transfer danych iPhone

Jak przenieść zawartość od Starego iPhone do nowego iPhone

Dostałeś nowy iPhone? Czy chcesz przenieść wszystkie treści z stary iPhone do nowego? Jeśli chcesz to zrobić, pierwsza myśl jest z pewnością za pomocą iTunes lub iCloud, jaki jest urzędowy Metoda. I ten artykuł pokaże wam łatwiejszy sposób przenieść dane z twój stary iPhone do nowego iPhone.

1. Transfer danych do nowego iPhone za pomocą usługi iCloud
2. Transfer danych do nowego iPhone za pomocą programu iTunes
3. Spróbuj kilka innych sposobów, aby przenieść dane do nowego iPhone

Użyj usługi iCloud

Kopię zapasową bieżącej iPhone za pomocą usługi iCloud

1. Łączyć twój stary iPhone do Internetu przez łącze Wi-Fi. Następnie naciśnij ikonę ustawienia > iCloud > Kopia zapasowa.
2. Upewnij się, że iCloud, którego kopia zapasowa jest na.
3. Dotknij tył się teraz. Zachowaj połączenie Wi-Fi podczas procesu.
4. Dopóki nie zakończy się to, można zobaczyć kopię zapasową z data i rozmiar w ustawienia > iCloud > Przechowywanie > Manage Storage. Dowiedz się, jakie usługi iCloud wykonuje kopię zapasową.

icloud_backup

Transferu kopii zapasowej iCloud do nowego iPhone

1. Włącz swój nowy iPhone. Zobaczysz ekran "Hello".
Uwaga: Jeśli ustawienia są gotowe już do nowego iPhone, Proszę naciśnij ikonę ustawienia > Ogólny > Resetowanie > Skasować całą zawartość i ustawienia. Możesz iPhone zostanie uruchomiony ponownie i zobaczysz ekran "Hello".
2. Przesuń palcem do naśladowania kroki, dopóki nie zobaczysz na ekranie Wi-Fi. Zrobić twój nowy iPhone do przyłączenia się do sieci Wi-Fi.
3. Dalsze postępowanie zgodnie z krokami, aż zobaczysz aplikacje & Dane ekranu, następnie dotknij przywracanie z iCloud kopia zapasowa > Następny. Zostaniesz poproszony do wprowadź Apple ID i hasło.
4. Wybierz kopię zapasową po prostu się. Łączność Wi-Fi i czekać do zakończenia procesu przywracania. It will take you some time, zależy od wielkości pliku kopii zapasowej i szybkość sieci.

Ustaw swój telefon

Za pomocą programu iTunes

Zrób kopię zapasową starego iPhone za pomocą iTunes

1. Podłączyć obecnego iPhone do komputera.
2. Otwórz iTunes i upewnij się, że masz najnowszą wersję.
3. Zaznacz urządzenie i kliknij plik >Urządzenia > Zakupy płatne przelewem możliwość zapisywania zawartości, które można pobrać z iTunes Store lub App Store. Zaczekaj, aż zakończy się proces.
4. Kliknij polecenie Wykonaj kopię zapasową teraz i czekać na chwilę, aż zakończy się proces. Można zobaczyć kopię zapasową w iTunes preferencje > Urządzenia.

kopia zapasowa iphone-ipad-ipod

Transferu kopii zapasowej iTunes do nowego iPhone

1. Nowy iPhone i podłączamy do komputera, na którym przechowywane kopii zapasowej iTunes na.
2. Następować po ten kroki, dopóki nie zobaczysz na ekranie Wi-Fi. Następnie stuknij Połącz do iTunes.
3. Wykonaj kroki, aby aż zobaczysz aplikacje & Dane ekranu, następnie dotknij przywracanie z iTunes kopia zapasowa > Następny.
4. Wprowadź swoje Apple ID i hasło.
5. Wybierz kopię zapasową, dokonane i oczekiwania, które zakończy się proces. Jeśli kopia zapasowa jest zaszyfrowany, zostaniesz poproszony o podanie hasła.
6. Wszelkie treści, które nie było w kopia zapasowa do iPhone za pomocą iTunes Sync.

Ustaw swój telefon

Inne sposoby, aby przenieść dane do nowego iPhone

Z wyjątkiem iTunes i iCloud, możemy użyć niektóre inne narzędzia do przenoszenia danych.

1. MobileTrans

MobileTrans jest łatwy wobec używać danych narzędzie transferu. Można go przenieść wszystko z jednego urządzenia do innego urządzenia w jednym kliknięciem. I wspiera Android, IOS, Windows Mobile i BlackBerry nawet. Więc jeśli tylko dostać nowy smartphone, i to narzędzie może pomóc przenieść kontakty, wiadomości tekstowe, dzienników połączeń, kalendarz, Zdjęcia, filmy, muzyki i aplikacji ze starego telefonu do nowego.

mobiletran przegląd

2. AnyTrans

AnyTrans program Menedżer zawartości IOS, który umożliwia przenoszenie zawartości między urządzeniami IOS. Obsługuje wszystkie typy danych: Kontakt, Zdjęcia, muzyka, wiadomości, notatki, kalendarz, nawet dostosowane ustawienia jak tapeta, konto usługi iCloud, dźwięki, aplikacje, nawet dane aplikacji i gra zapisuje, itd..

anytrans przegląd

Przycisk udostępniania