Top 7 Najlepsze darmowe oprogramowanie DVD Ripper

Mimo, że Blu-ray jest już dziś coraz bardziej powszechne. DVD jest nadal pozycję dominującą na rynku. And a DVD Ripper software would be a must-have application for DVD lovers. Można skopiować zawartość płyty DVD do pliku wideo przez kodowanie DVD do MP4, AVI, Mkv, WYŻYWIENIE, WMV i innych formatów wideo. Zgrywanie plik można zapisać na komputerze lub innym urządzeniu, jak telefon komórkowy i tabletki, dla dalszej edycji, Kopia zapasowa, udostępnianie lub odtwarzanie.

Jeśli masz dużą kolekcję filmów DVD i filmów muzycznych, Aby wyodrębnić rozdział lub pełnego ich kopię zapasową. Może trzeba DVD Ripper. A jeśli jesteś zawsze szuka wolnego DVD Ripper, nie wiem co jest najlepsze. Tutaj daje przegląd Top Free DVD Ripper.

Zobacz także: Najlepsze oprogramowanie Free DVD Ripper for Mac

Testowałem kilka Rippers darmo DVD, to naprawdę trudno powiedzieć, który z nich jest najlepszy. Może obsługuje różne formaty wideo, wyjściowe, ale nie może odszyfrować ochrony. Może B można zgrać zabezpieczone płyty DVD z najnowszymi. Jednak, będzie to trwać wiele godzin, aby zgrać na DVD. Nawet uzyskać lepszy wynik, gdy użycie C i D razem.

Rzućmy okiem na które są na liście teraz.

WinX DVD Ripper: Najlepsze Free DVD Ripper najszybciej do konwersji i Rip DVD do MP4, AVI, WMV, iPhone, Android

Winx dvd ripperWinX DVD Ripper jest samodzielny darmo DVD zgrywanie oprogramowania dla systemów Windows i Mac. Można zgrać DVD do różnych formatów wideo, w tym MP4, WMV, WYŻYWIENIE, FLV, MPEG, lub DVD do iPhone, iPod, Apple TV, Android, PSP obsługiwane pliki wideo na szybkość bez żadnych 3rd-pakiet kodeków stroną.

Jest to darmowy i shareware. Darmowa wersja pozwala usunąć wszystkie typowe zabezpieczenia kopii DVD, w tym szyfrowanie CSS, Kod regionu, Sony ARccOS, UOPs, APS, RCE, itd.. i zgrać DVD do wideo. Chociaż nie obsługuje najnowszy Disney Protected DVD. Jeśli chcesz to zrobić, należy uaktualnić do Platinum lub użyć innego programu do usuwania zabezpieczeń przed kopiowaniem pierwszy.

Hamulec ręczny: Open source wideo transkoder, obsługuje prawie każdy format

hamulec ręcznyHandBrake to nasze ulubione koder wideo dla jego prosta, łatwy w użyciu, łatwy w instalacji, i potężne możliwości Podkręcanie, aby uzyskać najlepszą jakość w wyniku konwersji. To narzędzie open source do konwersji wideo i DVD do prawie każdego formatu, dostępne dla systemu Windows, Linux lub Mac OS X.

Jest to idealne rozwiązanie, ale tylko może czytać i przekodować DVD niechronionych. Bo to jest nielegalne. Więc musisz użyć 3rd-Oprogramowanie stroną najpierw usunąć Proctection, na przykład, AnyDVD Jest to dobry wybór, Przeczytajcie i zgrać DVD z hamulca ręcznego.

DVDFab HD Decrypter: Kopiowanie DVD i Blu-ray na czystą płytę lub dysk twardy, Dostępne dwa tryby kopiowania

DVDFab-hd-decrypter
Faktycznie, DVDFab HD Decrypter jest częścią DVDFab DVD Copy i Blu-ray Copy. Więc to jest bardziej jak DVD Copy, a nie DVD Ripper. Pracuje jako wolny Decrypter DVD, można go usunąć ochronę i kopiowanie zawartości płyt DVD / Blu-ray do mdłe dysk lub dysk(Darmowa wersja nie obsługuje najnowszą ochronę odszyfrować). Umożliwia to albo skopiować pełną płytę lub tylko skopiować film główne cię.

Darmowa wersja może po prostu zrobić 1:1 kopiowanie, nie obsługuje kompresji DVD9 do DVD5. Albo trzeba będzie płacić. Można załadować płytę, Folder i obraz ISO, a wyjście tego samego.

MakeMKV: Jedno kliknięcie souliton do konwersji DVD i Blu-ray do MKV

MakeMKVMakeMKV mogą szybko i łatwo zgrać DVD i Blu-ray do wysokiej jakości plików MKV za pomocą jednego kliknięcia. To może tylko wyjście w formacie MKV oraz obsługuje wszystkie komercyjne DVD i Blu-ray zabezpieczeń. Zgrywanie DVD zawsze będzie darmowe, ale Blu-ray zgrywanie jest bezpłatna tylko tak długo, jak 30 dni.

MakeMKV konwertuje pliki wideo z zastrzeżone (i zazwyczaj szyfrowane) dysk do zestawu plików MKV, zachowaniu większość informacji, ale nie zmienia w żaden sposób. Więc to jest bardzo szybki, może to tak szybko, jak przekształca Twój napęd może odczytywać dane.

Uwaga: Format MKV może przechowywać wiele ścieżek audio / video ze wszystkich meta-informacji i zachowania rozdziałów. Jest wielu graczy, którzy mogą grać pliki mkv niemal na wszystkich platformach, Może jesteś zainteresowany Najlepszy 4 MKV Gracze na Mac OS X.

Format Factory: Zgrywanie płyt DVD i mucis licznych formatów odpowiednich dla urządzenia przenośnego

formatu factoryJak sama nazwa, To darmowe jest najsilniejszy na licznych formatów wspomagających, w tym wideo na wideo, audio do audio, DVD do wideo, , a także zdjęć do obrazu. Jest elastyczny i konfigurowalny i pozwala na zmianę wielu ustawień wyjściowych, takich jak dodawanie znaków wodnych, napisy i wiele innych opcji.

Format Factory obsługuje rip chronione DVD, ale do mojego testu, to może tylko część z nich. Może to obsługuje tylko stare płyty DVD zabezpieczone CSS.

Format Factory jest bezpłatna, ale istnieje tak wiele irytujących reklam na jego interfejs.

Freemake: Potężny ostatecznym darmowy do konwersji wideo i DVD

Freemake-video-converterFreemake jest potężnym ostatecznym oprogramowania, to nie tylko konwerter wideo, ale także DVD Ripper, Nagrywarka DVD, Nagrywarka Blu-ray, MP3 Online Converter, Slideshow Maker i więcej. Obsługuje 200+ format wejściowy i zdolny do konwersji plików wideo do urządzeń przenośnych, takich jak iPad, iPhone, iPod, Android, PSP, Jeżyna, itd.. Nagrać film na DVD i Blu-ray. Zgrywa filmy online przez bezpośredni adres URL wklejone z 50+ strony.

Ale nie obsługuje zaszyfrowanych DVD albo. Zawiesi się na prawie wszystkich moich płyt DVD handlowych takich jak Thor i Iron Man 3.

