury, aby naładować telefon, ale czasami to nie może zapewnić wystarczająco dużo napięcia. Następnie telefon nie mógł się opłatę. Więc upewnij się, że nie są podłączeniu telefonu iPhone do klawiatury, ale na komputerze.

5. Restart iPhone'a

Restart jest najczęstszym sposobem rozwiązania małe problemy. Możesz być zaskoczony na jej wydajność. Tymczasem, nie może rozwiązać wszystkich problemów. Ale kiedy znajdziesz telefon nie można naładować, dlaczego nie uruchomić go ponownie i ponownie podłączyć zasilanie. To może dać Ci niespodziankę.

6. Użyj trybu odzyskiwania iPhone

Czasami rozwiązania bardziej złożonych problemów na iPhone wymaga bardziej szczegółowych czynności. Restart nie może przekazać tego. Następnie można zrobić z telefonu w tryb odzyskiwania w celu przywrócenia kopii zapasowej lub tworzą ustawień fabrycznych (spowoduje usunięcie wszystkich danych). Byłby to dobry sposób.

7. Akumulator jest martwy

Jeśli żadna z tych rzeczy powyższych prac, niestety, Chcesz bateria jest wyczerpana i należy ją wymienić. Apple oferuje usługę baterii do $79, więcej $6.95 przesyłka. Jeśli iPhone jest objęty Apple na rok ograniczonej gwarancji, AppleCare , AppleCare Protection Plan lub, można zastąpić go za darmo.

Przycisk udostępniania