iOS-8

Jak Downgrade iOS 8 Beta iOS 7.1.1

Apple wydało iOS 8 beta dla deweloperów. Może masz zainstalowany, ale okazało się, że zbyt buggy, że nie można stać. Następnie Chcesz wrócić do iOS 7.1.1. Faktycznie, obniżamy z iOS 8 do iOS 7 jest bardzo proste. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Spowoduje utratę wszystkich danych

Przed rozpoczęciem, musisz wiedzieć, że stracisz wszystkie dane z iOS 8 i nie można przywrócić urządzenie z iOS 8 kopii zapasowej na iOS 7. Oznacza to, że jeśli masz tylko iOS 8 Kopia zapasowa, nie można go używać do przywracania urządzenia po obniżamy. Ale jeśli masz starszą kopię zapasową iCloud lub iTunes z iOS 7, będziesz w stanie przywrócić mu. Więc upewnij się, że masz kopię zapasową ważnych danych z iTunes lub iCloud.

Jak obniżyć iOS 8 beta iOS 7.1.1

1. Pobrać properiOS 7.1.1 IPSW plik firmware dla urządzenia tutaj.

2. Podłącz urządzenie do komputera i uruchomić najnowszą wersję programu iTunes.

3 Przytrzymaj wciśnięty klawisz Shift (w systemie Windows) i kliknij przycisk Przywróć, podczas gdy użytkownicy Mac przytrzymaj klawisz Alt lub Option.

Przywracanie iphone

4. Przeglądaj i wybierz IOS 7.1.1 IPSW plik firmware pobrany wcześniej i kliknij przycisk 'open'.

5. Urządzenie będzie teraz przywrócić do iOS 7.1.1. Proces przywracania może potrwać około 10-15 protokół. Po zakończeniu, urządzenie zostanie obniżony z iOS 8 beta iOS 7.

6. Jeśli masz iOS 7 Kopia zapasowa, możesz przywrócić z niej urządzenie.

Uwaga:

1. Apple zamknął okno podpisywania jakiegokolwiek oprogramowania pod iOS 7.1.1. Więc nie da się wrócić do iOS 7.0.6 lub poniżej, tylko iOS 7.1.1.

2. Jeśli jailbreak i aktualizację do iOS 8 beta, stracisz jailbreak. Jeśli chcesz jailbreak po obniżamy, Może chcesz przeczytać te: Jak jailbreak iOS 7.1.1 z Pangu w systemie Windows lub Mac.

Przycisk udostępniania

  • Markw

    Polecam materiał o tym jak zrobić prosty i skuteczny downgrade z iOS 8 do iOS 7 download.net.pl/downgrade-z-ios-8-do-ios-712/n/4758/