Uwaga: I oprogramowanie potrzebne. NET Framework 4.0 Profil klienta. Jeśli nie masz go, Freemake kreator konfiguracji zainstalować ją na swoim komputerze.

DVD Shrink: DARMOWE rozwiązanie kurczy oryginalnych płyt DVD na nośniki danych.

DVD ShrinkDVD Shrink jest jednym z najbardziej popularnych rippers darmo DVD, które będzie skutecznie kopii zapasowych płyt DVD, który ma elegancki interfejs z unikalną zdolność do kompresji danych DVD do standardowego 4.7-gig DVD. Jest w stanie zgrać DVD na dysk twardy w postaci plików wideo lub obraz ISO. Następnie można nagrać pliki wyjściowe poprzez integrację z Nero lub innego oprogramowania do nagrywania DVD.

To nie był aktualizowany, ponieważ jego wydany w 2006, i może nie być w stanie odszyfrować kilka płyt DVD z nowszych zabezpieczenie przed kopiowaniem.

Strona pobierania

Teraz, gdy widziałem na szczyt 7 Najlepsze darmowe rippery DVD. Niektóre z nich nie są obsługuje zaszyfrowanych DVD. Niektóre mają świetną jakość wideo. Do mojego testu, niektóre mogą usunąć większość szyfrowania, a niektóre nie. Tak, może wykorzystywać dwa lub trzy z nich radzi sobie doskonale z DVD.

Jak odzyskać usunięte wiadomości z Samsung Galaxy S5 / S6

P:”Przypadkowo usunąłem całą rozmowę wiadomości tekstowych zamiast 2 konkretne wiadomości. Jak mogę odzyskać moje usunięte wiadomości? Nie zostały poparte przez chmury.” – poproszony przez ariat89

Everyone may encounter this problem. Więc pytanie jest, how to retrieve the messages? The answer is, restoring from the backup file is always the best solution if you have a good backup habit. But if you do not have a backup? Nie martw się, this article will provide you with a solution.

Zobacz także: Jak odzyskać utracone zdjęcia lub filmy wideo z Samsung Galaxy S6 / 5/4

Why we can retrieve the deleted messages?

When you delete a message on your phone, in fact, it does not actually deleted but just be invisible. The phone just delete it from the index file, so you can’t see it any more. But it does still exist on your phone. That is the reasion why we get some possibilities to find the message back.

How to retrieve deleted messages from Samsung Galaxy

Potrzebujemy programu, które może przeskanować swój telefon i spróbować odzyskać dane. Istnieje wiele tego typu oprogramowania, jak Dr.Fone dla Androida, Aiseesoft, itd.. Więc musisz tylko wybrać jedną z nich i postępuj zgodnie z instrukcjami. Tutaj będziemy używać Dr.Fone dla Androida jako przykład.

1. Pobierz Android Data Recovery program tutaj, lub jego Oficjalna strona internetowa.
2. Root telefonu. (Zobacz także: Jak wykorzenić Galaxy S5)
3. Włącz debugowanie USB w telefonie.
4. Zainstaluj program i uruchomić go, następnie podłączyć Samsung Galaxy S5 do komputera. Program rozpocznie się na łączeniu urządzenia i komputera. Aplikacja o nazwie Mobile zostanie zainstalowany automatycznie w telefonie, aby zagwarantować połączenia i procesy odzysku. I proszę, nie zaczynaj z innego oprogramowania do zarządzania systemem Android w tym procesie.
Podłącz do komputera galaxy
5. Wybierz typy danych, które chcesz wyszukać: Kontakt, SMS, Dzienników połączeń, Wiadomości WhatsApp & Załączniki, Zdjęcia, Filmy, Audio, lub pewne pliki. Sprawdź je i kliknij przycisk Dalej, aby kontynuować.
Wybierz typ danych
6. Wybierz pozycję Pamięć masowa Tryb skanowania: Skanowanie w poszukiwaniu usuniętych plików lub skanowanie wszystkich plików. Naciśnij przycisk Next.
Wybierz tryb skanowania
7. Kliknij przycisk Start, aby rozpocząć skanowanie.
8. Poczekaj kilka minut, aż zakończy się proces. Program daje wszystkie zeskanowane dane w listach. Wybierz dane, które muszą być odzyskiwane i kliknij przycisk Odzyskaj. Możesz wybrać ścieżkę na komputerze, aby zapisać te odzyskane dane w formacie HTML lub TXT.
Uwaga: Skreślone z nich będzie w kolorze pomarańczowym i istniejących w czerni. Można je rozdzielić za pomocą powyżej przycisk: Wyświetlać wyłącznie elementy usunięte.
odzyskiwania skasowanych danych

Jak odzyskać utracone zdjęcia lub filmy wideo z Samsung Galaxy S6 / 5/4

Jak wiemy,, Samsung Galaxy S seria mieć ładny aparat i ekran o wysokiej rozdzielczości. Możesz wziąć bardzo wysokiej jakości filmy & Zdjęcia w siebie, podzielić się z przyjaciółmi i rodzinami, co jest naprawdę fajne.

Jednak, nadal istnieje ryzyko utraty zdjęć i filmów w dowolnym czasie z powodu przypadkowego usunięcia lub błędów danych. Należy tworzyć dobry zwyczaj regularnych kopii zapasowych. Wtedy nie będzie paniki, gdy traci coś ważnego. Nawet jeśli nie masz kopii zapasowej, nadal masz szansę odzyskać zdjęcia lub filmy za pomocą Android Data Recovery.

Dr.Fone dla Android jest bezpieczny & łatwy w użyciu android program do odzyskiwania danych i może pomóc odzyskać żadnych danych, takich jak zdjęcia, filmy, Kontakt, wiadomości tekstowe, dokumenty, muzyka & pliki archiwów itp.. na Twoje Galaxy S6/5/4.

Przygotowania

1. Pobierz za darmo Android odzyskiwania danych i zainstalować go. (Wersja dla Windows i Wersja Mac)

2. Korzeń telefon Android. (Zobacz także: Jak root Android urządzenia.)

P.S. Niedokonanie uaktualnienia do Android 6.0, bo to jest trudne do głównego.

Kroki, aby odzyskać dane z Galaxy S6/5/4

Krok 1, Łączyć twój Galaxy S6/5/4 na PC
Uruchomienie Dr.Fone dla Androida, dostaniesz główne okno poniżej. Proszę podłączyć Galaxy do komputera za pomocą kabla USB.

connect Galaxy S4 to computer

Krok 2, Włącz debugowanie USB (Fakultatywny)
Jeśli masz włączone debugowanie USB w Galaxy S przed, można pominąć ten krok, jeszcze zobaczysz okno jak poniżej. Należy postępować zgodnie ze szczegółową wyraz w oknie, aby ustawić go teraz: Wpisać “Ustawienia” > Kliknij “Informacje o telefonie” > Kran “Numer kompilacji” dla 7 razy, aż dostaję wiadomości “Jesteś w trybie dewelopera” lub “Tryb dewelopera został włączony” > Powrót do “Ustawienia” > Kliknij “Opcje deweloperów” > Sprawdzać “Debugowanie USB”.

