آیفون-5-عکس-بازیابی

چگونه برای بازیابی حذف یادداشت از آی فون

I یادداشت را در کلاس من در زمان با استفاده از نرم افزار بر روی آی فون من اما یک هفته بعد وقتی که من رفت و برگشت به یادداشت های آن حذف شده است و رفته. من می دانم که آن را در گوشی من بود چرا که من بیش از آن بعد از کلاس نگاه. آیا هیچ راهی برای بازیابی آن وجود دارد? من در iCloud من چک اما در وجود دارد هیچ چیز وجود نداشت.

شاید شما سوال مشابه قبل از ملاقات کرده اید. هنگامی که شما می خواهید برای پیدا کردن بعضی نکات مهم شما بر روی گوشی شما ساخته شده, but they are just gone. You want to get them back but don’t know how. خوب, this article will tell you what to do when you find your notes lost.

3 Methods to Recover Lost or Deleted Notes from iPhone

ما سه روش برای موقعیت های مختلف معرفی. لطفا یکی از سمت راست برای خودتان انتخاب کنید. اگر شما گوشی خود را قبل حمایت کردن, شما می توانید از دو روش سابق را امتحان کنید. یا شاید شما باید سعی کنید یک نرم افزار 3-حزب, که آزاد نیست. اما توجه داشته باشید که اگر شما مطمئن نیستید که شما تا به حال حمایت کردن گوشی شما, شما بهتر است روش سوم را امتحان کنید. از آنجا که بازگرداندن از iTunes و یا iCloud پشتیبان گیری ممکن است داده ها را بر روی تلفن خود را بازنویسی.

1. بازگرداندن از iCloud پشتیبان گیری
2. بازگرداندن از iTunes پشتیبان گیری
3. اسکن آی فون و سعی کنید برای بازیابی یادداشت های از دست رفته

روش 1: بازگرداندن از iCloud پشتیبان گیری

1. برای پاک کردن آی فون خود را, تنظیمات > عمومی > Reset > پاک کردن تمام محتوا و تنظیمات. شما ممکن است نیاز به کد عبور و رمز عبور خود اپل ID را وارد کنید قبل از همه محتوا و تنظیمات شما پاک. چرا باید آن کار را انجام بدهم? از آنجا که تنها راه برای بازگرداندن از نسخه پشتیبان تهیه iCloud است که از طریق دستیار نصب. برای رسیدن به معاون راه اندازی بر روی یک دستگاه شما در حال حاضر راه اندازی, شما نیاز به پاک کردن همه مطالب بر روی آی فون خود را و آن را دوباره.
2. روشن کردن دستگاه خود را. شما باید یک صفحه نمایش خوش آمدید ببینید.
3. مراحل در راهنمای راه اندازی در iOS دنبال. پیوستن به یک شبکه Wi-Fi و مراحل را دنبال تا صفحه نمایش دستگاه را راهاندازی کرد که می بینید.
4. شیر بازگرداند از iCloud پشتیبان گیری. پس از آن در به iCloud ثبت نام.
5. انتخاب یک نسخه پشتیبان تهیه. در تاریخ و اندازه هر یک از نگاه و انتخاب مناسب ترین. بعد از اینکه شما یک نسخه پشتیبان تهیه کنید, انتقال شروع می شود.
6. اگر شما محتوای آیتونز و یا برنامه فروشگاه خریداری شده با استفاده از چند شناسه اپل, شما خواسته می شود برای ورود به هر. اگر شما می توانید یک رمز عبور به یاد داشته باشید, شما می توانید شیر از این مرحله صرف و بعد از آن را وارد کنید.
7. در ارتباط باش. اگر شما از Wi-Fi قطع قبل از فرایند کامل, بازگرداندن روند مکث تا زمانی که شما دوباره به هم متصل. را زمان فرایند را به پایان برساند. بازیابی از پشتیبان می توانید در حالی که, بسته به اندازه از پشتیبان گیری و سرعت شبکه.

