Odzyskaj usunięte zdjęcia

Jak odzyskać usunięte zdjęcia na urządzenia Android

Jeśli usunięto zdjęć przez pomyłkę lub przetrzeć urządzenie migać nowy ROM. Potem trzeba będzie przeczytać ten przewodnik krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak odzyskać utracone zdjęcia na Androida. Pokażemy Ci, jak łatwo jest. Wystarczy tylko się spieszyć.

Dlaczego można dostać zdjęcia z powrotem

Po usunięciu zdjęcia, filmy, muzyki lub innych treści, nie są one w rzeczywistości usunięte. Oni po prostu stają się niewidoczne. Są jeszcze na przechowywanie Android. Kiedy więc znaleźć kilka ważnych zdjęcia usunięte przez pomyłkę, należy działać szybko, jak najszybciej. Im szybciej działać, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby odzyskać usunięte zdjęcia.

Uwaga: Wyłącz Wi-Fi i połączenie danych będzie lepiej.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia na Androida

WARN: Proces odzyskiwania WYMAGA roota w telefonie, KTÓRE Vaid GWARANCJI.

1. Pobierz i zainstaluj Narzędzie do odzyskiwania danych Android pliku nazywa Dr.Fone dla Androida na komputerze.

2. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Musisz włączyć debugowanie USB na telefonie do tego procesu. Aplikacja nazywa Mobilego zostanie zainstalowana w telefonie.

Uwaga: Proszę nie uruchamiać żadnego innego oprogramowania do zarządzania systemem Android podczas procesu odzyskiwania.

Podłącz telefon do komputera

3. Wybierz typy plików, które chcesz odzyskać: Kontakt, Wiadomości, Dzienników połączeń, WhatsApp Wiadomości & Załączniki, Zdjęcia, Audio, Wideo i Dokumenty. Następnie kliknij Następny.

Wybierz typy plików do odzyskania

4. Wybierz do skanowania w poszukiwaniu usuniętych plików lub wszystkie pliki. Tylko skanowania usuniętych plików zajmie mniej czasu. Kliknij Następny.

Tryb skanowania

5. Program poinformować, że zostanie ona automatycznie wykorzenić telefonu i powrócić do stanu Nieukorzenione po odzyskaniu. Kliknij Początek.

6. Dr.Fone przeanalizuje swój telefon i uruchom go. I należy przyznać uprawnienia administratora, gdy komunikaty w telefonie.

7. Narzędzie do odzyskiwania skanuje telefon i listy wyników. Możesz obejrzeć i wybrać te, które chcesz odzyskać poprzez zaznaczenie pól przed nimi. Następnie kliknij Wyzdrowieć. Program zapyta gdzie zapisać odzyskane zdjęcia na komputerze. Poczekać do zakończenia procesu.

Jak wykonać kopię zapasową zdjęć na Androida

Można wykonać kopię zapasową zdjęć i filmów urządzenia: do zdjęć biblioteki Google poprzez włączenie automatycznego tworzenia kopii zapasowych w menu Ustawienia. Mogą to być zdjęcia wykonane za pomocą aparatu w telefonie, zdjęcia pobrać do urządzenia, i zdjęcia zapisane przez aplikacje.

Uwaga: Te zdjęcia są prywatne, chyba że zdecydujesz się nimi podzielić.

Kroki, aby włączyć Auto Backup w

  1. Na telefonie Android, kran Ustawienia Google aplikacja.
  2. Kran Automatycznego tworzenia kopii zapasowych
  3. Włącz przełącznik Na.

Auto-Backup

Przycisk udostępniania