Szczegółowe informacje, możesz przeczytać ten post: Jak włączyć debugowanie USB na urządzeniach z systemem Android.

enable usb debugging

Krok 3, Rozpocząć skanowanie danych na urządzeniu
Po włączone debugowanie USB, program wykryje urządzenie automatycznie. Następnie kliknij “Początek” do analizy danych w urządzeniu. Należy pamiętać, że lepiej, aby utrzymać baterię więcej niż 20% Przed skanowaniem.

scanning-lost-data

Uwaga: Jeśli urządzenie nie jest zakorzeniona przed, Program rozpocznie skanowanie bezpośrednio po analizie. Albo trzeba będzie zezwalać na wydawanie pozwoleń programu superuser na ekranie telefonu. Wystarczy kliknąć “Dopuszczać” gdy pojawia się komunikat na ekranie swojego telefonu. A następnie z powrotem do komputera, i kliknij “Początek” na ekranie tego programu, aby przeskanować urządzenie.

allow superuser authorization

Uwaga: Nie należy odłączać urządzenia podczas skanowania, lub skanowania nie powiedzie. Jeśli program nie uruchomi się skanowanie przez długi czas, Spróbuj ponownie. I niektóre urządzenia obecne “Dopuszczać” Przycisk kilkakrotnie. Po prostu kliknij go, dopóki nie pojawi się ponownie lub program rozpocznie skanowanie.

do not disconnect device

Krok 4, Podgląd i odzyskać
Proces skanowania zajmie chwilę. Następnie można przejrzeć wszystkie dane do odzyskania znalezionych w wyniku skanowania posortowane według kategorii. Zaznacz te, które chcesz, a następnie kliknij “Wyzdrowieć” zapisać je na komputerze.

preview and recover

Uwaga: Usunięte kontakty, wiadomości tekstowe, i inne jeszcze są wyświetlane w wyniku, i usunięte SMS i kontakty są wyświetlane w kolorze czerwonym. Można je rozdzielić przez kolor.

Jak odzyskać usunięte notatki z iPhone

Wziąłem notatki w mojej klasie za pomocą aplikacji na moim iPhone, ale tydzień później, kiedy wróciłem do notatek została usunięta i zniknął. Wiem, że to było w moim telefonie, bo spojrzał na nią po lekcjach. Czy jest jakiś sposób, aby je odzyskać? Sprawdziłem na icloud, ale nie było tam nic na.

Może spotkali się podobne pytanie przed. Jeśli chcesz znaleźć kilka ważnych wskazówek, jakich dokonałeś w telefonie, ale są one po prostu poszedł. Chcesz otrzymać je z powrotem, ale nie wiem jak. Dobrze, Ten artykuł będzie mówić, co zrobić, gdy znajdziesz notatki stracił.

3 Metody, aby odzyskać utracone lub usunięte notatki z iPhone

Wprowadzimy trzy metody w różnych sytuacjach. Proszę wybrać właściwą dla siebie. Jeśli masz kopię zapasową telefonu przed, Możesz spróbować były dwie metody. A może masz wobec próbować 3rd-oprogramowanie, która nie jest wolna. Ale należy pamiętać, że jeśli nie masz pewności nigdy kopii zapasowej telefonu, to lepiej najpierw próby trzecia Metoda. Ponieważ przywracanie z iTunes lub iCloud kopia zapasowa może zastąpić dane w telefonie.

1. Przywracanie z archiwum iCloud
2. Przywracanie z kopii zapasowej iTunes
3. Skanowanie iPhone i spróbuj pobrać zagubionych notatek

Metoda 1: Przywracanie z archiwum iCloud

1. Do wymazania telefonu iPhone, Stuknij kolejno opcje Ustawienia > Ogólny > Resetowanie > Skasować całą zawartość i ustawienia. Konieczne może być wprowadzenie kodu i hasła konta Apple ID przed możesz wymazać całą zawartość i ustawienia. Dlaczego to zrobi? Ponieważ jedynym sposobem, aby przywrócić z kopii zapasowej iCloud jest za pomocą Asystenta ustawień. Aby dostać się do Asystenta ustawień na urządzeniu jest już skonfigurowany, trzeba będzie wymazać całą zawartość na telefonie iPhone i zainstaluj go ponownie.
2. Włącz swoje urządzenie. Powinien zostać wyświetlony ekran powitalny.
3. Wykonaj kroki Asystenta ustawień systemu iOS. Dołącz do sieci Wi-Fi i wykonaj kroki, aż zobaczysz ekran Skonfiguruj urządzenie.
4. Stuknij opcję Odtwórz z archiwum iCloud. Następnie zaloguj się do usługi iCloud.
5. Wybierz kopię zapasową. Spójrz na daty i rozmiar każdego i wybrać najbardziej odpowiednie. Po wybraniu kopii zapasowej, rozpocznie się przesyłanie.
6. Jeżeli nabyłeś iTunes i App Store przy użyciu wielu kont Apple ID, konieczne będzie zalogowanie się do każdego. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz stuknąć opcję Pomiń ten krok i później wprowadzić.
7. Pozostań w kontakcie. Po rozłączeniu się z siecią Wi-Fi przed zakończeniem procesu, proces przywracania zatrzymuje się dopiero po ponownym połączeniu. Poczekaj na zakończenie. Przywracanie z kopii zapasowej może potrwać, w zależności od rozmiaru kopii zapasowej i szybkość sieci.

Ustaw swój telefon

Metoda 2: Przywracanie z kopii zapasowej iTunes

1. Podłącz urządzenie do komputera, na którym kopia zapasowa jest przechowywana na.
2. Otwórz program iTunes. Jeśli program iTunes zaleci jest uaktualnienie systemu iOS, Pobierz najnowszą wersję.
3. Przejdź do menu Plik > Urządzenia > Przywracanie z kopii zapasowej. If you’re using Windows and don’t see a File menu, press the Alt key.
4. Look at the date and size of each backup and pick the most relevant.
5. Click restore and wait for the process to finish. Your device will restart and then sync with your computer. Stay connected until the sync finishes.

Metoda 3: Skanowanie iPhone i spróbuj pobrać zagubionych notatek

If you haven’t backed up your iPhone or not sure ever did that, then you can try this method. We will use some 3rd-party programs to directly scan your iPhone and try to find the lost notes. When you delete a file on your phone, you just delete the index file, the file still exists, until be overwrited by new data. This gives us the opportunity to restore it.

