ریشه

چه “ریشه تلفن” متوسط

Q: “من ریشه شنیده تلفن و یا تلفن ریشه, ریشه کن, غیره. در انجمن اندیشه اما من نمی دانم آنچه در آن به معنی. آیا می توانید آن را در شرایط ساده توضیح?”

ریشه کن تلفن

To “ریشه” گوشی خود را به معنای به دست آوردن دسترسی ریشه (حقوق مدیر) بر روی سیستم عامل تلفن خود را. این برنامه در حال اجرا مشابه به عنوان مدیر در ویندوز. هنگامی که یک گوشی جدید شما, در حالی که بسیاری از تنظیمات وجود دارد شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن, شما تنها می توانید تغییر دهد چه سازنده شما اجازه می دهد تا به. با دسترسی ریشه, شما می توانید برنامه گوشی در بسیار عمیق ترین سطح را تغییر دهید, حتی سیستم عامل.

شما می دانید, اکثر گوشی های دارای دسترسی محدود در مورد آنچه شما می توانید و نمی تواند بر روی آن انجام. این چیز بدی نیست, دلیل آن می تواند کاربران را از به طور تصادفی شکستن چیزی نگه داشتن آنها باید ظرف غذا با نه, مانند فایل های سیستم. اما, چیزی است که آنها محدود واقعا تا مأموریت مهم نیست.

مثلا, آنها ممکن است قبل از نصب برخی از برنامه های غیر ضروری را بر روی تلفن خود را که شما نمی توانید حذف, اما ریشه کن تلفن خود را به شما این اجازه را. آن را نیز به شما اجازه ارتقاء به نسخه های جدیدتر از اندیشه قبل از تولید کننده و یا ارائه دهنده سلول را به روز رسانی در دسترس شما. چه تر است, شما می توانید فشرده سفارشی را بر روی تلفن خود را در فلش.

ریشه کن ممکن است ضمانت نامه را حفره, و یک شانس کوچک است که شما به طور کامل می تواند گوشی خود را برای همیشه لطفا برای شکستن وجود دارد. شما باید آن را جدی بگیرند. اما هنوز هم کاملا ارزش آن را برای تمام کننده موضوعات به شما دسترسی به.

برای اطلاعات بیشتر, شما می توانید این به عنوان خوانده شده:

چه از ریشه به دست آوردن من?
آیا هیچ گونه خطری برای ریشه تلفن شما وجود دارد?
بوت لودر و چگونه به باز کردن چیست?
چگونه برای ریشه رایانه لوحی و تلفن خود را در اندیشه و?
چگونه تا از تلفن آندروید

به اشتراک گذاشتن دکمه