بالا 7 بهترین نرم افزار دی وی دی چاک دهنده رایگان

اگر چه بلو ری در حال حاضر تبدیل شدن به امروز بیشتر رایج. DVD است که هنوز هم غالب در بازار. و یک نرم افزار DVD چاک دهنده خواهد بود برنامه باید، باید برای عاشقان DVD. شما می توانید محتوای دی وی دی به فایل های ویدئویی را با کدگذاری DVD در MP4 کپی, AVI, MKV, مصرف غذا, WMV و یا فرمت های ویدیویی دیگر. فایل های پاره پاره را می توان بر روی کامپیوتر و یا دستگاه های دیگر را نجات داد, مانند تلفن همراه و تبلت, برای ویرایش بیشتر, پشتیبان, به اشتراک گذاری یا پخش.

اگر شما از یک مجموعه بزرگ از فیلم های دی وی دی و ویدیو های از موسیقی, می خواهید برای استخراج یک فصل و یا به آن نسخه پشتیبان کامل از آنها. شما ممکن است نیاز به دی وی دی چاک دهنده. و اگر شما همیشه به دنبال رایگان دی وی دی چاک دهنده, نمی دانم که بهترین. در اینجا ما به شما یک بررسی از بالا رایگان دی وی دی چاک دهنده را.

همچنین مشاهده کنید: بهترین نرم افزار رایگان دی وی دی چاک برای مک

من چند ربرس رایگان DVD آزمایش, این واقعا سخت است برای گفتن که یکی از بهترین است. شاید پشتیبانی از فرمت های مختلف خروجی ویدئو, اما می تواند حفاظت رمزگشایی. شاید B می توانید آخرین دی وی دی حفاظت شده تبدیل. اما, آن را به ساعت تبدیل DVD را. حتی گرفتن نتیجه بهتر در هنگام استفاده از C و D با هم.

بیایید نگاهی که در حال حاضر در لیست هستند.

با WinX DVD چاک دهنده: بهترین سریعترین رایگان دی وی دی چاک دهنده برای تبدیل و تبدیل دی وی دی به MP4, AVI, WMV, آیفون, آندروید

نرم دی وی دی چاک دهندهبا WinX DVD چاک دهنده DVD تبدیل رایگان نرم افزار مستقل برای ویندوز و مکینتاش می باشد. این می تواند دی وی دی به فرمت های ویدیویی مختلف از جمله MP4 تبدیل, WMV, مصرف غذا, FLV, MPEG, و یا دی وی دی به آی فون, آی پاد, تلویزیون اپل, آندروید, PSP فیلم ها در سرعت سریع بدون هیچ گونه پشتیبانی 3سوم-بسته های کدک حزب.

این نرم افزار رایگان و شاخه. نسخه رایگان اجازه می دهد تا شما را به حذف تمام حمایت های DVD کپی رایج, از جمله رمزگذاری CSS, کد منطقه, سونی ARCCOS, UOPs, APS, RCE, غیره. و تبدیل دی وی دی به ویدئو. در حالی که نشانی از آخرین دیزنی محافظت شده DVD را پشتیبانی نمی کند. اگر شما می خواهید برای انجام این کار, شما نیاز به ارتقاء به پلاتین و یا استفاده از برنامه های دیگر برای حذف حفاظت از کپی اولین.

از HandBrake: منبع باز ویدیو کدگذار, پشتیبانی از تقریبا هر فرمت

ترمز دستیاز HandBrake رمزگذار ویدئو های مورد علاقه ما برای ساده آن است, آسان برای استفاده, آسان برای نصب, و گزینه های قدرتمند افزایش سرعت برای دریافت بهترین کیفیت تبدیل به عنوان یک نتیجه. این یک ابزار منبع باز برای تبدیل فیلم ها و DVD به تقریبا هر فرمت است, در دسترس برای ویندوز, لینوکس یا Mac OS X.

این عالی است اما تنها قادر به خواندن و تبدیل کد غیر محافظت شده DVD. برای آن غیر قانونی است. بنابراین شما نیاز به استفاده از 3سوم-نرم افزار شخص به حذف proctection اول, مثلا, نرم افزار AnyDVD is a good choice, پس از آن خواندن و پاره کردن دی وی دی با HandBrake.

DVDFab با HD Decrypter: کپی دی وی دی و بلو ری به دیسک های خالی و یا دیسک سخت, دو حالت کپی دسترس

نرم افزار DVDFab-HD-decrypter
در حقیقت, DVDFab با HD Decrypter بخشی از DVDFab با کپی دی وی دی و Blu-ray را کپی می باشد. پس از آن است که بیشتر شبیه به یک کپی DVD به جای دی وی دی چاک دهنده. این نسخهها کار میکند به عنوان یک DVD Decrypter رایگان, می تواند حفاظت را حذف و کپی DVD / مطالب بلو ری به دیسک های شیرین و مطلوب و یا دیسک سخت(نسخه رایگان ممکن است آخرین حفاظت رمزگشایی را پشتیبانی نمی کند). این شما را قادر به یکی از دو کپی دیسک کامل و یا فقط کپی فیلم اصلی.

نسخه رایگان تنها می توانید انجام دهید 1:1 کپی, را پشتیبانی نمی کند فشرده سازی یک DVD9 به DVD5. یا شما نیاز به پرداخت. این می تواند دیسک های بار, پوشه و تصویر ISO, و خروجی همان.

