چرا به ریشه

آنچه را می توانم از ریشه به دست آوردن

من گوشی من ریشه اند. در حال حاضر آنچه? چه از ریشه به دست آوردن من?” این یک سوال مشترک توسط کسانی اند که فقط ریشه تلفن های خود را است. در حقیقت, قبل از اینکه شما تلفن خود را ریشه, شما ممکن است بخواهید بدانید که چه برنامه ها, فشرده و مزایای دیگر شما می توانید از ریشه کن کنید. و در اینجا است که چرا شما باید تلفن خود را در اندیشه ریشه.

مربوط:

میانگین ریشه چیست?
خطرات ناشی از ریشه تلفن خود را
چگونه به باز کردن بوت لودر خود را
چگونه برای ریشه دستگاه اندیشه خود را
چگونه تا از تلفن آندروید

نام محصول عزل

تولید کننده تلفن همیشه می افزاید برنامه های خود را به تلفن که اغلب به عنوان برنامه های سیستم مشخص شده و از این رو قابل حذف شدن نیست (به عنوان مثال.: سامسونگ موسیقی توپی, کتاب هاب و غیره). آنها ممکن است گوشی خود را آهسته را و اشغال حافظه و فضای. با دسترسی ریشه, شما می توانید از شر آنها خلاص.

Bloatware ها حذف

اورکلاک و یا underclock CPU

با برنامه مانند SetCPU, شما می توانید سرعت پردازنده تلفن خود را اورکلاک کنترل (مجموعه فرکانس CPU حداکثر خود بالاتر از مقدار استاندارد آن) و یا underclocking (تنظیم آن را از ارزش آن کمتر دقیقه). اورکلاک کمک می کند تا اگر شما می خواهید برای اجرای برنامه است که باید مورد نیاز بالا. در حالی که کمک می کند تا در گرفتن underclocking یک زندگی بهتر باتری.

مثلا, شما می توانید پردازنده خود را اورکلاک زمانی که شما بازی گرافیک فشرده, اما حداقل توان لخت آنها را جلب زمانی که صفحه نمایش خاموش است.

SetCPU برای کاربران ریشه

پشتیبان گیری بهتر

گوگل یک کار خوب از نگه داشتن اطلاعات تماس, پست, پیام, تقویم, عکس, برنامه و چیزهای دیگر گوگل-Y به منظور. اما با نرم افزاری به نام پشتیبان گیری تیتانیوم, نه تنها از همه از برنامه های خود را, اما همچنین می تواند به بالا و تمام داده های ذخیره شده در آن برنامه.

تیتانیوم پشتیبان گیری

دریافت به روز رسانی سریع تر

تولید کنندگان تلفن آندروید همیشه ماه را به انتشار آخرین به روز رسانی آندروید (و حتی برخی از تلفن های هیچ شانسی برای ارتقاء دارند). هنگامی که گوگل اعلام کرد اب نبات چوبی, شاید شما هنوز برای دریافت JellyBean. پس چرا شما هنوز هم برای آخرین OS انتظار زمانی که شما به سادگی می تواند گوشی خود را ریشه کن و آن را در حال حاضر? چه کسی صبر?

جامعه برنامه نویس Android اغلب قادر به دریافت سیستم عامل جدید بر روی ماه تلفن قبل از حامل به روز رسانی را منتشر. هنگامی که شما در حال ریشه, شما فقط نیاز به پیدا کردن سیستم عامل نسخه شما می خواهید و آن را نصب کنید (بهینه سازی شده برای دستگاه خاص خود را).

همه چیز به طور خودکار

با برنامه بسیار جذاب Tasker, که با استفاده از "اگر این, پس از آن که "ذهنیت, شما می توانید گوشی خود را یک نابغه را. این می تواند همه چیز را بر روی تلفن خود را به طور خودکار. مثلا, شما به طور خودکار می تواند گوشی خود را خاموش در شب, روشن Wi-Fi خود را هنگامی که شما در خانه هستید, باز کردن برنامه موسیقی که شما را به بلوتوث خودرو خود را متصل. در حقیقت, آن دسترسی ریشه لازم نیست, اما اگر شما به ریشه, آن را می توانید خیلی بیشتر از شما فکر می کنم انجام. برای الهام اتوماسیون تر, وارسی اینجا.

کیسه های

فلش ROM سفارشی

این یکی از بهترین مزایای ریشه کن است. ROM سفارشی است که اساسا یک نسخه سفارشی از اندیشه, آن ممکن است یک نسخه سهام از اندیشه, می افزاید: چند ویژگی های مفید, می افزاید: بسیاری از ویژگیهای منحصر به فرد واقعا, یا تغییر اندیشه خود را از سر تا پا. به هر حال, سیانوژن مد رام بسیار محبوب که بسیاری از مردم در تلفن های خود قرار داده است.

سیانوژن مد

یادداشت: شما در واقع نیاز به دسترسی ریشه نمی فلش ROM سفارشی, هر چند شما نیاز دارید باز کردن بوت لودر خود را (یک فرایند است که گاهی اوقات همراه با دسترسی ریشه همراه). و شما همیشه باید قبل از نصب هر گونه ROM انجام پشتیبان گیری, دلیل این که شما ممکن است نیاز به پاک کردن تمام داده ها و کش را بر روی تلفن خود را قبل از نصب یک ROM.

علاوه بر موارد فوق, مزایای دیگر که شما می توانید توسط خودتان حفاری وجود دارد. در پایان, من باید به شما یادآوری می کنند که ریشه خواهد شد آجر تلفن خود را برای همیشه لطفا برای, پس لطفا با احتیاط. اما من فکر می کنم آن را به ارزش خطر.

به اشتراک گذاشتن دکمه