To retrieve the deleted notes on your iPhone, you need to install an iPhone data recovery program first. Obecnie istnieje wiele tego rodzaju oprogramowania na rynku, Tutaj możemy użyć Dr.Fone na przykład.
1. Pobierz program tutaj. Lub przejdź do Oficjalna strona.
2. Zainstalować go.
3. Jesteś powinien zainstalować najnowszą wersję programu iTunes. Ponieważ program będzie wywoływać częściowe funkcji programu iTunes. Ale nie musisz uruchomić je w tym samym czasie, i to najlepiej wyłączyć automatyczne synchronizowanie w programie iTunes. (Uruchom program iTunes > Edytuj > Preferencje > Urządzenia, sprawdzać “Zapobiec iPody, telefonów iPhone, i iPadów automatyczną synchronizację”.)
3. Podłącz swój telefon iPhone do komputera i uruchom Dr.Fone. Domyślnie, to automatycznie wykryje urządzenie z systemem iOS i pokazuje okno “Odzyskiwanie danych z urządzenia z systemem iOS”.
Przywracanie iphone notatki-01
4. Kliknij “Rozpocznij skanowanie” przycisk, aby rozpocząć skanowanie iPhone'a, utracone lub usunięte notatki. Proces skanowania może trwać kilka minut. Jeśli widzisz, że danych, którego szukasz jest tam, Następnie możesz kliknąć “Wstrzymaj” przycisk, aby zatrzymać proces.
Przywracanie iphone notatki-01
5. Po zakończeniu procesu skanowania, Możesz zobaczyć wynik skanowania. Zarówno brak i istniejących danych są wyświetlane w kategorii. Można przesunąć palcem w opcji “Only display the deleted items” na ON. Kliknij typ pliku, po lewej stronie, można wyświetlić podgląd usuniętych notatek. I tam jest pole wyszukiwania na górze prawej, gdzie można wyszukać określony plik wpisując słowo kluczowe.
Przywracanie iphone notatki-01
6. Gdy znajdziesz dane należy, po prostu zaznacz pole i naciśnij “Odzyskaj do komputera” przycisk. Wiadomości tekstowych, iMessage, Kontakt, i notatki, można wybrać “Odzyskaj do komputera” lub “Odzyskaj do urządzenia”.

To, że wszystkie trzy metody pobierania utracone notatki. Mamy nadzieję, że pomoże to. Należy pamiętać, że jeśli okaże się, że niektóre ważne informacje zostaną utracone, nie panikuj, ale do rozwiązania.

Jak przenieść zawartość od Starego iPhone do nowego iPhone

Dostałeś nowy iPhone? Czy chcesz przenieść wszystkie treści z stary iPhone do nowego? Jeśli chcesz to zrobić, pierwsza myśl jest z pewnością za pomocą iTunes lub iCloud, jaki jest urzędowy Metoda. I ten artykuł pokaże wam łatwiejszy sposób przenieść dane z twój stary iPhone do nowego iPhone.

1. Transfer danych do nowego iPhone za pomocą usługi iCloud
2. Transfer danych do nowego iPhone za pomocą programu iTunes
3. Spróbuj kilka innych sposobów, aby przenieść dane do nowego iPhone

Użyj usługi iCloud

Kopię zapasową bieżącej iPhone za pomocą usługi iCloud

1. Łączyć twój stary iPhone do Internetu przez łącze Wi-Fi. Następnie naciśnij ikonę ustawienia > iCloud > Kopia zapasowa.
2. Upewnij się, że iCloud, którego kopia zapasowa jest na.
3. Dotknij tył się teraz. Zachowaj połączenie Wi-Fi podczas procesu.
4. Dopóki nie zakończy się to, można zobaczyć kopię zapasową z data i rozmiar w ustawienia > iCloud > Przechowywanie > Manage Storage. Dowiedz się, jakie usługi iCloud wykonuje kopię zapasową.

icloud_backup

Transferu kopii zapasowej iCloud do nowego iPhone

1. Włącz swój nowy iPhone. Zobaczysz ekran "Hello".
Uwaga: Jeśli ustawienia są gotowe już do nowego iPhone, Proszę naciśnij ikonę ustawienia > Ogólny > Resetowanie > Skasować całą zawartość i ustawienia. Możesz iPhone zostanie uruchomiony ponownie i zobaczysz ekran "Hello".
2. Przesuń palcem do naśladowania kroki, dopóki nie zobaczysz na ekranie Wi-Fi. Zrobić twój nowy iPhone do przyłączenia się do sieci Wi-Fi.
3. Dalsze postępowanie zgodnie z krokami, aż zobaczysz aplikacje & Dane ekranu, następnie dotknij przywracanie z iCloud kopia zapasowa > Następny. Zostaniesz poproszony do wprowadź Apple ID i hasło.
4. Wybierz kopię zapasową po prostu się. Łączność Wi-Fi i czekać do zakończenia procesu przywracania. It will take you some time, zależy od wielkości pliku kopii zapasowej i szybkość sieci.

Ustaw swój telefon

Za pomocą programu iTunes

Zrób kopię zapasową starego iPhone za pomocą iTunes

1. Podłączyć obecnego iPhone do komputera.
2. Otwórz iTunes i upewnij się, że masz najnowszą wersję.
3. Zaznacz urządzenie i kliknij plik >Urządzenia > Zakupy płatne przelewem możliwość zapisywania zawartości, które można pobrać z iTunes Store lub App Store. Zaczekaj, aż zakończy się proces.
4. Kliknij polecenie Wykonaj kopię zapasową teraz i czekać na chwilę, aż zakończy się proces. Można zobaczyć kopię zapasową w iTunes preferencje > Urządzenia.

kopia zapasowa iphone-ipad-ipod

Transferu kopii zapasowej iTunes do nowego iPhone

1. Nowy iPhone i podłączamy do komputera, na którym przechowywane kopii zapasowej iTunes na.
2. Następować po ten kroki, dopóki nie zobaczysz na ekranie Wi-Fi. Następnie stuknij Połącz do iTunes.
3. Wykonaj kroki, aby aż zobaczysz aplikacje & Dane ekranu, następnie dotknij przywracanie z iTunes kopia zapasowa > Następny.
4. Wprowadź swoje Apple ID i hasło.
5. Wybierz kopię zapasową, dokonane i oczekiwania, które zakończy się proces. Jeśli kopia zapasowa jest zaszyfrowany, zostaniesz poproszony o podanie hasła.
6. Wszelkie treści, które nie było w kopia zapasowa do iPhone za pomocą iTunes Sync.

Ustaw swój telefon

Inne sposoby, aby przenieść dane do nowego iPhone

Z wyjątkiem iTunes i iCloud, możemy użyć niektóre inne narzędzia do przenoszenia danych.

1. MobileTrans

MobileTrans jest łatwy wobec używać danych narzędzie transferu. Można go przenieść wszystko z jednego urządzenia do innego urządzenia w jednym kliknięciem. I wspiera Android, IOS, Windows Mobile i BlackBerry nawet. Więc jeśli tylko dostać nowy smartphone, i to narzędzie może pomóc przenieść kontakty, wiadomości tekstowe, dzienników połączeń, kalendarz, Zdjęcia, filmy, muzyki i aplikacji ze starego telefonu do nowego.

mobiletran przegląd

2. AnyTrans

AnyTrans program Menedżer zawartości IOS, który umożliwia przenoszenie zawartości między urządzeniami IOS. Obsługuje wszystkie typy danych: Kontakt, Zdjęcia, muzyka, wiadomości, notatki, kalendarz, nawet dostosowane ustawienia jak tapeta, konto usługi iCloud, dźwięki, aplikacje, nawet dane aplikacji i gra zapisuje, itd..

anytrans przegląd

Jak Root Google Nexus 5 w jednym kliknięciem

Ogniwo 5 (Hammerhead) Android jest smartfon wyprodukowany przez LG. Jest to jedna z linii Nexus Google flagowych urządzeń i służył jako urządzenie premiery Androida 4.4 KitKat. Tak, zawsze na bieżąco z najnowszą wersją Androida.