MakeMKV: با یک کلیک souliton برای تبدیل DVD و Blu-ray به MKV

MakeMKVMakeMKV می تواند به سرعت و به راحتی دی وی دی و دیسک های بلو ری به فایل های MKV با کیفیت بالا تنها با یک کلیک. این فقط می تواند خروجی با فرمت MKV و با پشتیبانی از DVD های تجاری و Blu-ray دیسک های حفاظت. DVD تبدیل همیشه آزاد خواهد شد, اما بلو ری تبدیل فقط تا زمانی که آزاد است 30 روز.

MakeMKV از اختصاصی تبدیل ویدئو کلیپ ها (و معمولا رمزگذاری شده) دیسک به مجموعه ای از فایل های MKV, حفظ اطلاعات بیشتر، اما آن را به هیچ وجه تغییر نمی کند. پس از آن بسیار سریع, می تواند تبدیل به همان سرعتی که درایو شما می توانید داده ها به عنوان خوانده شده.

یادداشت: فرمت MKV می تواند آهنگ های مختلف صوتی / تصویری با تمامی متا اطلاعات ذخیره و حفظ فصل. هستند بسیاری از بازیکنان است که می تواند فایل های MKV تقریبا بر روی تمام سیستم عامل بازی وجود دارد, شما می توانید علاقه مند بهترین 4 پخش MKV در سیستم عامل مک X.

کارخانه فرمت: تبدیل دی وی دی و سی دی های mucis به فرمت های فایل های متعدد مناسب برای دستگاه های قابل حمل

کارخانه فرمتهمانطور که از نام آن, این نرم افزار رایگان قوی ترین در فرمت های فایل های متعدد آن حمایت است, از جمله ویدیو به ویدیو, صوتی به صوتی, دی وی دی به ویدئو, و همچنین تصویر به تصویر. این انعطاف پذیر و قابل تنظیم است و اجازه می دهد تا چندین تنظیمات خروجی مانند اضافه کردن نوشته و متن شما را تغییر می دهد, زیرنویس و بسیاری از گزینه های دیگر.

کارخانه فرمت پشتیبانی از تبدیل دی وی دی حفاظت, اما به آزمون من, آن را می توانید تنها بخشی از آنها را. شاید فقط می توانید برخی از CSS محافظت شده دی وی دی های قدیمی پشتیبانی.

کارخانه قالب رایگان, اما بسیاری از تبلیغات آزار دهنده در رابط کاربری آن وجود دارد.

Freemake: نرم افزار رایگان نهایی قدرتمند برای تبدیل ویدئو و دی وی دی

دانلود Freemake-ویدئو تبدیلFreemake نرم افزار قدرتمند نهایی است, آن را نه تنها یک مبدل ویدئویی است, بلکه وی دی چاک دهنده, دی وی دی رایتر, ضبط و پخش اشعه سوز, آنلاین تبدیل MP3, نمایش به صورت اسلاید ساز و تر. همچنین این برنامه 200+ فرمت های ورودی و قادر به تبدیل فیلم ها به دستگاه های قابل حمل, مانند اپل, آیفون, آی پاد, آندروید, PSP, توت سیاه, غیره. رایت ویدئو به دی وی دی و دیسک های Blu-ray. ریپ فیلم های آنلاین با URL مستقیم جا به جا از 50+ سایت.

اما آن را به دی وی دی های رمزگذاری شده را پشتیبانی نمی کند یا. این تصادفات در تقریبا در تمام دی وی دی های تجاری من مانند ثور و مرد آهنین 3.

یادداشت: و این نرم افزار نیاز به دات نت فریم ورک 4.0 نمایش کارفرما. اگر شما آن را ندارید, جادوگر در راه اندازی Freemake آن را به PC خود نصب کنید.

DVD پلاستیک حرارتی: راه حل رایگان برای کوچک کردن دی وی دی اصلی را بر روی رسانه ضبط.

DVD-کوچکDVD کوچک یکی از محبوب ترین ربرس رایگان دی وی دی که به طور موثر به عقب خواهد شد تا دیسک های DVD می باشد, است که از رابط براق با توانایی منحصر به فرد فشرده سازی داده های DVD به استاندارد 4.7 فرفره DVD. این است که قادر به تبدیل دی وی دی به هارد دیسک خود را به عنوان فایل های ویدئویی و یا به عنوان یک تصویر ISO است. سپس شما می توانید فایل های خروجی با ادغام با نرم افزار Nero و یا دیگر نرم افزار رایت دی وی دی رایت.

این به روز نشده است از آن در منتشر شد 2006, و ممکن است قادر به رمزگشایی برخی از دی وی دی با جدیدتر کپی حفاظت.

دانلود صفحه

حالا که شما را دیده ام بالا 7 بهترین ربرس DVD رایگان. برخی از آنها رمزگذاری DVD را پشتیبانی نمی کند. بعضی از فیلم با کیفیت بزرگ. برای تست من, برخی از رمزگذاری می تواند حذف, در حالی که برخی نمی. پس, شاید استفاده از دو یا سه نفر از آنها می تواند با DVD خود را کاملا برخورد.

به اشتراک گذاشتن دکمه