آیفون معتاد شارژ

سؤالات متداول: آیفون من را به اتهام نیست

آیفون معتاد شارژچه چیزی شما را انجام دهید اگر شما دریابید که شما آیفون نخواهد شارژ? شاید شما فکر می کنم که باتری خراب شده است, و شما نیاز به یک جدید. اما در واقع, برخی از چیزهایی است که می تواند تداخل با توانایی شارژ باتری آی فون خود را وجود دارد. شما می توانید این چیزها سعی کنید قبل از به جای باتری.

1. بررسی پورت USB

اگر آی فون خود را می توانید شارژ می کنید زمانی که شما با استفاده از یک پورت USB. اولین چیزی که شما باید سعی کنید این است که به برق وصل آی فون خود را به دیگری پورت USB و یا یک کامپیوتر دیگر. اگر پس از آن کامپیوتر به رسمیت می شناسد و هزینه تلفن خود را, که بدان معنی است که پورت USB قبلی شکسته است.

2. چک کردن کابل USB

شما نیاز به بررسی کابل USB خود را. کابل USB استفاده می شود برای اتصال آی فون خود را و کامپیوتر و یا دیوار شارژر. اگر آن شکسته شد, سپس البته شما نمی توانید شارژ. در اینجا شما می توانید جایگزینی روش برای بررسی استفاده (تغییر کابل USB دیگر). اگر شما دریابید که مشکل کابل USB است, فقط رفتن به خرید یکی از جدید.

3. بررسی دیوار شارژر

اگر چه شارژر دیوار به ندرت اشتباه می رود, ما نیاز به این امکان را در نظر. شما هنوز هم می تواند با استفاده از روش جایگزینی برای یک آزمون. قرض شارژر مردم دیگر و یا فقط آی فون خود را شارژ توسط کامپیوتر شما. بنابراین ما می توانید از اینکه آیا شارژر دیوار شکسته است.

4. بررسی ولتاژ

شارژ تلفن نیاز به یک ولتاژ خاص. شاید شما استفاده می شود به استفاده از برخی از دستگاه مانند صفحه کلید را به اتهام تلفن خود را, اما گاهی اوقات می تواند ولتاژ به اندازه کافی فراهم نیست. سپس گوشی خود را می تواند شارژ می کنید. پس لطفا مطمئن شوید که شما متصل نمی آی فون خود را به یک صفحه کلید اما بر روی کامپیوتر شما.

5. راه اندازی مجدد آیفون

راه اندازی مجدد رایج ترین روش برای حل مشکلات کمی است. شما ممکن است در کارایی آن شگفت زده. در ضمن, آن می تواند تمام مشکلات را حل نمی کند. اما هنگامی که شما در پیدا کردن تلفن خود را نمی تواند شارژ, به همین دلیل آن و دوباره پلاگین در قدرت راه اندازی مجدد نمی. که ممکن است شما تعجب را.

6. استفاده از حالت آیفون بازیابی

گاهی اوقات حل مشکلات پیچیده تر در آی فون شما نیاز به مراحل گسترده تر. راه اندازی مجدد می تواند این دست نمی. سپس شما می توانید گوشی را در حالت ریکاوری را برای بازگرداندن تشکیل یک نسخه پشتیبان تهیه یا به تنظیمات کارخانه (تمام اطلاعات شما حذف خواهد شد). این امر می تواند یک راه خوب.

7. باتری خود را مرده است

اگر هیچ کدام از چیزهایی که در بالا کار, متاسفانه, شما باتری مرده است و نیاز به جا شود. اپل ارائه می دهد یک سرویس باتری برای $79, بیش $6.95 حمل. اگر آی فون خود را با یک سال اپل محدود گارانتی تحت پوشش, AppleCare , و یا طرح حفاظت AppleCare, شما می توانید آن را به صورت رایگان جایگزین.

به اشتراک گذاشتن دکمه