Zakorzenienie Nexus 5 Jest to jeden z gorących tematów przez Internet (Więc nie miga niestandardowy ROM do niego). Wśród wielu sposobów ukorzenienia, Kingo Android Korzeń będzie dobrym wyborem.

Przygotowania

1. Bezpłatne pobieranie jednym kliknięciem narzędzie Android Korzeń.
2. Upewnij się, że telefon jest włączony i co najmniej 30% Poziom naładowania baterii.
3. kabel USB.
4. Włącz debugowanie USB w urządzeniu.
5. Niedokonanie uaktualnienia do Android 6.

Kroki, aby wykorzenić Nexus 5

Krok 1: Uruchom narzędzie Android Korzeń.

Pojawi się okno jak poniżej.

root-nexus5-1

Krok 2: Połącz Nexus 5 do komputera za pomocą kabla USB.

To zajmie trochę czasu. Oprogramowanie automatycznie zainstalować sterownik mobilnej.

Krok 3: Włącz tryb debugowania USB w telefonie.

Jeśli zrobiłeś tego wcześniej, pomiń ten krok i przejść. Jeśli nie, przeczytaj ten poradnik: Jak włączyć tryb debugowania USB na Androida.

Krok 4: Przeczytaj powiadomienia ostrożnie.

Proszę przeczytać uważnie i upewnij się, że wiesz, co robisz.

root-nexus5-2

Krok 5: Kliknij Korzeń zacząć kibicować.

To zajmie kilka minut, aby wykorzenić Nexus 5. Po rozpoczął, to pojawiają się i zapytać, czy chcesz kontynuować. Zakorzenienia powoduje utratę gwarancji i ewentualnie cegła telefonie(Czy istnieje jakieś ryzyko, aby wykorzenić telefon?). Kliknij Dobrze jeśli jesteś pewien, co będzie się działo.

root-nexus5-3

Krok 6: Korzeń Następca! Kliknij przycisk Zakończ i poczekać na ponowne uruchomienie.

Urządzenie jest teraz z powodzeniem zakorzenione. Kliknij Wykończenie aby ponownie uruchomić go do stajni. Po restarcie, zobaczysz ikonę SuperSU na urządzeniu, która jest znak udanego korzenia.

root-nexus5-4

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowych z telefonu iPhone

Wiadomości tekstowych w rzeczywistości nie zostaną usunięte

Sklepach Apple iOS każda wiadomość tekstowa kiedykolwiek wykonane na iPhone nawet usunięciu. Po użyciu wyszukiwania Spotlight, aby znaleźć coś, a może się okazać, że niektóre rozmowy tekstowe dokonane miesięcy temu, , które zostały usunięte przez siebie, nadal pokazuje się!

Obsługi klienta firmy Apple potwierdziła, że ​​i powiedział mi, że jedyną drogą do trwałego Usuń wszystkie wiadomości tekstowych i e-maili , jest zrobić master reset, lub przywrócić do ustawień fabrycznych w iTunes. Metoda ta otrze wszystkie dane z telefonu. Twoje kontakty, aplikacje, i usuwane są również ustawienia.

Tak, jeśli usunięte wiadomości tekstowych przez pomyłkę. Stracił je z powodu jailbreak, or upgrading to the latest iOS. Wciąż masz szansę je pobrać. Tutaj pokazuje, 5 metod pobierania wiadomości tekstowe można usunięte z iPhone.


5 metody umożliwiające odzyskanie usuniętych wiadomości tekstowych z telefonu iPhone

Here we introduce 5 sposobów, aby odzyskać utracone wiadomości tekstowych z telefonu iPhone. Proszę wybrać ten, który jest odpowiedni do aktualnej sytuacji. Możemy potrzebować kopii zapasowej iTunes i iCloud podczas procesu odzyskiwania.

 1. Retrieve deleted text messages directly from the iPhone
 2. Extract text messages from iCloud backup using iPhone Backup Extractor
 3. Extract SMS from iTunes backup with iPhone Data Recovery software
 4. Retrieve deleted text messages directly from iCloud (Wolny)
 5. Restore lost messages from iTunes backup (Wolny)

Metoda 1: Retrieve deleted text messages directly from the iPhone

This method is applicable to the case of people lost their text messages while have no backup. It is suitable for all iPhone generation, including iPhone 6 i 6 Plus.

We will need a 3rd-party odzyskiwanie danych z iPhone tool to help us, which can directly scan the phone and find the deleted content, then put them back to your iPhone or save on the computer.

Pierwszy, download iPhone Data Recovery software and install it. There has both Windows and Mac version. Następnie wykonaj kroki.

Krok 1: Connect your iPhone to the computer and run the iPhone data recovery tool.
Connect your iPhone to the computer and do not pull it down during the recover process. Then open the program, you will see the main interface as below.

odzyskać wiadomości z iPhone

Krok 2: Start the scan process in order to find the lost messages
After you click the “Rozpocznij skanowanie” przycisk, the program will begin to scan your phone and try to find all the data on your device, including those deleted.

Krok 3: Podgląd i odzyskać usunięte wiadomości tekstowych z telefonu iPhone
Po skanowaniu, wszystkie znalezione dane są wyświetlane w kategoriach, you can preview the messages. The deleted ones are in orange. Tick those you need and click “Wyzdrowieć” przycisk. The program will ask you if you want to save them on your device or to the computer.

odzyskać wiadomości z iPhone


Metoda 2: Extract text messages from iCloud backup using iPhone Backup Extractor

This method is suitable for those who backed up their iPhone with iCloud. You can extract the iCloud backup file and get the messages. Even you don’t have your iPhone around, you can still export the text messages out to the computer.

Oczywiście, you should download the iPhone Backup Extractor pierwszy.

Krok 1: Choose the recovery mode and connect to your iCloud account
Run the program and choose the recovery mode of “Recover from iCloud Backup Files”, then login to your iCloud account. The program would not keep the records of your account, password or content at any time during your sessions.

Krok 2: Download your iCloud backup and analysis
After you logged into iCloud, the program will show you all iCloud backups. Choose the latest one and click “Pobierz”, then tick the type of files you would like to download, click “Następny” to continue. When you click “Rozpocznij skanowanie” przycisk, the program will download the backup file and analysis it.

wyodrębnić Zdjęcia z iCloud

Krok 3: Podgląd i odzyskać wiadomości tekstowych, które chcesz z kopii zapasowej iCloud
Waiting for the scan is complete. You can preview all messages in your iCloud backup. Sprawdź je i zaznaczyć te trzeba. Następnie kliknij “Wyzdrowieć” button to save them on your computer. The software will prompt whether you want to restore those messages to your iPhone if it is connected with your computer during the recovery process.

odzyskać wiadomości z iPhone


Metoda 3: Extract SMS from iTunes backup with iPhone Data Recovery software

This method is very similar to Method 2; the difference between them is that this method is use iTunes backup. We know, the iTunes will create a backup every time you synched your iPhone with your computer. So this gives us a possibility to recover the data.

