انتقال آیفون-داده-به-GALAXY-S5

چگونه به انتقال داده ها از آی فون به کهکشان S5

شما خواهد بود خوشحالم که شما انتخاب کنید تا کهکشان S5 جدید, اما در مشکل کمی با کپی کردن مخاطبین خود, پیام, تقویم, تصاویر و دیگر داده ها را از آی فون خود را به کهکشان S5. در اینجا شما را معرفی 2 راه هایی برای انتقال داده ها از آی فون خود را به کهکشان S5.

روش 1: انتقال اطلاعات به کهکشان با استفاده از سامسونگ هوشمند سوئیچ، برنامه تلفن همراه

سامسونگ ارسال نامه برنامه رایگان به نام موبایل سوئیچ های هوشمند برای کمک به مردم انتقال اطلاعات حیاتی ذخیره شده در پشتیبان گیری iCloud خود را به طوری که کاربران آیفون ممکن است تمایل بیشتری به استفاده از کهکشان S5 جدید. این نرم افزار که آن را آسان برای انتقال مخاطبین خود است, پیام, عکس, موسیقی و دیگر اطلاعات از گوشی های هوشمند قدیمی خود را (در حال حاضر پشتیبانی از حرکت از بسیاری آیفون, شاه توت, LG, نوکیا (موبایل) و گوشی های هوشمند سامسونگ) به کهکشان S4, S5 و سایر مدل ها.

1. بازگشت به بالا آی فون خود را با استفاده از iCloud. (همچنین مشاهده کنید: چگونه به عقب آی فون خود را با استفاده از iCloud)

2. انتخاب کنید تا نام تجاری خود را کهکشان جدید S5 و نصب رایگان سوئیچ سامسونگ هوشمند برنامه موبایل از فروشگاه بازی گوگل.

3. راه اندازی نرم افزار, را انتخاب کنید واردات از iCloud. سپس ID و رمز عبور اپل خود را وارد کنید. پس از ورود, شیر پشتیبان گیری اخیر در لیست و منتظر اطلاعات به پر.

انتقال داده به کهکشان-S5

4. در صفحه بعد خواهد محتوا را در پشتیبان گیری با طبقه لیست. انتخاب کنید که کدام آیتم شما می خواهید برای انتقال و یا فقط تیک تیک انتخاب همه totransfer تمام داده ها. سپس شیر واردات دکمه در پایین. پیام جدید روی صفحه ظاهر خواهد شد, توضیح نحوه انتقال اقلام بزرگتر مانند موسیقی و فیلم جدید خود را به سامسونگ کهکشان S5.

انتقال داده به کهکشان s5-2

5. بسته به سرعت اتصال شما, و اندازه از پشتیبان گیری, روند واردات را در حالی که. پس از انتقال به پایان رسید, را فشار دهید انجام شد دکمه برای خروج از برنامه. تماس با شما, پیام ها و دیگر داده ها را در خود کهکشان S5 در حال حاضر. سپس شما می توانید برنامه را حذف کنید.

روش 2: انتقال اطلاعات از آیفون به گلکسی S5 با استفاده از نرم افزار MobileTrans

مختلف با موبایل سوئیچ های هوشمند, MobileTrans شاخه است. این توسط نرم افزار با Wondershare توسعه داده شد. این کمک خواهد کرد که شما را به انتقال داده ها بین آیفون, آندروید, نوکیا (موبایل) تلفن و موبایل در یک کلیک. کاملا, شما کهکشان S5 شامل. در حقیقت, هر گوشی های هوشمند دیگر آندروید.

اول, شما نیاز به آن را دانلود کنید اینجا (برای ویندوز و برای مک) . سپس مراحل زیر را دنبال.

1. راه اندازی MobileTrans بعد از شما آن را نصب

را انتخاب کنید تلفن به انتقال تلفن حالت. این نرم افزار با پشتیبانی از بازسازی از پشتیبان گیری, به بالا و تلفن خود را و پاک کردن تلفن قدیمی شما اگر شما می خواهید به فروش آن.

2. Conect هر دو آی فون خود را و کهکشان S5 را به کامپیوتر شما

را به کامپیوتر خود وصل قدیمی آی فون خود را و جدید کهکشان S5 در یک زمان. پس از برنامه تشخیص دستگاه, آن را به مطالب در آی فون خود را شبیه به این را نشان می دهد. تیک آیتم شما می خواهید برای انتقال. از آیفون به آندروید, شما می توانید تماس های انتقال, پیام های متنی, عکس, موسیقی و فیلم.

یادداشت: برای موفقیت انتقال داده با ارزش از آیفون, این برنامه نیاز به آیتونز نصب شده. و آن را به شما یادآوری می کنند که اگر شما آیتونز ندارد.

3. انتقال تمام اطلاعات شما می خواستم به نام تجاری جدید خود را کهکشان S5

کلیک کنید شروع کپی دکمه برای شروع روند انتقال. این نرم افزار به شما اگر شما می خواهید برای پاک کردن تمام داده ها بر روی گوشی آندروید توسط تیک تاک بپرسید پاک کردن داده ها قبل از کپی. در این صورت تقلید از داده ها در تلفن جدید خود را کاهش می دهد اگر شما برخی از اطلاعات قبل از وارد یا آن را قبلا برای یک زمان کوتاه توسط یکی از دوستان یا اعضای خانواده مورد استفاده قرار گرفت. روند انتقال خواهد در حالی که بستگی به سرعت اتصال شما و اندازه داده.

یادداشت: آیا قطع است یا نه آیفون یا تلفن آندروید تا MobileTrans نرم افزار به شما هشدار می دهد که کل فرآیند انتقال کامل است.

به اشتراک گذاشتن دکمه