macfreedvdripper

Najlepsze Rippers DVD dla komputerów Mac

Rip DVD na twardy dysk jest dobry sposób, aby zarządzać i chronić dysk

Może masz dużo płyt DVD w swojej kolekcji, , które zajmują dużo miejsca w pokoju. I jest to również trudne do zarządzania nimi. Patrzeć, każdym razem, gdy chcesz obejrzeć film, trzeba będzie poświęcić trochę czasu, aby wybrać go najpierw z dużej kolekcji. I DVD mogą być porysowane podczas odtwarzania.

Jeśli chcesz lepszego zarządzania swoimi filmami DVD i chronić je lepiej, potem tylko zgrać DVD do formatu cyfrowego. Nie jest to skomplikowane zadanie, jak myślałeś. Z DVD Ripper można łatwo zgrać wszystkie płyty DVD tylko w kilku kliknięć. A ten artykuł wprowadzi Cię w najlepsze darmowe Rippers DVD dla komputerów Mac.

Hamulca ręcznego dla Mac

hamulec ręczny macDobrze znany konwerter wideo open source i DVD Ripper. To może działać na platformie wielokrotnej, Mac obejmują. Hamulec ręczny może przetwarzać najczęstsze plików multimedialnych i płyt DVD lub BluRay źródeł, które nie zawierają jakichkolwiek zabezpieczeń przed kopiowaniem. Format wyjściowy są. MP4(.M4V) i. MKV. Zawsze należy wybrać. MP4(M4V) jak pliki MKV nie być odtwarzane również na Mac OS X. (Zobacz także: Najlepszy 4 Darmowe Gracze MKV wideo dla Mac OS X)

Uwaga: Hamulec ręczny nie może konwertować DVD zabezpieczonych przed kopiowaniem.

 

MakeMKV dla komputerów Mac

MakeMKV-macMakeMKV jest transkoder wideo, które można zgrać płyty DVD i Blu-ray i konwertować pliki video. Zachowuje większość informacji z dodatkowych źródeł, ale nie zmienia w żaden sposób. Tak, że ma bardzo wysoką prędkość podczas konwersji. I należy pamiętać, że MakeMKV może tylko wyjście. Formacie MKV.

Uwaga: MakeMKV można zgrać zabezpieczone płyty DVD i Blu-ray. Zgrywanie DVD jest bezpłatna podczas zgrywania Blu-ray muszą opłatę.

MacX DVD Ripper

macxdvdripperMacX DVD Ripper Free Edition to potężny i wolny ripper DVD. To pozwala zgrać zarówno domowe i zabezpieczonych płyt DVD. MacX DVD Ripper ma stale wspierać pasujące do najnowszej technologii szyfrowania DVD, łatwe usunięcie zabezpieczenia kopii DVD, takie jak szyfrowanie CSS, Zabezpieczenia regionu RCE, Ochrony przed kopiowaniem ARccOS, Disney szyfrowane nawet zgrać DVD.

 

DVDFab HD Decrypter dla komputerów Mac

HD decrypter-02DVDFab HD Decrypter for Mac jest prosta wersja DVDFab DVD Copy for Mac i DVDFab Blu-ray Copy for Mac, które można skopiować DVD / Blu-ray na komputerze Mac. Można kopiować prawie wszystkie stare płyty DVD / Blu-ray, Szybkość kopiowania jest bardzo szybki, a jakość jest wspaniała. Dodatkowo, Wyjście to można po prostu folderu folderu DVD i Blu-ray.

Przycisk udostępniania