recover data after iphone jailbreak

چگونه به بازگرداندن داده ها پس از فرار از زندان آیفون

آیا تمام اطلاعات من من از دست دادن اگر من فرار از زندان من آیفون / آی پد

نخست بدانید, شما هر گونه اطلاعات را از اصطلاحا jailbreake در آی فون یا آی پد از دست دادن نیست. اصطلاحا jailbreake محدودیت بر روی دستگاه به طوری که ما می توانیم دسترسی ریشه را به فایل سیستم های iOS و مدیریت کنید. این شما را از پشتیبان گیری و همگام سازی با iTunes جلوگیری نمی کند. اما اصطلاحا jailbreake از هر راه همواره خطر از دست دادن داده ها اجرا می شود.

همچنین مشاهده کنید:
چگونه به jialbreak 7.1.x های iOS با PANGU در ویندوز
چگونه به فرار از زندان در iOS 7.1.x با PANGU در مک

چگونه برای بازگرداندن اطلاعات از آیفون پس از فرار از زندان

مشت همه, دریافت ابزار آیفون بازیابی اطلاعات. مسلما شما همچنین می توانید از iTunes برای بازگرداندن اطلاعات از آی فون خود را با استفاده از.

گام 1: دانلود آیفون بازیابی اطلاعات (مک کاربر اینجا کلیک نمایید) و نصب. کدام برنامه قابل اعتماد است که می تواند دستگاه شما را اسکن و بازیابی تماس های قبلی است, SMS, یادداشت ها, عکس, فیلم ها و بیشتر.

گام 2: اجرای برنامه پس از نصب آن, حالت به نام "بازیابی از iTunes پشتیبان گیری فایل" را انتخاب کنید. و پس از آن شما یک لیست از شما تمام فایل های پشتیبان از iTunes را ببینید, فایل جدید ترین نسخه پشتیبان تهیه را انتخاب کنید و روی دکمه "شروع اسکن".

گام 3: پس از اسکن, شما می توانید تمام مطالب قبلی در فایل های iTunes نسخه پشتیبان تهیه پیش نمایش, کسانی که شما می خواهید را انتخاب کنید و بر روی "بازیابی". شما در حال بازگرداندن همه آنها در حال حاضر.

از این رو, شما باید فرار از زندان قبل از همیشه پشتیبان گیری. این فقط به شما چند دقیقه طول می کشد, اما آن نقش بسیار مهمی در زندگی شما بازی.

به اشتراک گذاشتن دکمه