You should download the software first just like before.

Krok 1: Choose the iTunes recovery mode
Run the software and choose the recovery mode “Recover from iTunes Backup File”. It will detect and list all iTunes backups on your computer. Choose the most recent one and hit “Rozpocznij skanowanie”.

odzyskać wiadomości z iPhone

Krok 2: Preview and recover previous data
After a while, all data in the iTunes backup file would be extracted and displayed in categories. It contains deleted and existing messages on your device. To separate them, please turn on “Only display the deleted items”. Pick those text you want and click the “Wyzdrowieć” przycisk. The messages can be directly recovered to your iPhone if you keep your iPhone connected with your computer during the recovery process.

odzyskać wiadomości z iPhone


Metoda 4: Retrieve deleted text messages directly from iCloud (Wolny)

Jeśli masz kopię zapasową iPhone do iCloud, można restore your iPhone text messages from the backup (kopii zapasowych iCloud może być najlepszym dla kopii zapasowych masz może automatycznie tworzyć kopie zapasowe urządzenia przez Wi-Fi na co dzień, podczas gdy jest włączony, zamknięty, i połączony ze źródłem zasilania. Dostać szczegóły o co iCloud kopiuje).

This method applies to all iPhone generation running iOS 5 lub później. But you should know that, this will erase the current content and settings on your iPhone first and then copy the old data. It means if you have some new messages after you accidentally lost SMS, then you may lost the new texts.

Przywracanie iphone z archiwum iCloud

1. On your iPhone, go to Settings > Ogólny > Software Update. If a newer version of iOS is available, follow the onscreen instructions to download and install it.

2. Make sure you have a recent backup to restore from.
On your iOS 8 Urządzenie: Przejdź do Ustawienia > iCloud > Przechowywanie > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.
On your iOS 7 Urządzenie: Przejdź do Ustawienia > iCloud > Przechowywanie & Kopia zapasowa > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.

3.Przejdź do Ustawienia > Ogólny > Resetowanie, then tap “Erase all content and settings”.

4. In the Setup Assistant, proceed to “Set up your device”, tap Restore from a Backup, then sign in to iCloud.

5. Proceed to “Choose backup”, then choose from a list of available backups in iCloud. Then the data in the backup file would be restored on your phone.


Metoda 5: Restore lost messages from iTunes backup (Wolny)

This method is applicable to all iOS device. If you didn’t disable the automatic sync option in iTunes, it will back up your phone every time you synched your iPhone with iTunes. You can easily retrieve the messages with those backups.

Przywracanie z kopii zapasowej iTunes iphone

1. Podłącz iPhone'a do komputera, który ma plik kopii zapasowej.
2. Run the iTunes. Upewnij się, że jest to najnowsza wersja programu iTunes.
3. Po ujmowane telefonu iPhone iTunes, Przywracanie kopii zapasowej, kliknij przycisk, or choose File > Urządzenia > Przywrócić z powrotem w górę. Jeśli używasz iTunes 10.7 lub wcześniej, right click the device from the list and choose Restore from Backup.

But its disadvantage is the same as Method 4, You should always keep your iTunes backup up to date. Or you may lose your current data and settings since the iPhone would be fully erased and go back to the previous status.

And there is no ways to preview the contents in the backup, Również nie można odzyskać tylko ich część. Więc proponuję używać iPhone Odzyskiwanie danych.

Pokrewny: Jak odzyskać utracone zdjęcia z iPhone.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone

P: Niedawno dostałem iPhone 4 i zostały szczęśliwie uszkodzenia dala. Jednak, Usunąć obciążenie zdjęć przez pomyłkę, że nie chcesz usunąć,. Nie dokonywać żadnych kopii zapasowych za pomocą programu iTunes i ani Photostream lub coś podobnego. Więc co mogę zrobić, aby moje zdjęcia z powrotem.

JohnJackRice

P: I just synced over 2,000 photos from my camera roll on my iPhone 5S (działa na iOS 8) to iPhoto on MacBook Pro Snow Leopard. When the prompt asked to delete photos on phone, I clicked yes. The application wasn’t working after a while so I force quit. When I launch iPhoto again, the photos were not there and half the photos on my camera roll were gone. When I try to sync iPhoto with my iPhone, it says 0 Zdjęcia. How do I recover them?

h1kk1chan


Photos are not actually deleted

After you deleted photos on your iPhone, they are not gone, just you can’t see them. They are still be somewhere on the phone. And Apple doesn’t want people to access the data of deleted pictures. So we need a third party Odzyskiwanie danych iPhone narzędzie.

Pokrewny:
Jak pobrać wiadomości tekstowych z telefonu iPhone
Jak odzyskać utracone kontakty z iPhone

Proszę o uwagę!
Before we start to recover the data, you should notice these:

 1. Ustaw swój telefon iPhone w tryb lotu i nie należy go używać, dopóki nie znajdziesz tych zdjęć;
 2. Nie zsynchronizować iPhone z iTunes, iCloud lub innych narzędzi innych firm, unikanie "Usunięte zdjęcia" zostać zastąpione przez nowe dane.

6 metody do odzyskiwania skasowanych zdjęć z iPhone

Here we introduce 6 ways to recover the lost or deleted photos from iPhone. Przeczytaj je i wybrać ten, który może być odpowiedni do aktualnej sytuacji. Podczas procesu odzyskiwania, możemy potrzebować kopii zapasowej iTunes lub iCloud.

 1. Extract photos from iCloud backup using iPhone Backup Extractor software
 2. Extract photos from iTune backup with iPhone Photo Recovery tool
 3. Recover deleted photos directly on the iPhone
 4. Retrieve deleted photos directly from iCloud (Wolny)
 5. Restore lost photos from iTunes backup (Wolny)
 6. Przywracanie usuniętych zdjęć na iPhone z systemem iOS 8 (Wolny)

Metoda 1: Extract photos from iCloud backup using iPhone Backup Extractor software

This method is applicable to the case of people lost their photos but have an iCloud backup. Especially for those who lost their iPhone but want to get the photos back. It is suitable for all iPhone generation that running iOS 5 lub później, including the latest iPhone 6 i 6 Plus.

Please download and install the iPhone backup extractor software before following the steps.

Krok 1: Choose the recovery mode and Sign in your iCloud

After installed the iPhone Photo Recovery, proszę uruchomić program i wybrać tryb odzyskiwania “Recover from iCloud Backup Files”, wpisz swój Apple ID i hasło, aby zalogować się. The program would not keep the records of your account, password or content at any time during your sessions.

wyodrębnić Zdjęcia z iCloud

Krok 2: Download and analysis your iCloud backup

When you logged into iCloud, the program will list all iCloud backup files in your account. Choose the most recent one and click Pobierz, and then choose the type of files you would like to download, click Następny to continue. Potem, można skanować zawartość iCloud. Kliknij Rozpocznij skanowanie button to begin. It will take you some time, poczekaj, aż proces skanowania zakończone.

wyodrębnić Zdjęcia z iCloud

Krok 3: Preview and recover the photos you want from the iCloud backup

The scanning will last a few minutes. Once stops, można przeglądać wszystkie dane w pliku kopii zapasowej iCloud, like contacts, wiadomości, Zdjęcia, notes and more. Sprawdź je i zaznaczyć te trzeba. Następnie kliknij Wyzdrowieć button to save them on your computer. Program zapyta, czy chcesz umieścić odzyskane kontakty, notes and messages back to your iPhone if it is connected with your computer during the recovery process.

wyodrębnić Zdjęcia z iCloud


Metoda 2: Extract photos from iTunes backup with iPhone Photo Recovery tool

This method is suitable for those who backed up their iPhone with iTunes. If you have lost your photos, don’t have your iPhone around. Or your phone was stolen. You want the photos back. So please look at here, we will introduce how to extract the iTunes backup file and found the photos you want. First download the iPhone Photo Recovery tool. It has Windows version and Mac version, please make sure download the right one.