راه اندازی تلفن خود

روش 2: بازگرداندن از iTunes پشتیبان گیری

1. دستگاه خود را به کامپیوتر وصل می کنید نسخه پشتیبان تهیه کنید ذخیره شده بر روی.
2. آیتونز را باز کنید. اگر iTunes شما می گوید که یک به روز رسانی iOS وجود دارد, دریافت آخرین نسخه.
3. برو به فایل > دستگاه ها > بازگرداندن از پشتیبان گیری. اگر شما در حال استفاده از ویندوز و یک منوی File را ببینید, کلید Alt را فشار دهید.
4. در تاریخ و اندازه هر یک از نسخه پشتیبان تهیه کنید و انتخاب مناسب ترین.
5. کلیک کنید بازگرداندن و منتظر روند را به پایان برساند. دستگاه خود را راه اندازی مجدد خواهد شد و سپس با کامپیوتر خود همگام سازی کنید. Stay connected until the sync finishes.

روش 3: اسکن آی فون و سعی کنید برای بازیابی یادداشت های از دست رفته

If you haven’t backed up your iPhone or not sure ever did that, then you can try this method. We will use some 3rd-party programs to directly scan your iPhone and try to find the lost notes. When you delete a file on your phone, you just delete the index file, the file still exists, until be overwrited by new data. This gives us the opportunity to restore it.

To retrieve the deleted notes on your iPhone, you need to install an iPhone data recovery program first. بسیاری از این نوع نرم افزار در بازار وجود دارد در حال حاضر, در اینجا ما از Dr.Fone برای مثال.
1. دانلود برنامه اینجا. و یا به وب سایت رسمی.
2. آن را نصب کنید.
3. شما قرار است به نصب آخرین نسخه از آیتونز. از آنجا که این برنامه تابع جزئی از iTunes پاسخ. اما شما لازم نیست به آنها را اجرا در همان زمان, و بهتر است برای غیر فعال کردن همگام سازی اتوماتیک در iTunes. (راه اندازی آیتونز > ویرایش > تنظیمات > دستگاه ها, بررسی “جلوگیری از آی پاد, آیفون, و iPads از همگام سازی به طور خودکار”.)
3. اتصال آی فون خود را به کامپیوتر و اجرا Dr.Fone. به صورت پیش فرض, آن را به دستگاه های iOS خود را به طور خودکار شناسایی و پنجره برای نشان می دهد “بازیابی از دستگاه های iOS”.
recover iphone notes-01
4. کلیک کنید “شروع اسکن” را فشار دهید تا شروع به اسکن آی فون خود را برای یادداشت حذف شده و یا از دست داده. فرآیند اسکن ممکن است آخرین چند دقیقه. اگر می بینید که اطلاعات شما به دنبال آن هستید وجود دارد, سپس شما می توانید با کلیک بر روی “توقف” دکمه برای متوقف کردن روند.
recover iphone notes-01
5. هنگامی که فرآیند اسکن کامل شده, شما می توانید یک نتیجه اسکن را ببینید. اطلاعات هر دو از دست رفته و موجود در دسته ها نمایش داده. شما می توانید گزینه ضربه تند وشدید زدن “Only display the deleted items” به ON. با کلیک کردن نوع فایل در سمت چپ, شما می توانید یادداشت حذف پیش نمایش. و یک جعبه جستجو در سمت راست بالای صفحه وجود دارد, که در آن شما می توانید برای یک فایل خاص را با تایپ کردن یک کلمه کلیدی جستجو.
recover iphone notes-01
6. هنگامی که شما اطلاعات شما نیاز پیدا کنید, فقط جعبه چک کنید و ضربه “بازیابی به کامپیوتر” دکمه. For text messages, iMessage, تماس با ما, و یادداشت, you can choose to “بازیابی به کامپیوتر” یا “بازیابی به دستگاه”.

که همه از سه روش بازیابی یادداشت های از دست رفته. ما امیدواریم که این به شما کمک خواهد. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما پیدا کردن برخی از اطلاعات مهم از دست داده است, وحشت نکنید, اما برای پیدا کردن راه حل.

به اشتراک گذاشتن دکمه

  • jingporan

    تشکر از شما برای بازیابی داده های آیفون که من هیچ وقت نمی دانید !! من این مشکل را برای بازیابی یادداشت آیفون حل شده, بسیار سپاس گزارم !!