najlepsze wideo gracz dla iphone

Najlepszy 5 Odtwarzacz video App dla iPhone i iPad

Jak wbudowany odtwarzacz wideo na iPhone, domyślnie iPod i iPad obsługuje tylko kilka formatów wideo, jak M4V, MP4 i MOV, z wyłączeniem 1080 Filmy HD. Nie jest dostatecznie. Istnieją różne formaty wideo dziś. I większość filmów na internecie, nie są zgodne z urządzeniami z systemem iOS, Takich jak WMV, AVI, Mkv, FLV, itd.. Ludzie muszą instalować aplikacje odtwarzacza wideo osoba trzecia, aby odtwarzać filmy w tych formatach.

Trzecia partia odtwarzacze multimedialne można odtwarzać niemal wszelkie formaty wideo, jak MP4/M4V, WYŻYWIENIE, AVI, WMV, RMVB, Mkv, M2TS i więcej. Ten post będzie obejmować kilka najlepszych aplikacji odtwarzacza wideo dla iPhone i iPad, które mogą przynieść Ci komfort na odtwarzanie plików audio i wideo z urządzeń z systemem iOS.

Najlepsze aplikacje Video Player dla iPhone i iPad

1. PlayerXtreme HD

Cena: Wolny ($3 dla pro)
Wsparcie formatów: 3gp, asf, avi, divx, dv, że, flv, GXF, m2p, m2ts, M2V, m4v, mkv, Moov, jedzenie, mp4, mpeg, MPEG1, mpeg2, mpeg4, mpg, MPV, mt2s, mts, MXF, OGM, OGV, ps, qt, rm, rmvb, ts, vob, WebM, wm, wmv, itd..

najlepsze wideo gracz dla iphone

PlayerXtreme HD to potężny odtwarzacz wideo, który jest w stanie odtworzyć prawie każdy format wideo i może odtwarzać filmy HD 1080p bez utraty jakości. Obsługuje streaming video & Pliki audio over SMB, UPnP, i WiFi, a także pobieranie plików do aplikacji w sieci lokalnej. Wsparcie aplikacji. Sub napisy i można kontrolować jego rozmiar czcionki, tor, Języki (prawie wszystkie języki).

PlayerXtreme HD wykrywa akcje medialne. Na przykład, po uruchomieniu Plex Media Server na każdym komputerze, a następnie PlayerXtreme HD zobaczą swój udział UPnP i mieć dostęp do całej biblioteki. To sprawia, że ​​bardzo łatwo obserwować na bieżąco, bez konieczności oczekiwania na przeniesienie do ukończenia. Poruszanie się po aplikacji działa również wspaniale.

2. Dobry odtwarzacz

Cena: $2.99
Wsparcie formatów: 3ga, 3gp, aac, AMR, małpa, asf, asx, avi, wskazówka, że, divx, dv, F4V, flac, flv, gsm, GXF, trener, iso, m1v, m2p, M2T, m2ts, M2V, m3u, m4v, m4r, m4a, IP, mkv, przed, Moov, jedzenie, MP1, mp2, mp3, mp4, MPa, MPE, mpeg, MPEG1, mpeg2, mpeg4, mpg, MPV, mt2s, mts, MXF, wiedzieć, ogg, OGM, OGV, ps, qt, baran, rm, rmvb, tp, ts, vob, WebM, wm, wma, wav, wmv, WTV, itd..

Best-Video-Player-for-iPhone-Good-Player

GoodPlayer jest odtwarzacz multimedialny iOS, które mogą obsługiwać szeroką gamę formatów wideo, tak dobry jak PlayerXtreme. To pozwala użytkownikom załadować filmy na iPhone bez konieczności konwertowania ich do formatu MP4. Obsługuje srt, smi, “idx sub”, mkv wbudowane napisy w wielu językach. Lepiej niż PlayerXtreme HD, obsługuje HTTP, FTP, RTSP, MMS, SMB, MMSH, MMST, RTP, HTTPS, SFTP i odtwarzanie strumieniowe UDP.

Ogłoszenie: Obsługa dźwięku nie AC-3/DTS/E-AC-3/TrueHD!

3. OPlayer

Cena: $2.99 (Bezpłatne wersji lite)
Obsługiwane formaty: AVI (XVID / DIVX), WMV, RMVB, ASF, H264, Mkv, TS, M2TS, MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, itd..

Best-Video-Player-for-iPhone-OPlayer

OPlayer jest dość dobry odtwarzacz wideo iOS App odtwarzania filmów SD i filmów HD płynnie bez konwersji. Jako jeden z najlepszych darmowych odtwarzaczy wideo jest używany do przesyłania plików wideo i audio z komputera do urządzeń z systemem iOS (iPhone, iPod touch, iPad z systemem iOS 4.3 lub później) za pomocą USB do synchronizacji z iTunes, lub przez HTTP, RTSP, MMS, Akcje FTP i SAMBA. Posiada cztery wersje – bezpłatna wersja lite, płatna wersja dla iPhone i oddzielnym i droższe OPlayer HD dla iPada. Przy okazji, Darmowa wersja jest rzeczywiście mniej funkcjonalne.

Ogłoszenie: no AC-3 audio, wsparcie.

4. VLC dla iOS

Cena: Wolny
Wsparcie formatów: Wszystkie popularne formaty wideo

Best-Video-Player-for-iPhone-VLC-Player

Wraz z popularnej VLC media player na pulpicie, VLC dla iOS również całkowicie wolne i otwarte. Może odtwarzać wszystkie filmy i programy w większości formatów bezpośrednio, bez konwersji i pozwala użytkownikom synchronizować pliki wideo z Dropbox, iTunes, i osadzone serwery sieci Web Upload (serwer mediów UPnP włącznie). Jednak, VLC dla iOS mogą czasami wywala nieoczekiwany i pokazuje gorsze osiągi w porównaniu do swoich rówieśników.

5. AVPlayer

Cena: $2.99
Wsparcie formatów: MP4, WYŻYWIENIE, M4V, XVID, AVI, WMV, RMVB, ASF, H264, Mkv, itd..

Best-Video-Player-for-iPhone-avplayerhd

AVPlayer to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy wideo dla iOS, który może odtworzyć prawie każdy format wideo, takich jak AVI komputer, Xvid, WMV i wiele więcej wyraźnie i bez wysiłku. Brak konwersji kłopotów. Może odtwarzać regularne filmy i wysokiej jakości klipy wideo (w 720P, 1080P) dobrze i wsparcie Dolby Digital (AC3), Dolby Digital Plus (EAC3). Otrzymasz doskonałą wydajność na oglądanie filmów. Co trzeba zrobić, to po prostu skopiować pliki filmowe poprzez USB i po prostu przeciągnąć i upuścić do tego AVPlayer dzielnicy Media Explorer, następnie korzystać z nich na urządzeniach z systemem iOS. AVPlayer może również wspierać zewnętrznych plików z napisami jak SMI i SRT.

Alternatywa

Wymienione wyżej aplikacje są w stanie odtwarzać różne filmy bez konwersji. Ale czasami może pojawić się opóźnienie obrazu i rama spadła podczas oglądania niektórych filmów HD (są one zwykle mają większy rozmiar pliku). Płynność odtwarzania wideo zależy od dekoduje’ zdolność. Więc jeśli będziesz miał taką sytuację, należy zwrócić się do konwerter wideo o pomoc. Konwersji wideo HD do formatu MP4 i zmniejszyć rozmiar pliku bez utraty jakości. Następnie transfer skonwertowanych plików do urządzenia i korzystać z nich.

Przycisk udostępniania