Odtwarzanie mkv na mac

Najlepszy 4 Darmowe Gracze MKV wideo dla Mac OS X

Odtwarzanie mkv na mac

Będziemy wprowadzać cztery doskonałe bezpłatne mkv odtwarzacze wideo, które będą działać na komputerze Mac. Filmy MKV zazwyczaj mają bardzo wysoką jakość. Znajdziesz je w RIP Blu-ray lub wideo wywożonego ze strumienia HD, i nie będzie otwarta w standardowej aplikacji do odtwarzania filmów. Faktycznie, Plików MKV mogą być odtwarzane na komputerze Mac łatwo, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację lub kodek, który obsługuje odtwarzanie wysokiej jakości wideo w formacie.

#1 - VLC

Pierwsze zalecenie jest VLC Media Player, który jest bardzo mały odtwarzacz multimedialny, obsługujący różne formaty audio i wideo, MPEG-1, w tym, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, i OGG, jak również dla płyt DVD, VCD, i różne protokoły strumieniowe. To również może być używany jako serwer strumieni unicast lub multicast w sieci IPv4 lub IPv6 w sieci o bardzo dużej przepustowości.

#2 - XBMC

XBMC jest kolejnym wolnym oprogramowaniem wieloplatformowy odtwarzacz multimedialny może odtwarzać MKV wideo na Mac. XBMC jest zdolny do odtwarzania i strumieniowego przesyłania wszystkich popularnych wideo, audio, Formaty zdjęć i out-of-the-box. to prosty interfejs koncentruje się na użytek mediów, a to sprawia, że ​​wielkie konsoli mediów w ogólności. Aby uzyskać jak najwięcej z XBMC, Kopiowanie plików wideo MKV do katalogu Filmy w katalogu domowym użytkownika i będziesz w stanie szybko znaleźć je w XBMC.

#3 - Plex

Plex jest ogólnie świetny program media center, Bardzo podobny do XBMC. Jego interfejs jest trochę mylące, nie musi być, jak się chce zbudować bibliotekę multimedialną dla Ciebie. Niemniej jednak, nadal odtwarza pliki wideo MKV całkiem dobrze.

#4 - MPlayerX

MPlayerX jest uzbrojona przez FFmpeg i MPlayer, co oznacza, że ​​może obsługiwać prawie każdy format nośnika na świecie dla Ciebie i bez dodatkowych wtyczek lub paczek kodeków są wymagane. MPlayerX działa wspaniale na odtwarzanie plików MKV, i interfejs zbliżony QuickTime Odtwarzacze czarny minimalistycznym stylu. I to pozwala na wykorzystanie multi-touch sposoby sterowania odtwarzaniem. To jest fajne, prawo? Więcej, obsługuje Remote Buddy i rozkładaną kontrolnych w jednolity sposób, tak po prostu zachować relaks w kanapie. To daje wspaniałe doświadczenie.

Jaki jest najlepszy? To się na debacie. Dla ogólnej wszechstronności, VLC jest aplikacja must-have dla wszystkich użytkowników komputerów,, MplayerX jest naprawdę miły dla jego interfejsu i wygody, ale dla ogólnej funkcjonalności media center XBMC jest wielki. Wypróbować kilka i zobaczyć, który pasuje do Twoich potrzeb. Ciesz się filmami!

Przycisk udostępniania