DFU حالت

چگونه برای قرار دادن آیفون شما, iPad و iPod Touch را در حالت DFU

حالت DFU چیست?

DFU (بروز رسانی سیستم عامل دستگاه) حالت یک دولت است که اجازه می دهد تا شما را برای قرار دادن آی فون خود را به رابط با iTunes است, اما آخرین نسخه از IOS و یا بوت لودر بار نیست بر روی آن. این تفاوت اصلی بین حالت DFU و بازیابی است.

حالت DFU اجازه می دهد تا شما را به تغییر و انتخاب سیستم عامل می خواهید نصب کنید را بر روی آی فون خود را. مثلا, شما می توانید حالت DFU اگر می خواهید به نصب نسخه قبلی در iOS استفاده, فرار از زندان آی فون خود را و یا باز کردن قفل سیم کارت شما. اگر بهبود استاندارد کار نمی کند برای شما برای دریافت دستگاه خود را به شرایط کار, DFU ممکن است به شما کمک کند.

چگونه را وارد کنید حالت DFU

1. پلاگین دستگاه خود را به کامپیوتر شما و آی فون خود را انتخاب کنید از لیست دستگاه ها در iTunes.
2. خاموش کردن دستگاه.
3. نگه داشتن دکمه قدرت برای 3 ثانیه.
4. را فشار داده و نگه داشتن دکمه خانه در حالی که همچنان به نگه داشتن دکمه قدرت. این کار را برای 10 ثانیه.
5. کلید Power را رها و ادامه نگه داشتن دکمه خانه تا زمانی که شما پنجره از iTunes که دستگاه شما به عنوان در حالت ریکاوری به رسمیت شناخته شده دریافت.

که در آن است, شما در حالت DFU است. این فرایند برای آیفون کار می کند, آی پاد, و آی پد تا بدون توجه به آنچه در iOS دستگاه شما با استفاده از شما می توانید این آموزش استفاده.

چگونه برای خروج از حالت DFU

اگر می خواهید برای خروج از حالت DFU, پایین نگه داشتن خواب / بیداری و یا برق را فشار دهید و دکمه خانه را در همان زمان به مدت حداقل ده ثانیه, تا زمانی که لوگوی اپل به نظر می رسد.

گیر کرده در حالت DFU

اگر شما در حالت DFU گیر کرده و باید خارج شوید, فقط نگه داشتن دکمه قدرت و دکمه خانه را به طور همزمان تا زمانی که لوگوی اپل به نظر می رسد. (همچنین مشاهده کنید: چگونه به خارج شدن از حالت DFU)

به اشتراک گذاشتن دکمه