Krok 1: Choose your iTunes backup and extract it

Run the program and switch to the mode of “Odzyskiwanie danych z pliku kopii zapasowej iTunes”. Then all your iTunes backup on your computer will be found and listed. Select the one you want and click “Rozpocznij skanowanie” to extract it.

wyodrębnić Zdjęcia z kopii zapasowej iTunes

Krok 2: Preview and recover previous data

After a while, all data in the backup file will be extracted and displayed in categories. It contains deleted and existing items on your device. To separate them, please turn on “Only display the deleted items”. You can preview them and tick those photos you want. Następnie kliknij “Wyzdrowieć” przycisk. The contacts, notes and messages can be directly recovered to your iPhone if you keep your iPhone connected with your computer during the recovery process.

wyodrębnić Zdjęcia z kopii zapasowej iTunes


Metoda 3: Direct scan and recover deleted photos on the iPhone

This method only applies to iPhone 4 i iPhone 3GS. If you don’t have iCloud backup or iTunes backup of your iPhone, or your backups are out of date, then the last method is to using iPhone Data Recovery software to scan the iPhone directly and try to find them. Please download and install the software first.

Krok 1: Podłączyć iPhone do komputera i uruchomić program

Connect your iPhone 4/3GS to the computer, i uruchomić program. You’ll see the main window as below. Switch to the “Advanced Mode” through the button at the lower-right corner.

odzysk iphone zdjęcia

You will be asked to follow the 3-step introduction to enter device scanning mode. The program will ask you to download a plugin before entering the iPhone device scanning mode.

odzysk iphone zdjęcia

Krok 2: Uruchomić proces skanowania dla szuka utraconych zdjęć

After you click the “Początek” przycisk, and follow the steps to enter the device scanning mode. The program will analysis your iPhone for the lost data.

odzysk iphone zdjęcia

Krok 3: Podgląd i odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone

Po skanowaniu, wszystkie znalezione dane są wyświetlane w kategoriach, można przeglądać zdjęcia wg wyboru Rolka z aparatu lub Photo Stream. Tick those you want to get back and click “Wyzdrowieć” zapisać je na komputerze.

odzysk iphone zdjęcia

Uwaga: Zdjęcia znalezione tutaj zawiera usunięta, a także te, istniejące jeszcze na iPhone. Jeśli chcesz tylko zobaczyć usunięte zdjęcia, przesuń przycisk na górze, aby je rozdzielić: “Only display the deleted items.”


Metoda 4: Retrieve deleted photos directly from iCloud (Wolny)

This method applies to all iPhone generation running iOS 5 lub później. If you lost photos just after backed up with iCloud. You can restore from iCloud backup directly.

Na przykład, you just deleted some photos by accident, but you have backed up the iPhone with iCloud yesterday and didn’t take any photo after that. Then you can restore those photos from the backup directly. Or You got your iPhone stolen, but want to get your photos back. If you have other iOS device like iPad, you can login your iCloud account on it, and restore the photos from the iCloud backup. The photos would be downloaded to your iPad. Here are the steps.

1. Na urządzeniu z systemem iOS, go to Settings > Ogólny > Software Update. If a newer version of iOS is available, follow the onscreen instructions to download and install it.

2. Make sure you have a recent backup to restore from.
On your iOS 8 Urządzenie: Przejdź do Ustawienia > iCloud > Przechowywanie > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.
On your iOS 7 Urządzenie: Przejdź do Ustawienia > iCloud > Przechowywanie & Kopia zapasowa > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.

3.Przejdź do Ustawienia > Ogólny > Resetowanie, then tap “Erase all content and settings”.

Wymaż zawartość i ustawienia

4. In the Setup Assistant, proceed to “Set up your device”, tap Restore from a Backup, then sign in to iCloud.
5. Proceed to “Choose backup”, then choose from a list of available backups in iCloud. Then the data in the backup file would be restored on your phone.

Przywracanie iphone z archiwum iCloud

Uwaga: Before the restore from iCloud backup, you’ll have to erase all the content and settings from your iPhone. You may lose your new data and settings.


Metoda 5: Restore lost photos from iTunes backup (Wolny)

This method is applicable to all iOS device. If you didn’t disable the automatic sync option in iTunes, it will create a backup every time you synched your iPhone with your computer. You can easily retrieve the photos with those backups.

1. Podłącz iPhone'a do komputera, który ma plik kopii zapasowej.
2. Run the iTunes. Upewnij się, że jest to najnowsza wersja programu iTunes.
3. Po ujmowane telefonu iPhone iTunes, Przywracanie kopii zapasowej, kliknij przycisk, or choose File > Urządzenia > Przywrócić z powrotem w górę. Jeśli używasz iTunes 10.7 lub wcześniej, right click the device from the list and choose Restore from Backup.

Przywracanie z kopii zapasowej iTunes iphone

Uwaga:
1. You should always keep your iTunes backup up to date. Or you may lose your new data and settings since the iPhone would be fully erased and go back to the previous status.
2. Nie ma możliwości, aby obejrzeć zawartość w kopii zapasowej, and you can’t choose to recover part of them. This is the point that I think iPhone Backup Extractor does better than iTunes.


Metoda 6: Przywracanie usuniętych zdjęć na iPhone z systemem iOS 8 (Wolny)

Najnowsze iOS 8 has a new function on Photo app. You may found there are two new folders named “Recently Added” i “Recently Deleted” under Albums. Jak sama nazwa wskazuje, the photos you just got is in the “Recently Added” folder while the other folder “Recently Deleted” temporarily keeps the photos you have recently deleted. Tak, jeśli masz tylko usunięte zdjęcia lub obrazy przez przypadek, można je łatwo odzyskać. Tap into the “Recently Deleted” folder and choose the one you need. Następnie stuknij “Wyzdrowieć”. The photos would be moved to its original place.

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć w iOS 8

Jak odzyskać usunięte zdjęcia na urządzenia Android

Jeśli usunięto zdjęć przez pomyłkę lub przetrzeć urządzenie migać nowy ROM. Potem trzeba będzie przeczytać ten przewodnik krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak odzyskać utracone zdjęcia na Androida. Pokażemy Ci, jak łatwo jest. Wystarczy tylko się spieszyć.

