recover deleted messages from android

چگونه برای بازیابی پیام های حذف شده از سامسونگ کهکشان S5 / S6

Q:”من به طور تصادفی تمام مکالمه از پیام های متنی به جای حذف 2 پیام های خاص. چگونه بهبود می یابند I پیام های حذف شده من? آنها توسط ابر حمایت نمی شد.” – خواسته های ariat89

هر کس ممکن است این مشکل روبرو می شوند. بنابراین سوال این است, چگونه برای بازیابی پیام? پاسخ این است, بازگرداندن از فایل پشتیبان است همیشه بهترین راه حل اگر شما یک عادت خوب پشتیبان گیری. اما اگر شما یک نسخه پشتیبان تهیه نمی? نگران نباشید, این مقاله شما را با یک راه حل ارائه.

همچنین مشاهده کنید: چگونه به از دست رفته بازیابی عکس ها و یا فیلم ها از کهکشان سامسونگ S6 / 05/04

چرا ما می توانید پیام های حذف شده بازیابی?

When you delete a message on your phone, in fact, it does not actually deleted but just be invisible. The phone just delete it from the index file, so you can’t see it any more. But it does still exist on your phone. That is the reasion why we get some possibilities to find the message back.

How to retrieve deleted messages from Samsung Galaxy

We need a program that can scan your phone and try to get data back. There are many this type of software, like Dr.Fone for Android, Aiseesoft, غیره. بنابراین شما فقط نیاز به انتخاب یکی از آنها و به دنبال دستورالعمل. در اینجا ما Dr.Fone برای آندروید به عنوان نمونه استفاده.

1. دانلود برنامه بازیابی اطلاعات آندروید اینجا, و یا آن وب سایت رسمی.
2. ریشه کن گوشی خود. (همچنین مشاهده کنید: چگونه برای ریشه کن کهکشان S5 خود را)
3. USB debugging را فعال بر روی گوشی شما.
4. نصب برنامه و اجرای آن, پس از آن به PC اتصال خود را کهکشان سامسونگ S5. این برنامه به اتصال دستگاه شما و کامپیوتر شما شروع خواهد شد. یک برنامه به نام MobileGo به طور خودکار بر روی گوشی شما نصب شده برای تضمین اتصال و بازیابی فرآیندهای. و لطفا به هر نرم افزار دیگر مدیریت آندروید در طول این فرایند را شروع کنید.
اتصال به کامپیوتر کهکشان
5. انتخاب نوع اطلاعات شما می خواهید برای اسکن: اطلاعات تماس, SMS, ثبت تماسها, پیام های WhatsApp & فایل پیوست, عکس, فیلم ها, صوتی, و یا برخی از فایل های دیگر. آنها را بررسی کنید و روی Next کلیک کنید ادامه.
نوع داده را انتخاب کنید
6. حالت اسکن ذخیره سازی انتخاب کنید: اسکن برای فایل های پاک شده یا اسکن برای تمام فایل های. ضربه بعدی.
حالت اسکن را انتخاب کنید
7. کلیک کنید دکمه Start برای آغاز اسکن.
8. صبر کنید برای چند دقیقه تا زمانی که روند پس از اتمام. برنامه تمام داده های اسکن شده در لیست را. داده هایی را که نیاز به بهبود کلیک کنید و بازیابی انتخاب کنید. شما می توانید یک مسیر بر روی کامپیوتر خود را انتخاب کنید برای نجات این بهبود داده به عنوان یک HTML یا فایل TXT.
یادداشت: آنهایی که حذف خواهد شد در آنهایی که پرتقال و موجود در سیاه و سفید. شما می توانید آنها را با استفاده از دکمه در بالا از هم جدا: فقط نمایش آیتم های حذف شده.
بازیابی اطلاعات حذف شده

به اشتراک گذاشتن دکمه

 • disqus_jgdfkRwlBN

  این برنامه نمی تواند تشخیص دستگاه من! چه کاری انجام دهید? من گزینه های خود را به دنبال داشته است که آن را نتواند.

  • اراده

   مدل گوشی خود را و نسخه انجام آندروید چه?

 • Genn

  Распечатка СМС (WhatsApp,Viber) от 300р.
  Детализация звонков 300р.
  Пробить номер 300р.
  ضمانت!
  شواهد واقعی!
  سیم کارت دائمی.

  sms-ya@live.ru