در iOS-8

چگونه به بازیابی حذف شده در عکس های iOS 8

به طور تصادفی حذف عکس در آی فون یا آی پد خود را که قطعا شما دیوانه را. سابقا, شما که فکر می کنم آنها فقط رفته. اما در حال حاضر ما یک فرصت به آنها پشت کرده اند.

اپل در iOS منتشر کرده است 8 بتا به توسعه دهندگان برای حفر اطراف و کشف ویژگی های جدید چند روز پیش. اگر شما دانلود و نصب سیستم عامل iOS 8, شما ممکن است متوجه شد که برنامه عکس دو پوشه جدید به نام "به تازگی افزوده شده 'و' به تازگی حذف شده 'در آلبوم ها. همانطور که از نام نشان می دهد, عکس های شما فقط در "به تازگی افزوده شده 'پوشه در حالی که پوشه دیگر به تازگی حذف شده' به طور موقت از عکس شما به تازگی حذف نگه می دارد. پس, اگر شما فقط عکس ها و تصاویر خود را به طور تصادفی پاک شده, شما به راحتی می توانید آنها را بازیابی.

از iOS8-عکس-به تازگی حذف

اگر عکس می خواهید به بهبود است در داخل این پوشه نمی, شما می توانید سعی کنید به آنها بهبود یافتن از نسخه پشتیبان تهیه iTunes شما, تا زمانی که آنها را تا قبل از حمایت است. این مراحل ساده را دنبال کنید:

گام 1: باز کردن نرم افزار آیفون استخراج پشتیبان گیری, تبدیل به "بازیابی از iTunes پشتیبان گیری فایل 'در بالای. سپس شما می توانید تمام iTunes شما فایل های پشتیبان از آی فون خود را مشاهده کنید, iPad و آی پاد لمسی است که تا به حال با iTunes همگام سازی (آیتونز به طور خودکار به عقب خواهد شد تا دستگاه خود را هنگامی که همگام سازی). یکی از شما می خواهید را انتخاب کرده و کلیک کنید 'شروع اسکن' را برای آن استخراج.

گام 2: وقتی اسکن کامل شده است, شما می توانید تمام اطلاعات پیش نمایش است که فایل پشتیبان آیتونز شامل. آنها با انواع فایل های طبقه بندی شده اند. شما نمیتوانید عکس ها حذف در زیر عکس را ببینید & فیلم ها رده. علامت گذاری عکس ها شما می خواهید و کلیک کنید “بهبود یافتن” را فشار دهید تا آنها را ذخیره کنید به کامپیوتر شما.

گام 3: اجرای iTunes و دوباره همگام عکس های بهبود به دستگاه های خود را.

به اشتراک گذاشتن دکمه

  • جک چنل

    تشکر از شما برای بازیابی داده های آیفون که من هیچ وقت نمی دانید !! من حل شده این مشکل بازیابی تصاویر آیفون, بسیار سپاس گزارم !!