Dlaczego można dostać zdjęcia z powrotem

Po usunięciu zdjęcia, filmy, muzyki lub innych treści, nie są one w rzeczywistości usunięte. Oni po prostu stają się niewidoczne. Są jeszcze na przechowywanie Android. Kiedy więc znaleźć kilka ważnych zdjęcia usunięte przez pomyłkę, należy działać szybko, jak najszybciej. Im szybciej działać, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby odzyskać usunięte zdjęcia.

Uwaga: Wyłącz Wi-Fi i połączenie danych będzie lepiej.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia na Androida

WARN: Proces odzyskiwania WYMAGA roota w telefonie, KTÓRE Vaid GWARANCJI.

1. Pobierz i zainstaluj Narzędzie do odzyskiwania danych Android pliku nazywa Dr.Fone dla Androida na komputerze.

2. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Musisz włączyć debugowanie USB na telefonie do tego procesu. Aplikacja nazywa Mobilego zostanie zainstalowana w telefonie.

Uwaga: Proszę nie uruchamiać żadnego innego oprogramowania do zarządzania systemem Android podczas procesu odzyskiwania.

Podłącz telefon do komputera

3. Wybierz typy plików, które chcesz odzyskać: Kontakt, Wiadomości, Dzienników połączeń, WhatsApp Wiadomości & Załączniki, Zdjęcia, Audio, Wideo i Dokumenty. Następnie kliknij Następny.

Wybierz typy plików do odzyskania

4. Wybierz do skanowania w poszukiwaniu usuniętych plików lub wszystkie pliki. Tylko skanowania usuniętych plików zajmie mniej czasu. Kliknij Następny.

Tryb skanowania

5. Program poinformować, że zostanie ona automatycznie wykorzenić telefonu i powrócić do stanu Nieukorzenione po odzyskaniu. Kliknij Początek.

6. Dr.Fone przeanalizuje swój telefon i uruchom go. I należy przyznać uprawnienia administratora, gdy komunikaty w telefonie.

7. Narzędzie do odzyskiwania skanuje telefon i listy wyników. Możesz obejrzeć i wybrać te, które chcesz odzyskać poprzez zaznaczenie pól przed nimi. Następnie kliknij Wyzdrowieć. Program zapyta gdzie zapisać odzyskane zdjęcia na komputerze. Poczekać do zakończenia procesu.

Jak wykonać kopię zapasową zdjęć na Androida

Można wykonać kopię zapasową zdjęć i filmów urządzenia: do zdjęć biblioteki Google poprzez włączenie automatycznego tworzenia kopii zapasowych w menu Ustawienia. Mogą to być zdjęcia wykonane za pomocą aparatu w telefonie, zdjęcia pobrać do urządzenia, i zdjęcia zapisane przez aplikacje.

Uwaga: Te zdjęcia są prywatne, chyba że zdecydujesz się nimi podzielić.

Kroki, aby włączyć Auto Backup w

 1. Na telefonie Android, kran Ustawienia Google aplikacja.
 2. Kran Automatycznego tworzenia kopii zapasowych
 3. Włącz przełącznik Na.

Auto-Backup

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowych na Android

Jeśli usunięto kilka bardzo ważnych wiadomości podczas opróżniania pole SMS. Musisz działać szybko. Ponieważ opróżniania pole SMS w rzeczywistości nie usunąć wiadomości, to po prostu ukrywa go przed bezpośrednim widokiem. Więc wciąż masz szansę je z powrotem, lub zostaną one zastąpione przez coś innego. Tutaj pokażemy, jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowych z telefonu Android.

Narzędzia do odzyskiwania skasowanych wiadomości tekstowych

Istnieje wiele narzędzi różni komputerami PC i Mac opartych mogą pomóc, i że w zasadzie to samo: podłączenie telefonu Android do komputera, skanowanie pamięci systemu Android, następnie zidentyfikować i odzyskać usunięte wiadomości. Poniżej przedstawiamy narzędzie Android Data Recovery: Dr.Fone dla Androida.

Pozostałe preparaty

Po pobrać program Android Odzyskiwanie danych. Mamy jeszcze coś do zrobienia.

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowych z Androida

Teraz możemy rozpocząć proces odzyskiwania. Znajdziesz to bardzo prosty i łatwy w obsłudze.

Uwaga: Proszę nie uruchamiać żadnego innego oprogramowania do zarządzania systemem Android w trakcie całego procesu odzyskiwania.

Krok 1: Uruchom narzędzie Android Data Recovery i podłączyć urządzenie do komputera.

Podłącz telefon Android lub tablet do komputera poprzez USB. Program pokaże, że łączy się z urządzeniem. Aplikacja o nazwie MOBILE zostaną zainstalowane na Twoim Androidzie zagwarantować połączenia i proces odzyskiwania.

Podłącz telefon do komputera

Krok 2: Wybierz typy plików, które chcesz odzyskać

Można odzyskać 8 typy plików, proszę zaznaczyć Wiadomości, a następnie kliknij przycisk Dalej. Jeśli chcesz odzyskać innych, albo, następnie zaznaczyć je wszystkie.

Wybierz typy plików do odzyskania

Krok 3: Wybierz tryb skanowania

Jeśli można zidentyfikować utraconych danych jest usuwany, możesz wybrać skanowanie tylko dla usuniętych plików. Albo należy spróbować inny tryb skanowania.

Uwaga: Tylko pliki skanowania usunięty zajmie mniej czasu.

Tryb skanowania

Krok 4: Gotowy do rozpoczęcia

Narzędzie do odzyskiwania automatycznie wykorzenić urządzenie odzyskać maksymalną ilość danych. Po zakończeniu procesu odzyskiwania urządzenie powróci do stanu Nieukorzenione. Kliknij przycisk Start.

Krok 5: Skanowanie Android

Program rozpocznie analizę urządzenia, i postarać się o zezwolenie na roota. Należy zwrócić się do urządzenia i pozwala na requrest SuperSU.

Krok 6: Podgląd i odzyskiwania skasowanych zawartości

Dr.Fone dla Androida wyświetli całą zawartość do odzyskania. Można je obejrzeć i zdecydować, co chcesz odzyskać. Zaznacz je i kliknij przycisk Recover. Odzyskane dane zostaną zapisane w formacie HTML lub TXT w komputerze.

Recover-sms-android

Jak już nigdy nie stracisz swoich wiadomości tekstowych

Najlepszym sposobem, aby uniknąć utraty danych jest tworzenie kopii zapasowych. Proponujemy darmową aplikację o nazwie SMS Backup & Przywracać.

1. Otwórz aplikację i wybierz Kopia zapasowa.
2. Wybierz co dokładnie chcesz utworzyć kopię zapasową, then tap Lokalna kopia zapasowa tylko. Będzie zapisać plik kopii zapasowej na dysku przechowywania Android. Jeśli chcesz wysłać plik kopii zapasowej do Dysku Google, Dropbox lub adres e-mail, można wybrać inne.

SMS-backup-restore-1
3. Aby przywrócić wiadomości z kopii zapasowej jest bardzo łatwe, dotknij Przywracać na stronie głównej, a następnie wybierz plik kopii zapasowej na liście. Jeśli wysłałeś kopię zapasową, wybierz z menu w prawym górnym rogu, then tap Wczytaj z.

SMS-backup-restore-2