ویندوز نمی تونم تشخیص-من-اندیشه تلفن

پنجره ها می تواند به رسمیت نمی شناسد تلفن Android من

"KitKat 4.4.2 در توجه 3. من دیگر نمی تواند انتقال فایل ها بین گوشی من و کامپیوتر من. حتی نمی دانند که آیا این یک مشکل WIN7 یا یک موضوع اندیشه, اما مشکوک آندروید از کامپیوتر ادامه به رسمیت شناختن درایو انگشت شست و دوربین. من با استفاده از کابل USB اصلی."

خوب, گاهی اوقات ویندوز می تواند دستگاه اندیشه خود را به رسمیت نمی شناسد. وقتی که شما تلفن خود را به برق وصل کردن, آن را به اتهام, اما به سادگی به عنوان یک دستگاه توسط ویندوز شناخته نمی. تنظیمات آندروید > ذخیره سازی هیچ راه ارائه نمی دهد به بررسی و یا تغییر دهد تنظیمات MTP.

ویندوز می توانید گوشی آندروید من به رسمیت نمی شناسد

این می تواند به دلایل بسیاری اتفاق می افتد, لطفا مراحل زیر را بررسی کنید:

1) لطفا از کابل USB اصلی استفاده
2) اطمینان حاصل کنید که درایور نصب درایور MTP به جای است کد: adb دستگاه(شما این کار را هنگامی که شما برای باز کردن / ریشه دستگاه شما. این مهم است. منم به همین دلیل خود را گرفتن شناسایی شده است.)
3) اطمینان حاصل کنید که تنظیمات ->شبکه -> منو -> USB اتصال کامپیوتر MTP است.
4) اشکال زدایی USB غیر فعال است.

راه برای فعال کردن اشکال زدایی USB

1) برای آندروید 2.3 و یا قبل از آن: را وارد کنید "تنظیمات" > کلیک کنید "نرم افزار" > کلیک کنید "توسعه" > ورود به "اشکال زدایی USB".
2) برای آندروید 3.0 به 4.1: را وارد کنید "تنظیمات" > کلیک کنید "گزینه های توسعه دهنده" > ورود به "اشکال زدایی USB".
3) برای آندروید 4.2 و یا جدیدتر: را وارد کنید "تنظیمات" > کلیک کنید "درباره تلفن" > "شماره ساخت" برای شیر 7 بار تا گرفتن توجه داشته باشید "شما در حالت توسعه" و یا "حالت برنامه فعال شده است" > بازگشت به "تنظیمات" > کلیک کنید "گزینه های توسعه دهنده" > ورود به "اشکال زدایی USB".

شما می توانید به عنوان خوانده شده چگونگی فعال کردن اشکال زدایی USB بر روی دستگاه آندروید خود را برای جزئیات.

به اشتراک گذاشتن دکمه