Odzyskaj usunięte pliki na android

Jak odzyskać usunięte dane z telefonu Android

Możesz przypadkowo usunięte kontakty, SMS, Zdjęcia, filmy lub pliki na telefonie Android. Nie denerwuj, należy spróbować odzyskać dane tak szybko, jak to możliwe. I proszę pamiętać, aby nie zapisać lub instalowania czegokolwiek do telefonu lub go wyłączyć do czasu próby odzyskania. Ponieważ usunięte dane mogą zostać zastąpione przez jakąkolwiek nową treść.

Przygotowania do odzyskiwania danych na Androida

Jak odzyskać usunięte dane na Androida

Po wykonaniu powyższych preparatów, odzyskać usunięte dane jest bardzo prosta praca. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Krok 1: Podłącz urządzenie

Podłącz urządzenie do komputera i uruchomić narzędzie Android Data Recovery.

Krok 2: Zidentyfikuj swoje urządzenie

Program będzie próbował podłączyć urządzenie do komputera,. Aplikacja o nazwie MOBILE zostanie automatycznie zainstalowana w telefonie, aby zagwarantować połączenia i procesy odzysku. I proszę, nie zaczynaj z innego oprogramowania do zarządzania systemem Android w tym procesie.

Uwaga: Jeśli debugowania USB jest wyłączony, program nauczy Cię, jak go włączyć.

Podłącz telefon do komputera

Krok 3: Przygotuj się do skanowania urządzenia

Teraz program jest gotowy do skanowania urządzenia z systemem Android. Pojawi się okno jak poniżej. Wybierz typy danych, które chcesz odzyskać: Kontakt, SMS, Dzienników połączeń, Wiadomości WhatsApp & Załączniki, Zdjęcia, Filmy, Audio, lub pewne pliki. Sprawdź je i kliknij Następny to continue.

Wybierz typy plików do odzyskania

Następnie zostaniesz poproszony o wybranie do skanowania usuniętych plików lub wszystkie pliki. Oczywiście, skanować tylko usunięte pliki zajmie mniej czasu.

Tryb skanowania

W celu odzyskania więcej danych, oprogramowanie będzie wykorzenić urządzenie automatycznie i przywrócić go do stanu Nieukorzenione po procesie odzysku.

Krok 4: Rozpocznij skanowanie

Program skanuje telefonu Android dla usuniętych danych. Po kilku minutach, proces powinien być gotowy. Wszystkie dane do odzyskania zostaną wymienione. Wybierz dane, które muszą być odzyskiwane i kliknij Wyzdrowieć. Możesz wybrać ścieżkę na komputerze, aby zapisać te odzyskane dane w formacie HTML lub TXT.

Uwaga: Oprogramowanie Android odzyskiwania danych nie można umieszczać żadnych odzyskania zawartości do telefonu bezpośrednio.

Zeskanuj swój telefon

Jak już nigdy nie stracisz swoich danych

Dane są bezcenne. Jednak, odzyskiwanie danych jest kosztowne. Należy stworzyć dobry zwyczaj, aby regularnie tworzyć kopie zapasowe danych.

Jest tak wiele sposobów, aby utworzyć kopię zapasową danych systemu Android. Można bezpośrednio skopiować zdjęcia, filmy, audio, i inne dokumenty do komputera. Korzystanie z usług Backup Google, aby zsynchronizować kontakty, SMS, kalendarz, itd.. do konta Google.

Android File Transfer jest bardzo przydatne oprogramowanie, które umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych systemu Android do komputera. Ma wersję Windows i Mac. Możesz pobrać poniżej.

Kroki do kopii zapasowych Android w jednym kliknięciem
1. Uruchom oprogramowanie i podłączyć telefon do komputera. Kliknij Kopię zapasową telefonu na stronie głównej oprogramowania.


2. Oprogramowanie umożliwia tworzenie kopii zapasowych kontaktów, wiadomości tekstowe, dzienników połączeń, aplikacje, audio, filmy, zdjęcia i kalendarze. Zaznacz te, chcesz i kliknij przycisk Start, transfer. Pliki kopii zapasowych będą zapisywane domyślnie w C:\Użytkownicy Administrator Documents Wondershare MobileTrans Kopia zapasowa. Możesz zmienić ścieżkę zapisywania w ustawieniach.

MobileTrans kopia zapasowa

Przycisk udostępniania