Samsung S4 کهکشان

چگونه به از دست رفته بازیابی عکس ها و یا فیلم ها از کهکشان سامسونگ S6 / 05/04

همانطور که می دانیم, سامسونگ کهکشان S سری یک دوربین خوب و صفحه نمایش با وضوح بالا. شما می توانید فیلم ها با کیفیت بسیار بالا را & عکس های اطراف خود را, اشتراک گذاری با دوستان و خانواده خود را, که واقعا سرد است.

اما, هنوز خطرات از دست دادن عکس ها و فیلم را در هر زمان به دلیل حذف تصادفی یا خطا داده ها وجود دارد. شما باید یک عادت خوب از پشتیبان گیری منظم را تشکیل می دهند. سپس شما نمی خواهد وحشت وقتی از دست دادن چیزی مهم. حتی اگر شما یک نسخه پشتیبان تهیه ندارد, شما هنوز هم فرصتی برای بازیابی عکس ها و یا فیلم ها با استفاده از داشته آندروید بازیابی اطلاعات.

Dr.Fone for Android یک خطر است & آسان برای استفاده از آندروید برنامه های بازیابی اطلاعات و می تواند کمک به شما برای بازیابی هر گونه اطلاعات مانند عکس, فیلم ها, تماس با ما, پیام های متنی, اسناد و مدارک, موسیقی & فایل های آرشیو و غیره. در خود کهکشان S6 / 5/4.

آماده سازی

1. دانلود بازیابی اطلاعات آندروید و نصب آن. (نسخه ویندوز و نسخه مک)

2. ریشه کن گوشی آندروید خود را. (همچنین مشاهده کنید: چگونه برای ریشه کن دستگاه های آندروید.)

P.S. هنوز به آندروید ارتقا نیست 6.0, زیرا آن را سخت به ریشه.

مراحل به بازیابی اطلاعات از گلکسی S6 / 5/4

گام 1, اتصال خود را گلکسی S6 / 5/4 تا PC
راه اندازی Dr.Fone برای آندروید, شما در پنجره اصلی زیر دریافت کنید. لطفا کهکشان خود را از طریق یک کابل USB را به کامپیوتر وصل.

connect Galaxy S4 to computer

گام 2, فعال کردن اشکال زدایی USB (اختیاری)
اگر شما اشکال زدایی USB خود را در کهکشان S قبل از فعال کرده اند, شما می توانید این مرحله را نادیده, دیگری به شما خواهد کرد یک پنجره به شرح زیر. لطفا عبارت دقیق دنبال در پنجره آن را راه در حال حاضر: وارد شدن “تنظیمات” > کلیک کنید “درباره تلفن” > شیر “شماره ساخت” برای 7 بار تا گرفتن توجه داشته باشید “شما تحت حالت برنامه نویس است” یا “حالت برنامه نویس فعال شده است” > برگشت به “تنظیمات” > کلیک کنید “گزینه های توسعه” > بررسی “اشکال زدایی USB”.

برای جزئیات, شما می توانید این پست به عنوان خوانده شده: چگونگی فعال کردن اشکال زدایی USB بر روی دستگاه آندروید خود را.

enable usb debugging

گام 3, شروع کردن به داده ها بر روی دستگاه شما
پس از فعال اشکال زدایی USB, برنامه دستگاه خود را به طور خودکار تشخیص. سپس کلیک کنید “شروع” به تجزیه و تحلیل داده ها بر روی دستگاه شما. لطفا توجه داشته باشید که بهتر است برای نگه داشتن باتری بیشتر از 20% قبل از اسکن.

scanning-lost-data

یادداشت: اگر دستگاه شما است قبل از ریشه, برنامه شروع خواهد شد اسکن به طور مستقیم پس از تجزیه و تحلیل. و یا شما نیاز به اجازه می دهد که مجوز برنامه کاربران بالاتر را میدهد بر روی صفحه نمایش گوشی خود را. فقط کلیک کنید “اجازه دادن” هنگامی که پیام بالا میآید از روی صفحه نمایش دستگاه خود را. سپس به کامپیوتر شما, کلیک کنید و “شروع” بر روی صفحه نمایش برنامه به اسکن دستگاه شما.

allow superuser authorization

یادداشت: آیا دستگاه شما در طول اسکن قطع نمی, و یا اسکن شکست مواجه خواهد شد. اگر برنامه اسکن برای مدت طولانی شروع نشد, لطفا دوباره سعی کنید. و برخی از دستگاه ها در حال حاضر “اجازه دادن” را فشار دهید برای چند بار. فقط آن را کلیک کنید تا آن را دوباره ظاهر می شود و یا برنامه شروع به اسکن.

do not disconnect device

گام 4, پیش نمایش و بازیابی
فرآیند اسکن را در حالی که. سپس شما می توانید تمام اطلاعات قابل بازیابی که در نتیجه اسکن طبقه بندی شده اند بر اساس طبقه بندی پیش نمایش. علامت کسانی که می خواهید کلیک کنید و “بهبود یافتن” به آنها را ذخیره کنید بر روی کامپیوتر شما.

preview and recover

یادداشت: تماس با ما حذف شده, پیام های متنی, و دیگری نیز در نتیجه نمایش داده می شود, و اس ام اس ها و تماس های پاک شده با رنگ قرمز نشان داده شده است. شما می توانید آنها را با رنگ از هم جدا.

به اشتراک گذاشتن دکمه