Przywracanie lost-sms-android

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowych na Android

Jeśli usunięto kilka bardzo ważnych wiadomości podczas opróżniania pole SMS. Musisz działać szybko. Ponieważ opróżniania pole SMS w rzeczywistości nie usunąć wiadomości, to po prostu ukrywa go przed bezpośrednim widokiem. Więc wciąż masz szansę je z powrotem, lub zostaną one zastąpione przez coś innego. Tutaj pokażemy, jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowych z telefonu Android.

Narzędzia do odzyskiwania skasowanych wiadomości tekstowych

Istnieje wiele narzędzi różni komputerami PC i Mac opartych mogą pomóc, i że w zasadzie to samo: podłączenie telefonu Android do komputera, skanowanie pamięci systemu Android, następnie zidentyfikować i odzyskać usunięte wiadomości. Poniżej przedstawiamy narzędzie Android Data Recovery: Dr.Fone dla Androida.

Pozostałe preparaty

Po pobrać program Android Odzyskiwanie danych. Mamy jeszcze coś do zrobienia.

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowych z Androida

Teraz możemy rozpocząć proces odzyskiwania. Znajdziesz to bardzo prosty i łatwy w obsłudze.

Uwaga: Proszę nie uruchamiać żadnego innego oprogramowania do zarządzania systemem Android w trakcie całego procesu odzyskiwania.

Krok 1: Uruchom narzędzie Android Data Recovery i podłączyć urządzenie do komputera.

Podłącz telefon Android lub tablet do komputera poprzez USB. Program pokaże, że łączy się z urządzeniem. Aplikacja o nazwie MOBILE zostaną zainstalowane na Twoim Androidzie zagwarantować połączenia i proces odzyskiwania.

Podłącz telefon do komputera

Krok 2: Wybierz typy plików, które chcesz odzyskać

Można odzyskać 8 typy plików, proszę zaznaczyć Wiadomości, a następnie kliknij przycisk Dalej. Jeśli chcesz odzyskać innych, albo, następnie zaznaczyć je wszystkie.

Wybierz typy plików do odzyskania

Krok 3: Wybierz tryb skanowania

Jeśli można zidentyfikować utraconych danych jest usuwany, możesz wybrać skanowanie tylko dla usuniętych plików. Albo należy spróbować inny tryb skanowania.

Uwaga: Tylko pliki skanowania usunięty zajmie mniej czasu.

Tryb skanowania

Krok 4: Gotowy do rozpoczęcia

Narzędzie do odzyskiwania automatycznie wykorzenić urządzenie odzyskać maksymalną ilość danych. Po zakończeniu procesu odzyskiwania urządzenie powróci do stanu Nieukorzenione. Kliknij przycisk Start.

Krok 5: Skanowanie Android

Program rozpocznie analizę urządzenia, i postarać się o zezwolenie na roota. Należy zwrócić się do urządzenia i pozwala na requrest SuperSU.

Krok 6: Podgląd i odzyskiwania skasowanych zawartości

Dr.Fone dla Androida wyświetli całą zawartość do odzyskania. Można je obejrzeć i zdecydować, co chcesz odzyskać. Zaznacz je i kliknij przycisk Recover. Odzyskane dane zostaną zapisane w formacie HTML lub TXT w komputerze.

Recover-sms-android

Jak już nigdy nie stracisz swoich wiadomości tekstowych

Najlepszym sposobem, aby uniknąć utraty danych jest tworzenie kopii zapasowych. Proponujemy darmową aplikację o nazwie SMS Backup & Przywracać.

1. Otwórz aplikację i wybierz Kopia zapasowa.
2. Wybierz co dokładnie chcesz utworzyć kopię zapasową, then tap Lokalna kopia zapasowa tylko. Będzie zapisać plik kopii zapasowej na dysku przechowywania Android. Jeśli chcesz wysłać plik kopii zapasowej do Dysku Google, Dropbox lub adres e-mail, można wybrać inne.

SMS-backup-restore-1
3. Aby przywrócić wiadomości z kopii zapasowej jest bardzo łatwe, dotknij Przywracać na stronie głównej, a następnie wybierz plik kopii zapasowej na liście. Jeśli wysłałeś kopię zapasową, wybierz z menu w prawym górnym rogu, then tap Wczytaj z.

SMS-backup-restore-2

Przycisk udostępniania